diablo 3

Diablo 3 - Dalsze plany po Patchu 1.0.4

Dodał: aertuz00, 23.08.2012 16:37, Kategoria: Diablo 3

Premiera patcha'a 1.0.4 już za nami. Pomimo faktu, iż ta ogromna łatka znacznie poprawiła oblicze gry, Blizzard nie spoczywa na laurach i ma już kolejne plany. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do rozwinięcia newsa lub na forum.

Oto pomysły, o których wspominali twórcy:

  • Możliwość wpływania na poziom trudności gry - pamiętacie komendę „players 8” z Diablo 2, za pomocą której zmienialiśmy poziom trudności rozgrywki? Niewykluczone, że właśnie coś takiego pojawi się najbliższym większym patch'u.

  • Problem z Domem Aukcyjnym – Blizzard zapewnia, że zdaje sobie sprawę z zaburzonego obiegu przedmiotów w grze. Przedmioty, które w normalnych warunkach byłyby zarezarwowane tylko dla najlepszych, tracą swoją "elitarność" poprzez możliwość odsprzedania ich w Domie Aukcyjnym. Chociaż w tej chwili ekipa jeszcze nie ma dokładnego pomysłu na naprawę problemu, to zapewnia że ciągle pracuje na znalezieniem rozwiązania.

  • Większa satysfakcja z gry - twórcy sądzą, iż zwiększenie szansy na zdobycie rzadkich przedmiotów i ulepszenie tych legendarnych było krokiem w dobrą stronę. Niemniej nie są do końca przekonani czy to wystarcza, aby zapewnić graczom odpowiednią frajdę płynącą z rozgrywki. Niestety tutaj też nie chcą się jeszcze wdawać w szczegóły.

  • End game – same Poziomy Mistrzowskie nie zapewnią grze długowieczności. Jak powiedział Jay Wilson:
    „W przyszłości planujemy dodać coś więcej niż 'tylko' PvP.


Mimo bardzo ogólnej wypowiedzi, miło usłyszeć że Zamieć nie próżnuje i zaraz po wydaniu większej łatki ma już jakieś pomysły. A według Was co należałoby jeszcze zmienić, aby gra stała się jeszcze lepsza? Zapraszamy do dyskusji poniżej newsa lub na naszym forum. .

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
skrecu

Dodał: skrecu, 26.08.2012 13:22

jeszzce jedno..mam znajomego który gra więcej ode mnie tylko w innych porach...nie wiem jak on to robi ale znajduje na gold AH takie perły że proszę siadać...dzś kupił rękawice dla sorc CM warte co najmniej 20 mln za 800k, to jeden przykład z wielu i teraz pytanie
co sądzicie aby AH był dostępny z poziomu gry??dodatkowo zaznaczamy w opcjach jakie staty nas interesuja i mamy powiadomienie co zostało z takowych itemów dodane w czasie rzeczywistym...chcemy to idziemy w kącik i kupujemy
wystawianie na sprzedaż też byłoby dobre z gry, czasem jesteśmy na farmie i mamy do prześcia caluteńki akrt czyli parę godzin, a tu wypada item na handel, obecnie musimy czekać do końca gry a ta się może skończyć o 1 w nocy czyli po szczycie handlowym...strata czasu
to samo z ID itemów...po jakiego grzyba to ejst??nie da się handlować unid więc to tylko strata 6 sek

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 26.08.2012 13:23

__________________
http://www.diabloprogress.com/player/skrecu-2705

skrecu

Dodał: skrecu, 24.08.2012 12:04

@ Szeranf
Fakt, źle się wyraziłem bo mi chodziło o urozmaicenie raczej rozrywki single (o ile takowy Bli$$ dopuści) gdzie coop nie wchodzi w grę, prawda to, że w d2 RW były OP ale to już inna bajka...sama opcja jest bardzo ciekawa, kolejny powód aby grać

