diablo 3

Diablo 3 - 1.0.5a już na serwerach

Dodał: Szeranf, 26.10.2012 10:20, Kategoria: Diablo 3

Blizzard udostępnił dziś na serwerach europejskich aktualizację o numerze 1.0.5a do Diablo 3. Wszystkie informacje o niej znajdziecie jak zwykle w rozwinięciu newsa.

Aktualizacja 1.0.5a do Diablo III jest już dostępna w Europie! Poniżej znajdziecie pełne informacje o aktualizacji – zapraszamy do lektury.

Ważna uwaga: Prosimy pamiętać, że dopiero po tym, jak aktualizacja 1.0.5a zostanie wprowadzona w twoim regionie macierzystym, włączone zostanie jej pobieranie. Jeśli logujesz się z klienta europejskiego lub azjatyckiego, musisz poczekać z pobraniem, aż aktualizacja zostanie wprowadzona w tym regionie. Dodatkowo, jeśli twoim regionem ojczystym są obie Ameryki, zalogowanie się w regionie Europy lub Azji poprzez Globalną Grę będzie niemożliwe aż do wprowadzenia aktualizacji 1.0.5a również w tych regionach.


Diablo III, aktualizacja 1.0.5a – v.1.0.5a.12811

Poprawki błędów

  • Usunięto błąd, który powodował zawieszanie się gry na komputerach mających osiem lub więcej procesorów.
  • Usunięto kilka dodatkowych błędów w usługach.
  • Poprawiono szereg przyciętych tekstów w oknach pomocy (dotyczy jedynie polskiego, rosyjskiego i włoskiego klienta gry).


  • Jeśli wystąpią u ciebie problemy techniczne podczas aktualizowania gry, łączenie się z Battle.netem po zainstalowaniu aktualizacji albo błędy podczas grania w nową wersję gry, wejdź na naszą stronę pomocy albo forum pomocy technicznej, aby uzyskać wsparcie.


Jakie jest Wasze zdanie na temat tej małej poprawki, czy w ogóle jest sens robić szum z tej wiadomości i czy ta kosmetyka nie mogła ukazać się w postaci kolejnego hotfixa? Czekamy na Wasze komentarze poniżej, przypominając, że możecie dyskutować o każdym aspekcie nowej łatki w temacie dyskusji ogólnej (czego niestety nie robicie, a warto). .

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
igormops1

Dodał: igormops1, 01.11.2012 17:43

ej skont śiongnoc diablo3 heysmile2sadpwntrotflfoch

CoNaObiad

Dodał: CoNaObiad, 27.10.2012 09:47

Niestety w dzisiejszych czasach boty czy dupowanie przedmiotów jest zmorą większości gier tego typu. Z drugiej strony, może i Blizz ma z tego zysk: bot wyfarmi dobre przedmioty, sprzeda je na RMAH, a Zamieć dostanie swoją część. I kasa wpływa na konto... ;]

__________________
Fapałke i Nubałke ;(

Rayzel

Dodał: Rayzel, 27.10.2012 01:31

Poprawka jak najbardziej ale dalej nie wiem po co ta gra ma mieć stały dostęp do netu skoro boty jak były tak są a o dupowaniu przedmiotów nie wspomnę galsses

__________________
Diablo maniak
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.