diablo 3

Diablo 3 - Czy reset laddera powinien nastąpić?

Dodał: xywa11, 26.06.2013 01:00, Kategoria: Diablo 3

Na polskim forum (i nie tylko) dyskusje nad resetem laddera w Diablo 3 trwają w najlepsze. Uważamy, że także na Imperium Diablo możemy przybliżyć Wam ten temat, bowiem Blizzard, jak zapewnia chce poznać opinię nie tylko forumowiczów z oficjalnej strony trzeciej części Diabełka, ale także z różnych stron fanowskich.

Zapraszamy do rozwinięcia newsa po więcej informacji.

Najpierw mniej obeznanym graczom przybliżymy pojęcie resetu ladderu (ang. drabina) w formie nieco szkolnej regułki.
Reset laddera to po prostu wyczyszczenie wszelakich rankingów w danej grze w trybie wieloosobowym w sieci, przeniesienie wszystkich dotychczasowych postaci rankingowych oraz postępów z nimi związanych do trybu non ladder i tworzenie kolejnych (rankingowych) w nowym ladderze.

Oto wypowiedź Wuluxara, człowieka, który prowadzi pieczę nad oficjalnym polskim forum Diablo 3. Zaprezentował on pewną listę pytań dla graczy.

Forum to miejsce do dyskusji - wypowiadając się tutaj macie możliwość określenia tego, co wy chcielibyście widzieć w grze. Zbieramy opinie graczy z całego świata, nie tylko z tego polskiego forum, nie tylko z naszych oficjalnych forów ale też z oficjalnych i nieoficjalnych serwisów gromadzących graczy w Diablo - właśnie tych, którzy są na tyle zainteresowani grą, by o niej dyskutować. Uważamy, że właśnie Wasz głos jest bardzo wartościowy, bo poświęcacie swój czas żeby tu pisać.

A co by było, gdyby ladder istniał? Nasi twórcy bardzo poważnie podchodzą do tego tematu i chcieliby wiedzieć, jak wy widzielibyście takie rozwiązanie. Oczywiście, jeżeli ladder zostanie wprowadzony to będzie w jakiś sposób rozdzielny od 'przestrzeni nieladderowej', gdzie aktualnie istnieją wasze postacie - nie ma mowy o żadnym resecie obecnego stanu waszych postaci w przypadku jego wprowadzenia.

Kilka punktów, które nas w tej kwestii interesują:

 • czy ladder sprawi, że będziecie się lepiej bawić przy Diablo III? Jeśli tak - to czemu?
 • jak widzicie funkcjonowanie takiego systemu?
 • jaka częstotliwość resetów wydaje się dla was dobra?
 • ile postaci tworzylibyście na ladderze?
 • czy postacie ladderowe powinny mieć osobne sloty?
 • czy chcielibyście móc przenosić postacie ladderowe do 'przestrzeni nieladderowej' w momencie resetu?
 • dom aukcyjny w ladderze - czy powinien istnieć?
 • czy powinny istnieć jakieś ograniczenia dla postaci ladderowych?
 • czy postacie ladderowe powinny mieć dostęp do specjalnych udogodnień/przedmiotów?
 • czy ladder powinien być ściśle powiązany z elementem rywalizacji wspieranym przez nas, czy też wystarczy wam po prostu wyzwanie na zasadzie 'Jak daleko zajdę z rozwojem postaci przed resetem?'


Jako, że lader był bardzo ważnym elementem Diablo II, można sądzić, iż nie mniej istotny będzie dla trzeciej odsłony gry, zwłaszcza po niemałej liczbie błędów i innych usterek, pozwalających nielegalnie czerpać korzyści materialne, czy lvl'owe. Fani przewidują, że jeśli pomysł resetu zostanie zaakceptowany to jego najwcześniejszy termin szacowany jest w okresie wydania przez Blizzard big patcha poprawiającego itemizację i wiele innych, ważnych aspektów gry.

Gracze mają moc pomysłów związanych z resetem, takich jak specjalne osiągnięcia za granie w trybie non ladder, odznaczenie postaci na oficjalnej stronie Diablo 3.

Co wy myślicie o resecie laddera? Jest Wam to na rękę, czy nie chcecie resetów? Jak napisał Wuluxar opinie zbierane są z całego świata, więc każdy niejako ma wpływ na ostateczną decyzję.

Zapraszamy do dzielenia się swoimi opiniami tu, pod newsem, a także na forum w specjalnie przeznaczonym do tego topicku oraz głosowania w przygotowanej ankiecie!

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
sysuniaddr

Dodał: sysuniaddr, 29.06.2013 09:04

Hmmm-
To samo.
Idetycznie jak w d2
6-12miesiecy
2-3
Tak
Tak
Tak, lecz osobny
Tak, postacie NL powinny miec mozliwosc dalszego postepu w grze a nie tylko granie od ladera do ladera
NIE!!! Niby czemu? Powinno byc trudniej
Levelowanie oraz uzbraianie wystarcza

I to tyle jesli chodzi o mnie.
rotflrotfl

Komentarz został edytowany 2 razy, ostatnio: 29.06.2013 09:11

__________________
"Bo dzielo zniszczenia jest dzielem stworzenia..." - warto pamietac

zbayno

Dodał: zbayno, 26.06.2013 10:32

Nowe sloty dla postaci ld, wprowadzenie run i won z ahsmile

__________________
Nie widać, nie słychać.

skrecu

Dodał: skrecu, 26.06.2013 09:33

jestem za, coś na zasadzie d2, około 12-15 miesięcy (później ekonomia sie sypie)
jestem za AH, ale wywaleniem RMAH
jestem za trybem self found z itemami przypisanymi do konta
jestem za specjalnymi przedmiotami, recepturami, RW ladderowymi
jestem za tym żeby bli$$ wziął się k...a wreszcie do roboty, przecież im za to płącą, chłopaki grające w d2 robią setki modów w wolnym czasie, fani robią artworki po szkole a oni pieprzą się z każdym patchem jakby to była rakieta wycelowana w Pjongjang (takie miasto u bogatych inaczej)

__________________
http://www.diabloprogress.com/player/skrecu-2705
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.