diablo 3

Diablo 3 - Gamescom 2011 - Wywiad z twórcami Diablo 3

Dodał: DarkBolo, 25.08.2011 09:46, Kategoria: Diablo 3

Serwis gametrailers.com umieścił bardzo ciekawy wywiad, przeprowadzony z twórcami
Diablo 3 podczas Gamescom 2011.
Wideo i więcej informacji w rozwinięciu newsa.

Jay Wilson w wywiadzie udzielonym Gametrailers.com opowiada między innymi o poziomach trudności, banerach, które będą pojawiały się obok naszej postaci(coś w rodzaju achievements) oraz przedstawia więcej szczegółów na temat domu aukcyjnego. Dzieli się z nami również informacjami na temat chatu, za pomocą którego będziemy się komunikować z innymi graczami w Diablo 3.
Film znajdziecie poniżej



Zachęcamy do oglądania i komentowania.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
krymat2

Dodał: krymat2, 06.09.2011 14:08

galsses moze byc ciekawie wrr2

Ulver

Dodał: Ulver, 31.08.2011 15:45

A mi tam wybór płci postaci bardzo się podoba. Będę grał samymi babkami. Imo o wiele lepiej wyglądają. Na przykład taka kobieta barb. Będzie zabijać moby samym smagnięciem cyckami! xD

__________________
Nie lubię cię.

sukip66

Dodał: sukip66, 28.08.2011 21:59

Mastemoth - to co piszesz jest smutne ale prawdziwe. Najgorsze jest to że nie mamy większego wpływu na tak biegnący proces (jeśli w ogóle jakiś wpływ mamy).

__________________
Kto nie podejmuje ryzyka nie popełnia błędów. Kto nie popełnia błędów niczego się nie nauczy.

Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 28.08.2011 20:00

sukip66 - obecnie na konsole są dostępne klawiatury a pad ma 12 przycisków + 8 kierunkowych z których 4 można przypisać do innych czynności...Przy tak bogatej gamie kolorów w efektach umiejętności aż grzech nie wydać tego na konsole..( będzie na 100% wydane..). I zaprawdę powiadam - w 5 lat po wydaniu Diablo 3 większość młodzieży będzie święcie przekonana że Diablo 3 wyszło na konsole a dopiero potem zostało wydane na PC...

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.

sukip66

Dodał: sukip66, 28.08.2011 14:16

W zasadzie to niektóre skile wyglądają jak wyjęte z jakiejś bijatyki (np. Mortal Kombat) więc i pad by się przydał. A skoro już pad by się przydał to niech D3 wyjdzie tylko na konsole.
A tak na poważnie to wszyscy macie rację.
- Wybór płci itp. - no cóż dziewczynki też chcą pograć (może dodadzą jeszcze kolorowe wstążki i kokardki)
- D3 na konsole - zbyt kusząca możliwość? Ja pójdę dalej i stwierdzę że na 100% D3 wyjdzie na konsole (nie koniecznie w tym samym dniu będzie premiera co na PC). Jak jest możliwość dodatkowego zarobku to na pewno skorzystają. Z drugiej strony zawsze miło jest pograć z kumplem na konsoli nawet w takie Diablo. Zastanawia mnie jednak czy gracze PCtowi i konsolowi mogli by grać razem. Jeśli tak to wyobraźcie sobie jakie ograniczenia/usprawnienia wynikać mogą z korzystania (bądź nie korzystania) z pada. Na pvp było by niesprawiedliwie.

__________________
Kto nie podejmuje ryzyka nie popełnia błędów. Kto nie popełnia błędów niczego się nie nauczy.

Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 25.08.2011 19:54

Chciałem zauważyć że kultowe Diablo 1 zostało wydane na Playstation 1. Osobiście grałem - było gorsze graficznie, zajmowało 10 slotów na memory card oraz w zapisie charakteru nie zapisywało unikatów wrr. Mimo to napażalismy na 2 pady aż miło (ile to razy przypadkowo oberwałem w plery z łuku od kumpla..xD )
O nawet ktos walną filmik http://www.youtube.com/watch?v=52p_DyWoqHg

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 25.08.2011 19:55

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.

Buzdygan

Dodał: Buzdygan, 25.08.2011 19:01

Diablo wydane na konsole - to jak Halo wydane na pecety.

oOldXman

Dodał: oOldXman, 25.08.2011 18:32

Wciąż za mało informacji na temat domu aukcyjnego.
Pomysł z tymi banerami jest szpanerski. W ogóle nie pasuje do Diablo. W Diablo zabija się potwory, sprzedaje i kupuje, nie wybiera się za to koloru oczu postaci. Banery i przymus wybierania płci postaci to żenada. Po za tym... możliwość pomnożenia przychodu jest zbyt kusząca, na pewno będzie Diablo na konsole.

__________________
Stare chińskie przysłowie mówi: „jeśli nie masz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie”.




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0