diablo 3

Diablo 3 - Gamescom 2011 - Nowe screeny i info na temat bety

Dodał: DarkBolo, 17.08.2011 21:27, Kategoria: Diablo 3

Gamescom 2011 ruszył pełną parą, a my mamy dla Was nowe screeny i informacje na temat bety.
Zapraszamy do rozwinięcia newsa.

Według serwisu Kotaku, który jak wiemy podaje rzetelne informacje, Beta Diablo 3
rozpocznie się we Wrześniu. Sam Jay Wilson (główny projektant Diablo 3) przedstawił dziś takie oświadczenie dodając, że ma nadzieję, iż Beta testy mogą ruszyć nawet wcześniej. Dokładna data nie została podana, więc pozostało nam czekać na nowe informacje.

Druga część newsa dotyczy 14 nowych screenów prosto z gamescom.
Dobrze wam znany, użytkownik BlizzPort, zebrał wszystkie przedstawione zrzuty ekranu i połączył w film, co zaoszczędzi wam klikania. Film znajdziecie poniżej.



Zachęcamy do oglądania i komentowania

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Timber_Wolf

Dodał: Timber_Wolf, 19.08.2011 03:28

0:17, 0:47... po prostu konsolowa masakra... Oddawać styl Diablo!

__________________
Lewicowość jest czymś w rodzaju fantazji masturbacyjnej, dla której świat faktów nie ma najmniejszego znaczenia. ~ George Orwell

Ush

Dodał: Ush, 18.08.2011 11:15

derp herp...

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 18.08.2011 19:43

__________________
out of life

Travincal

Dodał: Travincal, 18.08.2011 09:41

Najbardziej rozwalił mnie ostatni screen. Te trąby powietrzne, jakieś takie lukrowe...

__________________
"Mówią, że gdy człowiek traci wszystko i nie ma już nadziei, możemy śmiało powiedzieć, że umarł" – Travens Oferius „Zrozumieć człowieka

Pirek

Dodał: Pirek, 18.08.2011 09:15

Można prosic o link bezpośredni lub alternatywny? bo mam brzydki błąd 404 :/
Najlepiej link nie pochodzący z YT

Komentarz został edytowany 2 razy, ostatnio: 18.08.2011 09:17

Wanted

Dodał: Wanted, 18.08.2011 08:59

@Mastemoth

D3 na screenach wygląda duuużo lepiej niż na tym filmiku z bety...albo ta muzyczka działa na mnie hipnotyzująco smile

Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 17.08.2011 23:38

No właśnie....ładnie...eeeee nie mogę się jakoś do tej ładności przyzwyczaić...wrr

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.

cossi

Dodał: cossi, 17.08.2011 23:05

Ładnie i tyle

galssesgalsses

__________________
Jestem prostym, wesołym chłopcem. Dobrze się napić, dobrze się naćpać i dobrze podymać - czyż świat może zaoferować coś więcej niż tylko zajebistą scenografię do tych trzech rzeczy?




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0