diablo 3

Diablo 3 - Gamescom 2011 - 3 nowe filmy

Dodał: DarkBolo, 23.08.2011 10:07, Kategoria: Diablo 3

W dniu dzisiejszym prezentujemy 3 nowe filmy prosto z Gamescom 2011.
Pliki wideo znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Gamescom 2011 obfitował w materiały z setek gier, w tym oczywiście Diablo 3.
Dostarczono nam wielu bardzo istotnych informacji, w tym najważniejszą dotyczącą Bety, która jak wiemy ma rozpocząć się między pierwszym a trzecim tygodniem września. Blizzard nie zaprzestał "inwazji" Gamescomu tylko na informacjach, lecz przedstawił kilka materiałów filmowych godnych naszej i waszej uwagi.
3 klipy wideo, które dzisiaj wam przedstawiamy nie są, jak to bywa w przypadku różnorakich imprez, najlepszej jakości, ale na pewno zainteresują każdego spragnionego informacji fana Diablo.
Filmy znajdziecie poniżej.







Zachęcamy do oglądania i komentowania.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Ulver

Dodał: Ulver, 31.08.2011 16:02

Co jak co ale lochy mają w sobie to coś. Akurat lokacje w D3 bardzo mi się podobają. Dla mnie tym ciekawiej, że tak naprawdę pokazali nam ich bardzo niewiele...

__________________
Nie lubię cię.

markos15

Dodał: markos15, 27.08.2011 00:12

fajny jest duzy czerwony z 3ciego filmubigsmile

oOldXman

Dodał: oOldXman, 26.08.2011 00:52

Mastemoth, hahah złudna nadzieja smile. Za to arsenał broni się zwiększył.

__________________
Stare chińskie przysłowie mówi: „jeśli nie masz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie”.

Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 25.08.2011 19:46

Zauważyłem że mob idący po aktywnej pułapce pali się - miałem nadzieje że go parzy xD ale przyjrzałem się jak grający namierza go zaraz po tym kursorem i pasek życia ma nienaruszony ( niestety verysad ) pozostaje nadzieja że ten właśnie był niewrażliwy na ogień smile2

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.

oOldXman

Dodał: oOldXman, 25.08.2011 17:51

Nie tylko o 'ognie z podłogi'.

Jest #^$@!lion stronek o D3, ale rano nie mam czasu zaglądać na wszystkie, tutaj mam dużo informacji pod ręką. Jeżeli czegoś tutaj nie ma to znaczy, że albo jest to nie ważne, albo tego czegoś nigdy nie było.

__________________
Stare chińskie przysłowie mówi: „jeśli nie masz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie”.

rmx65

Dodał: rmx65, 25.08.2011 11:03

Hmm... strasznie krótkie te filmikiwrr
I z moim internetem musialem oglądać w 240p verysad
Co do muzyki cała jest z D2:
-z pierwszego filmiku grana jest na czacie BN
-z drugiego akt 5
-z trzeciego akt 1 (the best)
A te pułapki, to Wam chodzi o te palniki, tak ?

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 25.08.2011 16:16

Buzdygan

Dodał: Buzdygan, 25.08.2011 10:46

oOldXman - ID to nie jedyna strona o tematyce tej gry. Dziwie się - boją się konkurencji.

oOldXman

Dodał: oOldXman, 25.08.2011 09:30

Po co inne strony kiedy jest ID lol?

__________________
Stare chińskie przysłowie mówi: „jeśli nie masz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie”.

Buzdygan

Dodał: Buzdygan, 25.08.2011 08:41

Ktoś tu nie lubi innych stronek o Diablo... .

oOldXman

Dodał: oOldXman, 24.08.2011 21:34

Drogi Mastemothcie (pwnt), wyraźnie widać, że tak nie będzie. Pułapki będą siać mord tylko wśród czempionów ratujących świat przed zagładą sad.

__________________
Stare chińskie przysłowie mówi: „jeśli nie masz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie”.

Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 24.08.2011 09:10

Bardzo miłe było jak w Diablo 1 uruchomiłem pułapkę a strzała lecąca trafiła w zombie.. Jak te pułapki będą ranić tylko gracza jak w D2 to będzie smutek i żenada, ale jeżeli są zabójcze dla nas i dla mobów to gra możne nabrać ciekawego elementu strategicznego - za słabi na walkę ściągamy ścierwo do pułapki.To by mi się podobało.

