diablo 3

Diablo 3 - Comic Contest Listopad

Dodał: CoNaObiad, 15.12.2012 10:36, Kategoria: Diablo 3

Comic Cocntest to comiesięczny konkurs organizowany przez Blizzard. Zadaniem osób biorących w nim udział jest stworzenie komiksu związanego z jedną z gier Zamieci. Co ciekawe, ostatnia zwycięska praca dotyczy Diablo 3. Aby dowiedzieć się kto wygrał, a także jaką nagrodę można zdobyć w grudniu, zapraszamy do rozwinięcia newsa.

W listopadowym Comic Conie wygrała praca Chelsea Grosskopf'a. Oto ona:

Kliknij, aby powiększyć

Diablo 3 - Komiks

Wygląda znajomo, czyż nie ;)? Autor otrzymał torbę na laptop z motywem Trójki - Villan Messenger Bag. Z kolei szczęśliwiec z grudnia może liczyć na diabelski zestaw pokerowy.


Co sądzicie o komiksie Grosskopf'a? Czy dla takich nagród warto brać udział? Zapraszamy do dyskusji! .

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Szeranf

Dodał: Szeranf, 16.12.2012 18:54

Za pierwszym razem zrozumiałem, że autor dostał laptop - dopiero później zauważyłem, że jednak tylko torbę. Nie mniej jednak nagroda fajna, a kolejna jeszcze lepsza. Osobiście chciałbym, by Blizz wydał jakąś serię kart kolekcjonerskich takich jak są dla wowa, jeśli już jesteśmy przy fajnych gadżetach.

CoNaObiad

Dodał: CoNaObiad, 15.12.2012 11:02

Mina z trzeciego okna wymiata ;].

__________________
Fapałke i Nubałke ;(
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.