diablo 3

Diablo 3 - Fan Art Watch #198

Dodał: dizelsky, 27.06.2013 10:34, Kategoria: Diablo 3

Kolejny Fan Art Watch - #198 (btw - witajcie po przerwie:)) z Inc.Gamers.com. Dziś jest trochę nietypowo, bo nie ma rysunków, tylko szeroko pojęte wariacje, a nawet robótki ręczne w tematyce Diablo 3. Z pewnością jednak nie będziecie zawiedzeni, bo moim zdaniem te prace wnoszą nieco świeżości do Fan Art Watch. Przedstawimy Wam dokonania graczy/userów/artystów takich jak TeknoKyo Customs, MaskedRascal, ForJus, Spriteborne, i Dustin Synnestvedt. Króluje Tyrael, jedna z wdzięczniejszych do uwieczniania na artach postaci Świata Sanktuarium, ale jest dość różnorodnie, inne motywy również mają swój udział.

Do rzeczy przechodzimy jak zwykle w rozszerzeniu newsa.

Na początek Tyrael - i świetna koszulka (który z graczy D3 by takiej nie chciał?).

#1 autorstwa SpriteBorne'a.


#2 to znowu Tyrael, tym razem na witrażu (!!!). Ile pracy i fantazji trzeba było w to włożyć, wie chyba tylko Dustin Synnestvedt.


#3 to rzeźba w drewnie przedstawiająca głowę Pana Terroru/logo Diablo 3. Jak się okazuje, gracze Diablo 3 to nie tylko bezmyślni klikacze, ale kreatywni artyści - do tych ostatnich śmiało zaliczyć można ForJus'a, autora rzeźby.


#4 to glinianie dzieło zawierające nakrycie głowy Barbarzyńcy. Ciekawy pomysł i niezłe wykonanie autorstwa MaskedRascal'a.


#5 to figurka Demon Hunterki w ackji. User TeknoKyo Customs postarał się o bardzo szczegółową i zapewne wielce pracochłonną miniaturową postać Łowczyni Demonów, za co chwała mu.Co myślicie o przedstawionych pracach? Moimi faworytami są, oczywiście nie umniejszając innym, także doskonałym dziełom, figurka Demon Hunterki - za szczegółowość, włożoną pracę i talent autora, oraz witraż Tyraela - urzekła mnie kreatywność artysty, do tego Tyrael prawie na każdej pracy przedstawia się imponująco. Jak zwykle to kwestia gustu, ale poziom prac jest taki, że śmiało mogłem wybrać np. rzeźbę i koszulkę.

Czekamy na Wasze opinie, komentarze i typy faworytów. Ciekaw jestem, która praca zbierze najwięcej głosów, w końcu mamy demokrację i możemy się pokusić o wolne wybory ;) Zapraszamy do komentowania!

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
dizelsky

Dodał: dizelsky, 07.07.2013 13:28

Wszystkie prace są ok, trudno wybrać najlepszą, ale za to najsłabszą jest, wydaje mi się, ten hełm barbarzyńcy. Wygląda jakby go dziecko zrobiło z plasteliny smile2

__________________
'I know I was born and I know that I'll die, the In Between is mine'

jhero123_pl

Dodał: jhero123_pl, 30.06.2013 22:04

#3,#4,#5- według mnie najlepsze
patrykmajster zgadza się

patrykmajster

Dodał: patrykmajster, 27.06.2013 19:23

Ta figurka Demon Huntera jest genialna. Swoją drogą ciekawe, że nikt nie wpadł jeszcze na pomysł przeniesienia Diablo ze świata cyfrowego do świata kart, figurek i kostek. WoW doczekał się karcianki. Nawet planszówka powstała z tego co pamiętam.

__________________
"W starciu z dużym kotem do 5 kg, szanse na przeżycie, spadają niemal do zera..."

dizelsky

Dodał: dizelsky, 27.06.2013 14:22

Rzeźba rox smile ja bym się też nie obraził na taki witraż w swoim oknie hey

__________________
'I know I was born and I know that I'll die, the In Between is mine'

Zathroth

Dodał: Zathroth, 27.06.2013 13:49

Koszulka prezentuje się całkiem ładnie, chociaż sam materiał wygląda na albo mocno przetarty, albo bazarową jakość.
Rzeźba w drewnie bardzo mi się podoba. Jestem obecnie w trakcie remontu i, o dziwo, pasowałaby mi do pokoju smile

__________________
Baptised in fire
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.