diablo 3

Diablo 3 - Nowe screeny z targów w Korei

Dodał: DarkBolo, 18.12.2010 10:06, Kategoria: Diablo 3

W dzisiejszym newsie zaprezentujemy wam najnowsze screeny przedstawiające spore zmiany w oprawie graficznej interface'u. Więcej w rozwinięciu newsa.

Na odbywających się niedawno targach G-Star, które miały miejsce w Korei, Blizzard zaprezentował kilka zdjęć interface'u. Jakość jest naprawdę dobra, biorąc pod uwagę fakt, że zostały one zrobione bezpośrednio z telebimów. Możemy podziwiać okno postaci (character window), okno umiejętności (skill window), okno ekwipunku (inventory) itp.





Największą rewelacją są zdjęcia okna umiejętności. Widać na nich, że Blizzard nie próżnował. Zaobserwować można najmniejsze szczegóły, co daje nam pojęcie o części UI.



A wam jak się podobają screeny? Czekamy na komentarze pod newsem.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Fipil

Dodał: Fipil, 19.12.2010 22:25

Nice I wanna play NOW galssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalsses

__________________
Krasula recurve

cossi

Dodał: cossi, 19.12.2010 16:24

Godnie grafika mi pasi ;D a co do wymagań to Ulver ma racje pod każdym względem ;p
galssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalsses

__________________
Jestem prostym, wesołym chłopcem. Dobrze się napić, dobrze się naćpać i dobrze podymać - czyż świat może zaoferować coś więcej niż tylko zajebistą scenografię do tych trzech rzeczy?

Ulver

Dodał: Ulver, 19.12.2010 14:54

Wydając grę z wyśrubowanymi wymaganiami blizz strzeliłby sobie w stopę. Na pewno zdają sobie z tego sprawę. Było wiele gier z niesamowitymi efektami i z nieziemskimi wymaganiami, w które potem nikt nie grał...

Doskonale pamiętam, że w czasie premiery D2 było bardzo wiele głosów, że grafika jest już przestarzała. Z drugiej strony nie przeszkadza to aby nadal masy graczy się przy niej świetnie bawiły. Może jednak blizz to obecnie jedna z niewielu firm, która zdaje sobie sprawę, że fotorealistyczna grafika to nie wszystko.

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 19.12.2010 15:02

__________________
Nie lubię cię.

oOldXman

Dodał: oOldXman, 19.12.2010 02:42

Uliver... ale Activision tak!
Wygląda na to, że jednak będą przedmioty zajmujące więcej niż jedną kratkę w ekwipunku.
Mnie się średnio podoba, teraz jest moda na małe interfacey i czcionki, a potem trzeba 30cm od monitora siedzieć i czytać, albo będąc opartym o fotel, zastanawiać się 10sec nad jednym słówkiem.
Może mnie ktoś oświecić? O co biega w ekranie 'umialek'? Wiem co to są Traits itd. ale czemu po lewej stronie są jakieś skille, skoro są też skille po prawej lol?

Komentarz został edytowany 3 razy, ostatnio: 19.12.2010 02:44

__________________
Stare chińskie przysłowie mówi: „jeśli nie masz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie”.

Ulver

Dodał: Ulver, 18.12.2010 20:41

Wszystkie okienka prezentują się znacznie lepiej niż w dwójce. Okazale a przy tym raczej przejrzyście.

Na razie nie przesadzałbym z obawami związanymi z wymaganiami gry. Blizz nigdy nie wypuścił gry z wymagającej bóg-wie-jakiego-sprzętu.

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 18.12.2010 20:44

__________________
Nie lubię cię.

Bartosz-Diablo

Dodał: Bartosz-Diablo, 18.12.2010 20:12

Też się na samsunga nabrałem xD a tak wogóle to super

__________________
DwaKamienie z diablo-slayers.pl

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 18.12.2010 15:19

Zgadzam sie, interface prezentuje sie super.

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

Agako

Dodał: Agako, 18.12.2010 13:53

Wszystkie "okna" zapowiadają się świetniebigsmile

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 18.12.2010 13:40

Tez sie tego obawiam. Czas plynie, wymagania rosna...

Komentarz został edytowany 2 razy, ostatnio: 18.12.2010 13:43

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

rmx65

Dodał: rmx65, 18.12.2010 11:38

Noo ładniebigsmile
Tylko czy mi na kompa wejdzie.. bigsmile

saxiu

Dodał: saxiu, 18.12.2010 10:53

SAMSUNG mnie zmylił... Przez chwilkę zdawało mi się, że to część GUI

__________________
na plasterrrrrrrrrki




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0