diablo 3

Diablo 3 - Fanart "Searching for the Truth" ChaoyuanXu

Dodał: CoNaObiad, 22.12.2012 11:22, Kategoria: Diablo 3

Kolejny fanart związany z Diablo 3 wybił się ponad inne. Najnowsza praca przedstawia Leah i Deckarda Caina. Zatytułowana jest "Searching for the Truth" i należy do osoby o nicku jakże trudnym do wymówienia - ChaoyuanXu. Aby zobaczyć jego dzieło, oraz cały dobytek artysty, zapraszamy do rozwinięcia newsa.

Panie i panowie, przed Wami fanart, który uzyskał największe uznanie w tym tygodniu: Searching for the Truth.

Kliknij, aby powiększyć

Diablo 3 fanart - Searching for the Truth


Jeżeli spodobał się Wam styl artysty, lub po prostu jesteście ciekawi co jeszcze stworzył ChaoyuanXu, zapraszamy do obejrzenia pozostałych prac. Obszerna galeria znajduje się pod tym adresem.


Co sądzicie o powyższym fanarcie? Zasługuje na uznanie, a może czegoś mu brakuje? Zapraszamy do dyskusji. .

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
xywa11

Dodał: xywa11, 23.12.2012 12:12

Ahhh, dlugo mnie Tu nie-bylo.

Postacie na pierwszym planie zupelnie mi sie nie podobaja. Ani jedna, ani druga nie przypomina D. czy L.

Za to tlo fanarta to bajka! Nastroj- 10/10.
Cod, miod, orzeszki i kakao smile2. Tylko zmienic postaciee.

PS: Dodajcie cos o Diablo lub Diablo II, tak dla odmiany, by nie bylo takiej ciaglej zlewajacej sie paplaniny o nowym cudzie Blizza. *ladnie prosi*

Edit: godz. 3:19 dajcie cos o DII Plizz smile2

Komentarz został edytowany 2 razy, ostatnio: 24.12.2012 03:19

__________________
Nekromanta.

triple6

Dodał: triple6, 23.12.2012 12:06

Ciekawy art, spodziewałem się kolejnego herosa w trakcie rozczłonkowywania hordy demonów a tu proszę, coś z zupełnie z innej beczki. Swoją drogą czekam na jakieś arty dotyczące npc'ów i ich pracy. Lekarz-heretyk i nieogarniający Shen wydają mi się bardzo ciekawym tematem. W dalszej kolejności Rumford, Adria, kowal i jego nieco zgniła żona, handlarka Squirt, uwięźione pomniejsze anioły itd.

Ps. moje uznanie za zmianę sposobu pisania art-newsów. MARRY XMASS

diablo2lord12

Dodał: diablo2lord12, 22.12.2012 11:56

No no sia gosciu postarałsmile2

__________________
(...) Ciemność Zawsze Powraca..

Szeranf

Dodał: Szeranf, 22.12.2012 11:51

Hmm, widziałem fragment tego fanarta jako obrazek nagłówka jakiegoś newsa na oficjalnej stronie Diablo 3 dla Tajwanu (przeglądam czasem te strony i sprawdzam co na nich się dzieje) - myślałem, że to obrazek Blizza, a tutaj się okazuje, że to Fanart.

Zgadzam się po części z CNO - bardzo szczegółowy, co zasługuje na plus. Moim zdaniem Lea wyszła dość spoko, przyczepiłbym się trochę do głowy Caina, bo jakoś tak nie komponuje mi się z całością, jakby była doklejona. Może to przez to, że jest trochę inaczej oświetlona niż cała Lea, która bardziej jednorodnie komponuje się z tłem.

CoNaObiad

Dodał: CoNaObiad, 22.12.2012 11:42

Brawa na pewno należą się za szczegółowość - spójrzcie np. na półki na drugim planie. Podoba mi się też postać Caina, natomiast przyczepiłbym się do jego siostrzenicy. Według mnie ma zbyt ummm młodą, dziewczęcą twarz. Uważam, że Leah powinna być trochę "twardsza" ;].

__________________
Fapałke i Nubałke ;(
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.