diablo 3

Diablo 3 - Hotfix 22 sierpnia

Dodał: CoNaObiad, 23.08.2012 10:13, Kategoria: Diablo 3

Twórcy wydali wczoraj HotFixa, czyli mini-patch poprawiający drobne błędy gry. Jeżeli chcecie się dowiedzieć co się zmieniło, to zapraszamy do rozwinięcia newsa lub na forum.

22 sierpnia

Poprawki błędów
  • Wprowadzono kolejne ulepszenia, które powinny ograniczyć opóźnienia w grze (tzw. rubberbanding) i desynchronizację podczas korzystania z umiejętności opartych na ruchu, takich jak: dzika szarża, tornado, porywista szarża i odskok.
  • Naprawiono błąd, który powodował zawieszanie się gry podczas interakcji z gwardzistami lub walki z gwardzistami zamieniającymi się w potwory.


.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
CoNaObiad

Dodał: CoNaObiad, 23.08.2012 15:51

D2 dopracowane? Gdzieee tam.

W Dwójce jest masa błędów, czy to związanych z kwestią techniczną, czy bezpośrednio z gameplay'em. Gdyby Blizz jej nie porzucił, wydawał łatki i dbał o nią po dzień dzisiejszy to byłaby 'najlepsza gra świata'. Ale takie coś jest nierealne, przynajmniej nie w dzisiejszym świecie.

Dawniej tworzono gry z założeniem "Od graczy dla graczy". Dlatego też D1 i D2 tak miło wspominamy.
Teraz niestety prawie wszędzie obowiązuje "Od firmy dla pieniędzy". Cóż, takie czasy...

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 23.08.2012 15:51

__________________
Fapałke i Nubałke ;(

Leon_1984

Dodał: Leon_1984, 23.08.2012 15:40

Z każdym nowym patchem będą pojawiać się nowe błędy. Ciekawe ile czasu zajmie im dopracowanie tej gry w takim stopniu jak D2.

Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 23.08.2012 11:54

Matko jedyna - tyle zmian!!! Non stop coś poprawiają..Zebrali dużo batów za niedopracowany produkt ale to dobrze - zobaczą że nie wystarczy dać nazwę Diablo 3 aby było genialnie. Mamy szanse doczekać się już niedługo dopracowanego produktu bo Bli$$ardowcy ostro pracują. Może nawet się skuszę na zakup jak gra będzie kompletna ( bo cena raczej u Bli$$a dłuuugo będzie zamrożona )

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.

CoNaObiad

Dodał: CoNaObiad, 23.08.2012 11:26

Lepiej się ciesz, że to nie było HC ;].

__________________
Fapałke i Nubałke ;(

skrecu

Dodał: skrecu, 23.08.2012 10:47

mi wczoraj gra zawiesiła się podczas rozwalania drzwi za pomocą uzdrawiających ostrzy...czas się zatrzymał i lipa!na szczęście stan gry był zapisany

__________________
http://www.diabloprogress.com/player/skrecu-2705
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.