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.

bogusz

Dodał: bogusz, 24.08.2011 08:31

tasak choć efektowny trochę naciągany. wywołuje uśmiech

oxox

Dodał: oxox, 24.08.2011 00:32

a te wszystkie pułapki bardzo mi się podobająpwnt jak dla mnie klimat starozytnych platformowek typu prince of persia. Pasują do Diablo, dają trochę głębi

cossi

Dodał: cossi, 23.08.2011 18:47

oOldXman zwrócił uwagę na bardzo ważna rzecz.. faktycznie sporo tych pułapek... te wielkie tasaki to mnie troszkę zdegustowały ale to tylko detal w pięknej grze ;D


galssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalsses

__________________
Jestem prostym, wesołym chłopcem. Dobrze się napić, dobrze się naćpać i dobrze podymać - czyż świat może zaoferować coś więcej niż tylko zajebistą scenografię do tych trzech rzeczy?

Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 23.08.2011 15:47

Rzeczywiście tu lokacje wyglądają spoko ( bo nie ma wielu graczy to mniej kolorowo ). O muzykę nie ma się co martwić - tu jestem spokojny, będzie bardzo dobrze a jeżeli wrócą do klimatów Diablo 1 w kwestii dźwięku to będzie genialnie ( podobno maja tak uczynić ). Kawałek z 3 filmiku to oczywiście Act 1

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 23.08.2011 15:47

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.

Kret111

Dodał: Kret111, 23.08.2011 15:28

Muzyka z 3 filmu to akt 1. Miejmy nadzieje, że w D3 muzyka będzie co najmniej tak samo dobra.

Alekskaj_Glider

Dodał: Alekskaj_Glider, 23.08.2011 14:20

Muza z Dwójki jednak była genialna!!
oOldXman: muzyka z 3 filmiku to albo pierwszy albo drugi akt D2 już nie pamiętam (jeśli się mylę to mnie poprawcie). Tej muzyki raczej w "trójce" nie zaznasz...
Pomimo takiej sobie jakości uważam że lokacje będą bardzo dobre, szczegółowe, odpowiednio stonowane kolorystycznie.
Umiejętności jak w jakiejś innej grze: będą się robić szare i kolorować z czasem gdy będzie można ich znów użyć.
Mapka w rogu mi nie przeszkadza, i przynajmniej nie jest na środku pola widzenia. Z tym, że mała trochę. W D2 byłą duża i pokazywała dość duży obszar.

oOldXman

Dodał: oOldXman, 23.08.2011 12:31

Fajnie by było gdyby w D3 pojawił się gdzieś utwór z 3 filmiku rotfl. Po za tym to jakoś tak za dużo tych pułapek, które kojarzą się z platformówkami. Niby pasują do Diablo, ale na filmiku wygląda jakby z nimi przesadzili. Bardzo podoba mi się pomysł z łańcuchami itd, które zwisają z sufitu i są tuż przed ekranem.
Powinni przyciemnić trochę otoczenie, a krew rozjaśnić, żeby sieczka wydawała się większa niż jest smile.

__________________
Stare chińskie przysłowie mówi: „jeśli nie masz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie”.

Buzdygan

Dodał: Buzdygan, 23.08.2011 11:31

Gameplay'e nawet przyzwoite. Ciekawe jak będzie wyglądał ten skill u Barba:

Call of the Ancients
Call of the Ancients is available at level 27.
The only summoning skill of the Barbarian, this one allows him to summon the Ancients from Diablo II, who will briefly assist in battle.
Summons three ancient Barbarians; Talic, Korlic and Madawc, who inflict X% weapon damage. Lasts X seconds.

U WD:
Fetish Army
Fetish Army is available at level 29.
The Witch Doctor is able to summon Fetishes, versions of the monsters from Diablo II, to fight for him. Never yet publicly seen.
Summon an army of fetish creatures to fight by your side for X seconds.

Wizard:

Archon
Opisu jeszcze nie ma.

Monk:

Mystic Ally
Opisu jeszcze nie ma.

DH:

Nieznane (może i nie będzie).

U Barba będzie moim zdaniem najlepiej wyglądający skill, Przywołanie Starożytnych. Kurna, nie mogę się doczekać!

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 23.08.2011 11:32




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0