diablo 3

Diablo 3 - Dom Aukcyjny i 1.0.4

Dodał: Szeranf, 20.08.2012 18:30, Kategoria: Diablo 3

Coraz więcej informacji dociera do nas na temat łatki 1.0.4 - tym razem możemy zapoznać się ze zmianami Domu Aukcyjnego. Zapraszamy do rozwinięcia newsa, oraz na forum.

W ciągu ostatnich kilku dni otrzymaliśmy od graczy wiele próśb o ulepszenie domu aukcyjnego. Pojawiło się też wiele pytań dotyczących tego, jakie ewentualne zmiany zostaną wprowadzone w domu aukcyjnym w wersji 1.0.4. Chociaż rozmawialiśmy już o wielu z planowanych usprawnień, wiemy, że niektórzy gracze mogli to przegapić. Zamiast więc kazać wam czekać na informacje o aktualizacji, przygotowaliśmy listę wszystkiego, co się zmieni w aktualizacji 1.0.4.

Oto ona:

Ogólne usprawnienia:
 • Teraz gracze mogą anulować aukcje w dowolnym momencie, pod warunkiem, że nie ma żadnych aktywnych ofert (jednak pojawienie się aukcji w wynikach wyszukiwania nadal będzie zajmować 5 minut).
 • Zwiększyliśmy maksymalną ilość złota, którą można wystawić na aukcję ze 100 000 do 1 000 000. Minimalna cena wywoławcza na aukcji nadal wynosić będzie 0,25$.
 • Dodaliśmy opisy do kilku komunikatów o błędach. Poprawiliśmy też kilka z istniejących opisów, aby lepiej wyjaśniały, dlaczego dany błąd wystąpił.


Usprawnienia wyszukiwania:
 • Zwiększamy dopuszczalną liczbę właściwości wyszukiwania z 3 do 6.
 • Liczba cyfr dozwolonych w polu „Min. wartość” przy wyszukiwaniu sprzętu została zwiększona z 3 do 5 (np. można teraz wyszukiwać wartości większe od 999).
 • Zamieniliśmy wyszukiwanie statystyk z „Minimalnych obrażeń” na „Średnie obrażenia”, co można zdefiniować w następujący sposób: (min. obrażenia + maks. obrażenia) / 2. Przykład: wyszukiwanie dodatkowych obrażeń o średniej wartości 12 pozwala znaleźć przedmiot, który zadaje 10-14 punktów obrażeń, 12 pkt. obrażeń minimalnych lub 24 pkt. maksymalnych.
 • Przyrost statystyk wynikający z klejnotów umieszczonych w gniazdach przedmiotu nie jest uwzględniany podczas wyszukiwania ekwipunku. Zamiast tego, kryteria wyszukiwania będą brały pod uwagę podstawowe wartości przedmiotu.
 • Aukcje można teraz sortować w kolumnie wyszukiwania pod względem pancerza, ONS, ceny wykupu i pozostałego czasu.


Usprawnienia interfejsu:
 • Zakładka „Aukcje” i „Ukończone” będą teraz odświeżane, gdy przedmiot wystawiony przez gracza zostanie kupiony.
 • W zakładce „Ukończone” będą wyświetlone ceny przedmiotów z anulowanych i nie zakończonych sprzedażą aukcji.
 • Dodano opisy dla przedmiotów w zakładce „Ukończone” (co oznacza, że będzie można widzieć statystyki przedmiotów kupionych lub sprzedanych, jak również tych, których nie udało się sprzedać lub których aukcje anulowano).
 • Dodano opisy dla towarów.
 • Na stronie przedmiotów rekomendowanych dodano opisy porównawcze.
 • Poza tymi usprawnieniami, naprawimy też kilka błędów interfejsu i funkcji domu aukcyjnego (o wielu z nich informowaliście na tych forach).


Usunięte błędy:
 • Filtry wyszukiwania domu aukcyjnego nie rozróżniają już wielkości liter.
 • Gracze mogą teraz wyszukiwać statystyki przedmiotów legendarnych! Hurra!
 • Na stronie przedmiotów rekomendowanych będą teraz wyświetlane kołczany, nawet jeśli gracz będzie korzystać z broni dwuręcznej.
 • Premia do trupich pająków szamana jest teraz wymieniona podczas wyszukiwania mojo.
 • Ostatnia, ale nie najmniej ważna rzecz: poprawiliśmy kilka problemów z nieprawidłowym wyświetlaniem lub niedostępnością afiksów przedmiotów w trakcie wyszukiwania sprzętu:
  o Można teraz wyszukiwać afiks „Szybkość ataku” dla kołczanów.
  o Przedmioty posiadające cechę „Wymagany poziom zmniejszony” będą teraz wyświetlane poprawnie w wynikach wyszukiwania po określeniu zakresu poziomów.
  o Od teraz wyniki wyszukiwania będą poprawnie filtrowane według minimalnych i maksymalnych wartości „punktów życia za wydany punkt siły duchowej”.


