diablo 3

Diablo 3 - Gamescom 2011 - Film z panelu developerów

Dodał: DarkBolo, 18.08.2011 11:22, Kategoria: Diablo 3

Użytkownik BlizzPort opublikował 11 minutowy film z panelu developerów.
Więcej informacji w rozwinięciu newsa.

Film trwa 11 minut i zawiera wiele interesujących informacji. Dowiadujemy się między innymi o poziomach trudności -w tym o dopiero co ogłoszonym Inferno. Z tego, co przekazał nam Jay Wilson wynika, że na tym najwyższym poziomie nasza postać nie będzie już zdobywać doświadczenia,
gdyż rozpoczęcie gry w trybie Inferno będzie możliwe tylko po osiągnięciu maksymalnego poziomu postaci (60). Z filmu dowiadujemy się również o sile, jaką będą posiadały sługi zła. Wilson opowiada też o zestawach, które będzie można znaleźć grając na poziomie Inferno.
Film znajdziecie poniżej.



Na zakończenie mała niespodzianka ;)



Zachęcamy do oglądania i komentowania.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Wanted

Dodał: Wanted, 23.08.2011 09:41

Postacie i itemki z Inferno...co to Power Rangersi?

Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 22.08.2011 10:01

Diablo powinno przypominać, wyglądać jak, być podobne do, mieć elementy, system rozgrywki, klimat jak......I TU NIESPODZIANKA!!!! JAK DIABLO!! A nie jak tam jakieś inne podpierdóły w stylu WoWóW, Metinów, Mythosów, Silkroadów, Mrówków, Psów itp..
Ps. Alekskaj Glider - mnie też ten latawiec żywcem wyjęty z chińskiego pochodu świątecznego załamał, ale już mi się nie chciało narzekać nawet..

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.

Akila

Dodał: Akila, 21.08.2011 06:10

Musicie wrescie zrozumieć, ze D3 ma w sobie sporo elementów MMO, co pozwala na rozrywkową długą grę. Mimo, że to hack n slash to bardziej mi to przypomina WoWa, i bardzo dorbze smile

__________________
I'am the game.

Alekskaj_Glider

Dodał: Alekskaj_Glider, 19.08.2011 15:06

No... Niestety, ale podstawowy poziom "ubioru" ujdzie, koszmarowy jest spoko: mroczny, fajny, a ostatni to klasyka porażki... Do tej pory broniłem efektów, kolorów i grafiki w D3, ale te stroje z najwyższych poziomów mnie odrzuciły.
Zmartwił mnie też fakt, że nasi przeciwnicy będą maksymalnie na 61 poziomie (jeśli dobrze zrozumiałem) i nie będą awansować na przykład do 65 w miarę postępowania na poziomie Inferno. My zdobywamy mega itemy, które pomagają w pokonaniu 61 lvl potworów i zaraz potem mamy znów to samo. A nie 62 żeby znów było wyzwanie. Takie moje rozumowanie pwnt

Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 18.08.2011 23:17

Che Che lizaki i rurki z bitą śmietaną...rotfl...Smutna prawda. Fajne jest to że wiemy po co wbijamy max poziom postaci. Ale jak będzie takie ograniczenie w zdobywaniu doświadczenia jak w D2 to bez pomocy ala BaalRun48927 będzie duuużoooo roboty. A ile wielosmakowych landrynek i lizaków po drodze przerzucimy lol

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.

oOldXman

Dodał: oOldXman, 18.08.2011 21:03

Wystarczająca, ale nie zadowalająca, słychać co mówi, ale treść jest nie fajna wrr. Zdaję sobie sprawę, że jest kiepska jakość, kiedy będzie lepsza będzie jeszcze... gorsiejsze. Pikseloza ukrywa eyecandies.

__________________
Stare chińskie przysłowie mówi: „jeśli nie masz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie”.

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 18.08.2011 19:00

Nie mozna sie spodziewac rewelacji po flmiku nagranym z "ukrycia".
Moim zdaniem jakosc jest wystarczajaca, by zrozumiec co pisze i o czym mowi Jay.

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

Kret111

Dodał: Kret111, 18.08.2011 14:47

Aż tak źle nie będzie. Filmik jest średniej jakości, a kolory dużo jaśniejsze.

oOldXman

Dodał: oOldXman, 18.08.2011 14:41

Ta prezentacja to przykład, że Diablo 3 to tylko 'eyecandy' dla bachorów. Na 2:25 widać lizaki, rurki z bitą śmietaną i landrynki wielosmakowe, którymi będziemy walczyć ze złem!
Faktycznie, fajnie się zapowiada ^_^.

__________________
Stare chińskie przysłowie mówi: „jeśli nie masz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie”.

krymat2

Dodał: krymat2, 18.08.2011 12:58

No fajnie sie zapowiada galssesgalsses




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0