__________________
http://www.diabloprogress.com/player/skrecu-2705

Szeranf

Dodał: Szeranf, 24.08.2012 08:36

@Skrecu - Słowa Runiczne to była jedna z najgorszych rzeczy, jakie spotkały d2, a przynajmniej te, które widzieliśmy w wersjach 1.10+, te z wcześniejszych wersji były nieco słabsze i bardziej komponowały się z unikatami. Sam pomysł słów runicznych zły nie był, ale twórczy na ich rzecz porzucili umacnianie unikatów, a niektóre jeszcze osłabili, by wydawać się mogło jak dobrym pomysłem były RW.

Na samym szczycie tych złych rzeczy, które spotkały grę była właśnie wg. mnie enigma - dawała zbyt dużo i zbytnio ułatwiała rozgrywkę. W zasadzie wszystkie inne skille mogłyby pojawić się w przedmiotach i raczej wynikłoby z tego więcej dobrego niż złego - choćby trąba powietrzna dla zabójczyni w chaosie - można było zrobić o wiele więcej przedmiotów, które tworzyłyby nowe buildy. Teleport po prostu powinien być tylko dla czarodziejki...

Nie zdziwię się jednak, jeśli w dodatku zobaczymy słowa runiczne - myślę jednak, że tym razem będą one o wiele bardziej wkomponowane w inne przedmioty, będą jedną z możliwości wyboru, a nie kanonem.

Talizmany natomiast powrócą na pewno - zostały wycięte z diablo 3, by pojawić się w dodatku i bardzo dobrze będzie, gdy będą miały swoje sloty i będzie można jednocześnie je nosić i zbierać przedmioty - tego mi brakowało w dwójce.

materac

Dodał: materac, 24.08.2012 07:47

Słuchają płaczków forumowych verysad Marudzą o uniemożliwienie odsprzedania przedmiotu po założeniu, a blizzard się zastanawia. Chyba chcą zakończyć handel średnimi przedmiotami...

@skrecu
Takie rzeczy to pewnie dojdą w dodatku, chociaż nie chciałbym zobaczyć rw's ze skillami postaci.. znowu zniszczy to balans i zabije coopa.

skrecu

Dodał: skrecu, 24.08.2012 00:05

-talizmany!
-5 akt (rozparwia z Adrią)!
-jednak brakuje mi RW's z D2 a konkretnie słów ze takich jak eni ze skilami od innych postaci
-poprawione wydarzenia (więcej) i achiki bardziej wyzywające (unikalna kolekcja np)
-zdałoby się jednak skilowanie np tak jak w wieśku do 2-5 punktów

słowem więcej d2 w d3 bigsmile

__________________
http://www.diabloprogress.com/player/skrecu-2705

Zaro

Dodał: Zaro, 23.08.2012 17:32

W dom aukcyjnym powinni przedewszystkim poprawic licytacje, np gdy jest mniej niz 5 minut do konca to kazda nowa oferta przedluza licytacje o minute. Juz mam dosyc tego, ze ktos o grosze podbija cene w ostatnich sekundach i zwija mi przedmiot z przed nosa;p.
A co do wiekszej satysfakcji z gry to jak dla mnie sprawa jest prosta. Niech legendarne wypadaja raz na kilka dni (zalezy kto ile gra ale powiedzmy tak co najmniej raz na 10-15 godz aby cos wypadlo) a nie raz na miesiac albo rzadziej;p.

CoNaObiad

Dodał: CoNaObiad, 23.08.2012 17:20

A no pewnie, byłby to miły dodatek ;>. Blizz na pewno doda coś jeszcze tego typu, tylko w jakiejś odległej przyszłości.

__________________
Fapałke i Nubałke ;(

zbayno

Dodał: zbayno, 23.08.2012 17:17

Czyżby jakiś mega event, typu Uber Tristram lub DC?smile

__________________
Nie widać, nie słychać.




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0