diablo 3

Diablo 2 - Wydano patch 1.14D dla Diablo 2 - Lord of Destruction

Dodał: doltnit, 17.06.2016 00:01, Kategoria: Diablo 2



Został wydany kolejny patch oznaczony numerkiem 1.14D. Blizzard nie podaje listy zmian. Linki do pobrania w rozwinięciu newsa.

Lista zmian, jakie wprowadza patch v1.14D


We’ve implemented Blizzard Error and System Survey to better troubleshoot crashes and assertions.




Linki do pobrania patcha :

http://ftp.blizzard.com/pub/diablo2/patches/PC/D2Patch_114d.exe
http://ftp.blizzard.com/pub/diablo2exp/patches/PC/LODPatch_114d.exe


Zapraszamy do komentowania!

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Nortonn

Dodał: Nortonn, 07.01.2017 15:12

@dizzit z tego co się orientuję to klucze na singlu zawsze mogły wypaść jak na cbn. Z tym że mixowanie ich w kostce Horadrimów nie działało.

dizzit

Dodał: dizzit, 28.12.2016 17:15

Generlanie nie grałem w DII conajmniej kilka lat i po wyjście patcha 1.14d postanowiłem poklikać. Z uwagi że 90 dni na cbn to limit na kasowanie postaci, postnowiłem pograć na singlu. Czy ktoś potwierdzi/rozwinie - w grze znalazłem na hrabinie klucz terroru, znalazłem tez unikat który na stronie jest że niby tylko w grach rankingowych. Jeszcze nie sprawdzałem czy działają runeword'y z cbn. Czy w którymś z poprzednich patchy było wprowadzenie anichillusa i torcha do singla? wiek ktoś coś ?

Komentarz został edytowany 2 razy, ostatnio: 28.12.2016 17:16

emilio

Dodał: emilio, 05.12.2016 21:07

Nie zapomnijcie, że do Diablo 3 też wychodzą patche itd. Dawno tu nie było jakichkolwiek informacji, jakby redakcja olała ostatnią część… kiedyś zaglądałem tutaj po info o tej serii Blizzarda, teraz jestem zmuszony szukać info na innych stronach Diablo. Szkoda, bo to mój ulubiony serwis był, przykro mówić, ale po hibernacji jest tutaj kiepsko. verysad

__________________
_______________________________________________________________

JacyS

Dodał: JacyS, 26.11.2016 21:26

@vlt
Istnieje ;P

vlt

Dodał: vlt, 26.11.2016 08:12

mam pytanko bo dawno nie grałem w d2, czy battle.net nadaj istnieje w d2?

emilio

Dodał: emilio, 08.11.2016 16:12

Zzzzzzz jak tu nic nie ma nowego w świecie Diablo… hey

Komentarz został edytowany 2 razy, ostatnio: 08.11.2016 16:12

__________________
_______________________________________________________________

Farfocluss

Dodał: Farfocluss, 25.10.2016 20:19

Dobrze by było wywalić boty aczkolwiek jesli nawet to zrobią to i tak grupa idiotów dołoży starań aby reszcie zepsuc zabawe

JacyS

Dodał: JacyS, 09.10.2016 13:12

Poczatek DUZYCH zmian! Mam wielka nadzieje, ze na tegorocznym Blizzconie zostanie ogloszone, iz niebiescy wydaja reedycje HD DII ^^

regulek

Dodał: regulek, 16.07.2016 01:44

Nie mogę się doczekać, aż blizzard w końcu wywali wszystkie boty i będzie można spokojnie wrócić do starej, dobrej drabinki bigsmile Póki co, fajnie, że zaczęli w ogóle coś robić w stronę renowacji Diabełka. Oby tak dalej smile

__________________
ReGuLeK




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0