diablo 3

Diablo 3 - Blizzard dodaje czasową premię do zdobywanego złota

Dodał: Anubin, 22.08.2014 12:19, Kategoria: Diablo 3

Dodatkowe złoto w Diablo 3: Reaper of Souls


Jeśli Wasze skrytki świecą pustkami, lub dopiero zaczynacie przygodę z Diablo 3: Reaper of Souls, to mamy dla was ciekawą wiadomość. Jak zazwyczaj bywa przy istotnych okazjach Blizzard i tym razem postanowił nas uraczyć bonusowym eventem. Tym razem bonus jaki otrzymamy nie będzie tak spektakularny jak dodatkowe doświadczenie, czy też dodatkowa szansa na legendę, ale na pewno ucieszy osoby, którym łączenie gemów lub inne czynności wyczyściły kieszenie.
Od dnia 22-08-2014 do 27-08-2014 ilość wypadającego złota zwiększona będzie o 50%. W rozwinięciu newsa wypowiedź Blizzarda a my zapraszamy Was do komentowania :)

Nefalemowie, aktualizacja 2.1.0 do Reaper of Souls zadebiutuje już naprawdę niedługo! Aby uczcić wprowadzenie mnóstwa nowych funkcji do gry, przez najbliższy weekend wszyscy gracze, którzy zalogują się do Diablo III, będą mogli skorzystać z premii +50% do znajdowania złota!

Premia zacznie obowiązywać w Europie 22 sierpnia o północy i potrwa do 27 sierpnia, do czasu rozpoczęcia przerwy technicznej. Bonus będzie przemnażany wspólnie z premią do znajdowania złota zapewnianą m.in. przez przedmioty i punkty mistrzowskie.

Dziękujemy wszystkim za przesyłane nam opinie i sugestie, wspieranie nas podczas prac nad ulepszaniem gry oraz aktywne uczestnictwo w życiu społeczności. Życzymy wam miłej zabawy w ten weekend! Do zobaczenia w trybie sezonowym i Głębokich Szczelinach!


Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
anubin

Dodał: anubin, 26.08.2014 13:29

no dla mnei to też jest troche bez sensu, no ale Blizz przynajmniej chciał się postarać smile2

__________________
Odwiedź mój blog: http://anubin.wordpress.com

Diabeu

Dodał: Diabeu, 23.08.2014 14:48

bez sensu jak dla mnie, ja gram na T6 i nie narzekam na brak kasy nawet jak musze rollowac przedmiot gdzie za niektore daje po 2kk lub wiecej zlota - ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo smile

__________________
tysz tyrysz tysz tysz :)
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.