diablo 3

Diablo 3 - 10 milionów złota do wygrania

Dodał: Szeranf, 13.01.2013 21:00, Kategoria: Diablo 3

Na naszym forum pojawił się konkurs w którym gracze Diablo 3 mogą wygrać aż 10 milionów złota z gry! Wszystko co należy zrobić, to napisać w tym temacie która ze zmian z nadchodzącego patcha jest najbardziej potrzebna i uzasadnić swój wybór w kilku zdaniach. Konkurs kończy się 20.01.2012 o 24.00, a jego organizatorem jest Zbayno. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w zabawie - nie pozostaje nam nic innego, jak przyklasnąć tak zacnej inicjatywie i podziękować za pomysł autorowi.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
PvPforFun

Dodał: PvPforFun, 14.01.2013 16:19

Gratuluję pomysłu na konkurs. 10mln na pewno przyda się początkującemu graczowi, bo można ubrać chara do spokojnej gry na inferno.
Sam mam pomysł na konkurs związany z d3, wymyśliłem już zadanie i nagrodę. Muszę tylko przezwyciężyć swoje lenistwopwnt więc może "soon" pojawi się temat na forum.
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.