To by było na tyle! Prosimy pamiętać, że to nie jest zapowiedź i że powyższa lista obejmuje wszystkie zmiany, które wprowadzimy do domu aukcyjnego w wersji 1.0.4. Chociaż lista dla tej aktualizacji jest kompletna, to na pewno nie koniec zmian – mamy jeszcze dodatkowe udoskonalenia zaplanowane na wersję 1.1.0 i na przyszłe. Nie mamy w tej chwili szczegółów do zdradzenia, ale będziemy udostępniać wam więcej informacji w miarę postępu prac.


Co Wy na to? Czekamy na Wasze komentarze poniżej, oraz na forum. .

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Szeranf

Dodał: Szeranf, 21.08.2012 08:37

@Jarhead - przedmioty, które już zostały zdobyte nie zmienią się - w większości będzie to na niekorzyść gracza, bo ich ceny pójdą w dół (jeśli ich następcy będą lepsi). Mogą zdarzyć się jednak perełki, których statystyki po patchu będą gorsze i te itemy z czasem będą miały coraz większą cenę. Z resztą po iluś tam latach nawet te crapne itemy sprzed 1.0.4 będą miały wartość kolekcjonerską, bo pewnie jakaś część przepadnie na przestrzeni lat, a kolejne już się nie pojawią. bigsmile

Jarhead

Dodał: Jarhead, 21.08.2012 08:25

ciekawi mnie tylko co będzie z przedmiotami legendarymi w naszych plecakach ? zmienią sie im statystyki ?? btw ogólnie idze ku dobremu i być może marudy przestaną marudzić jakie to D3 jest złe smile

__________________
i tak mnie nie znasz...

zbayno

Dodał: zbayno, 20.08.2012 20:29

Zbliży ją to do dwójkismile Bardzo dobre zmiany, jak już wcześniej pisałem.

__________________
Nie widać, nie słychać.

CoNaObiad

Dodał: CoNaObiad, 20.08.2012 20:21

No w końcu, teraz to znacznie mniej czasu będzie się 'marnowało' na przeszukiwane pół AH tylko dlatego, że można było wybrać zaledwie 3 atrybuty. Co jak co, ale D3 po łatce 1.0.4 to będzie naprawdę inna gra - przedmioty legendarne, ulepszenie postaci, a teraz jeszcze Dom Aukcyjny. Ładnie.

__________________
Fapałke i Nubałke ;(

materac

Dodał: materac, 20.08.2012 19:41

Przy instalce można korzystać z p2p, przy patchach chyba też(ja z tego nie korzystam.. strasznie zaniża transfer w moim przypadku :<smile2. Patch duży być nie powinien mimo wszystko, trochę zmian grafik+ parę nowych i zmiany opisów run/umiejętności - strasznie ciężkie rzeczy to nie są.

Szeranf

Dodał: Szeranf, 20.08.2012 19:22

@Stefanek - nie wiem jak Blizz zazwyczaj to rozgrywa, w końcu do diablo patche jakoś dużo nie ważyły i dało się je ściągnąć, ale może pokuszą się o p2p, czyli jeśli ktoś już ściągnął cześć patcha, to Ty możesz ściągnąć od niego, a potem ktoś od Ciebie (tak to działa bodaj), wtedy główne źródło pliku jest znacznie mniej obciążone.

materac

Dodał: materac, 20.08.2012 19:00

Wreszcie! Koniec z przeszukiwaniem 50 stron przedmiotów spełniających 3 wybrane kryteria :c

Stefanek

Dodał: Stefanek, 20.08.2012 18:48

Jeden komentarz pasuje mi do tego wszystkiego: Nie można było tak od razu?
Tak w ogóle, to ciekawi mnie ile będzie ważył ten patch. Nie zdziwię się, jak serwery padną bigsmile

zbayno

Dodał: zbayno, 20.08.2012 18:34

Super, changelog do poziomów mistrzowskich i mf też już jest - generalnie cały patch zapowiada się niesamowicie!

__________________
Nie widać, nie słychać.
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.