diablo 3

Diablo 3 - Czy w IV Akcie też zostanie zwiększona ilość potworów?

Dodał: xywa11, 20.04.2013 09:14, Kategoria: Diablo 3

Blizzard wypowiedział się niedawno na temat zmiany w ilości potworów w niektórych Aktach. Dzisiaj wspomniał też o splugawionym przez Diablo Królestwie Niebios.
Cały czas pracujemy, by wprowadzić zwiększenie ilości potworów we wszystkich Aktach, także IV. Nie zostały jednak poczynione jakiekolwiek zmiany w tej sprawie. Ale miejcie nadzieje zobaczyć je na PST.
Co o tym myslicie? Czy uważacie, że ilość potworów w tymże Akcie jest odpowiednia? Komentujecie!

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Garrus

Dodał: Garrus, 20.04.2013 11:01

A zwiększa tez w 3 akcie? Bo jak dodadza wiecej potworow w koncowce 3 aktu (od siege breakeara do azmodana) to 100 lvl w grach publicznych (większy exp w 1.0.8) bedzie mozna zdobyc ze 4 razy szybciej niz teraz ^^

__________________
N7

Alekskaj_Glider

Dodał: Alekskaj_Glider, 20.04.2013 10:47

Właśnie wczoraj pograłem na Akcie IV i ten jest jedynym, w którym na ilość potworów w żadnej lokacji narzekać nie można (tylko krótki). W pozostałych aktach to już wedle uznania, ale w większości można by zwiększyć. Szczególnie Akt I.
A co do nowych elementów to również myślę, że nowe lokacje jakieś losowe by się przydały. Oczywiście nie za darmo - po wykonaniu jakichś questów, zdobyciu artefaktów.
Już teraz wielu znajomych czeka na dodatek żeby zacząć grać bo już im się znudziło.

WIEMAR

Dodał: WIEMAR, 20.04.2013 10:09

nie ilość a jakość, lepiej nowy akt z większymi mapami i zadaniami typu: zabij wszystko co się rusza żeby przejść dalej
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.