diablo 3

Diablo 3 - Elective Mode: krótka instrukcja

Dodał: Szeranf, 22.05.2012 21:15, Kategoria: Diablo 3

Zauważyliśmy, że spora część graczy ma problem z dowolnym przypisywaniem umiejętności na pasku szybkiego wybierania w Diablo 3. Postanowiliśmy wyjść Wam naprzeciw i zamieścić w rozwinięciu newsa krótki instruktaż dotyczący Elective Mode, który to umożliwia.

Diablo 3 jest grą przeznaczoną zarówno dla graczy bardziej doświadczonych, jak i początkujących. Z tego względu Blizzard postanowił umieścić w grze system, który pomoże tym zagubionym rozpocząć przygodę z tematem umiejętności postaci. Gracze, którzy wiedzą czego oczekują po swoich bohaterach mogą chcieć mieć większy wpływ na ich poczynania - dlatego w grze pojawił się Elective Mode.

Wielu graczy jednak o tym nie wie, albo nie ma pojęcia, jak aktywować tę opcję. Poniżej zamieszczamy króciutki instruktaż z nadzieją, że pomoże on Wam w ratowaniu świata Sanktuarium:

Aby uruchomić Elective Mode należy:


1. Uruchomić grę Diablo III.

2. Zalogować się do gry.

3. Nacisnąć klawisz "Esc" na klawiaturze, co spowoduje otwarcie się menu gry:



4. Wybrać "Opcje". Przejdziemy tym samym do bardziej szczegółowego menu ustawień, gdzie z listy po lewej stronie wybieramy Rozgrywka:



5. Zaznaczyć w podmenu "Interfejs" opcję "Tryb wyboru":



Mamy nadzieję, że ten krótki instruktaż okaże się pomocny dla Wszystkich, którzy mieli problem z tą opcją, bądź nie wiedzieli o jej istnieniu.
.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Szeranf

Dodał: Szeranf, 23.05.2012 15:07

@Zielarz, może trochę moja wypowiedź ostro zabrzmiała, ale ja naprawdę nie mam nic do osób, które zwracają mi uwagę, nie mam też problemu by poprawić coś i przyznać się do błędu, jeśli takowy popełnię.

Na każdy błąd można jednak zwrócić uwagę przez pw, bo może Ty nie masz złych zamiarów i kierujesz się szczytnym celem, ale później ktoś to wykorzysta porówna mnie do nieuka/gimnazjalisty itd. Dlatego lepiej nie prowokować dalszych dyskusji w takich kwestiach - każdy błąd można wskazać/wytknąć/wyśmiać przez pw - nie będzie wtedy żadnych problemów, a pomyłka zostanie poprawiona, tak jak ta konkretna. Pozdrawiam! smile2

Zielarz

Dodał: Zielarz, 23.05.2012 14:04

Gdybym uważał, że będę to robić lepiej to zgłosiłbym się do redakcji i robił to lepiej.
Nie mam na celu zgnojenia Cię jako redaktora - wskazuje błędy w dobrej wierze, w końcu "nie myli się ten, kto nikt nie robi", ale też dobrze jest umieć się przyznać do błędu i go poprawić. Poza tym znajduje je tylko dla tego, że Twoje newsy są na tyle ciekawe że czytam je w całości. A co do tego że inne portale też sypią w newsach babolami - zawsze uważałem że wskazane jest patrzenie w górę i wspinanie się na szczyt możliwości, a nie odpuszczanie różnych rzeczy "bo inni tego nie robią, to ja też nie muszę".

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 23.05.2012 14:05

Szeranf

Dodał: Szeranf, 23.05.2012 12:25

Widzę, że ktoś tutaj ma aspiracje na korektora ID, jeśli wolisz czytać po angielsku, to ja nie widzę problemu. Dużo łatwiej przyjść, przeczytać i skrytykować co się tylko da, niż wyszukać informacje, napisać o nich i zamieścić. Poza tym, to są newsy, a nie stałe działy - zobacz chociażby na większe portale jakie błędy się tam popełnia, BO TO SĄ NEWSY, one maja być napisane jak najszybciej! Z resztą nie zamierzam siedzieć całymi dniami przy tym i się spieszę. Jeśli uważasz, że będziesz to robił lepiej niż ja, to poszukaj sobie kontaktu do jakiegoś innego redaktora i tam wytykaj mi błędy.

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 23.05.2012 12:54

Zielarz

Dodał: Zielarz, 23.05.2012 11:51

Chyba "dowolnym"... "Dobrowolny" sugeruje, że bez tej opcji zmuszeni jesteśmy do wybierania. czy raczej akceptowania, konkretnych umiejętności narzucanych nam przez grę, a nie wybierania z grup umiejętności predefiniowanych dla danego bindu.

Szeranf

Dodał: Szeranf, 23.05.2012 10:45

@Alekskaj Glider - na samym początku jest napisane po co ten system:

"Zauważyliśmy, że spora część graczy ma problem z dobrowolnym przypisywaniem umiejętności na pasku szybkiego wybierania.

Czyli Elective Mode służy do dobrowolnego przypisywania umiejętności na pasku szybkiego wybierania.

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 23.05.2012 10:49

vtch

Dodał: vtch, 23.05.2012 10:05

Warto zwrócić też uwagę na opcję Show Advanced Tooltips, która powoduje wyświetlanie się dokładniejszych(ze wszystkimi wartościami odnoście obrażeń i innych właściwości) opisów umiejetności.

Alekskaj_Glider

Dodał: Alekskaj_Glider, 23.05.2012 09:43

A jakaś najkrótsza notka w newsie co to za "system"? Na czym on polega? Taki niepełny ten news. Piszecie, że dla zagubionych, albo niewiedzących, to napiszcie co to jest pwnt
Zagubiony nie jestem, ale szukać mi się nie chce bigsmile




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0