diablo 3

Diablo 3 - M. in. o krytycznych uderzeniach i Rzemieślnikach

Dodał: Wanderer, 25.08.2010 00:03, Kategoria: Diablo 3

W dzisiejszym newsie przedstawiamy słowa Bashioka - Community Manager Blizzarda ds. Diablo 3 - między innymi na temat krytycznych uderzeń, opublikowane na oficjalnych forach Battle.net dla dociekliwych fanów. Zapraszamy do lektury.


Bashiok potwierdził istnienie 3 typów Rzemieślników (Kowal, Jubiler, Mistyk) i fakt, że poziom każdego z nich może zostać podniesiony 5 razy, ulepszając w ten sposób ich umiejętności i wygląd ich miejsca pracy.

Cytat:
Łącznie istnieje trzech Rzemieślników. Zamieszanie [powstałe wskutek błędnej interpretacji, bądź też błędnego przetłumaczenia słów Jaya Wilsona – głównego projektanta Diablo 3 – w rozmowie z jednym z niemieckich dzienników, mówiono wtedy o istnieniu pięciu rzemieślników] prawdopodobnie wzięło się z tego, że każdy z nich ma pięć ‘poziomów’ ulepszania.

Blizzard naprawdę wyjawia dużo informacji.

lol?

Tak, był to ostatni poziom ulepszenia kowala. Mimo tego, że był ostateczny, nic na filmie wideo nie posiadało finalnych błyskawic bądź efektów, więc wszystko to będzie wyglądało lepiej.Fan zapytał o Krytyczne Uderzenie i Zabójcze Uderzenie w Diablo 3. Oba te uderzania podwajały obrażenia w Diablo 2, ale nie mogły być uaktywnione w tym samym czasie.

Cytat:
W grze występują Krytyczne Uderzenia. Kiedy je wykonasz, zadają one 50% więcej obrażeń. Twoja szansa na uderzenie krytyczne oraz zwiększenie zadawanych obrażeń ponad 50% zależą od umiejętności, przedmiotów itp.W innym temacie zostało zadane pytanie o wciąż nieukazany zasób Mnicha, którym de facto jest Spirit [z ang. Duch]

Cytat:
Zasób Mnicha został na potrzeby tego filmu podmieniony, gdyż nie jesteśmy jeszcze gotowi do jego odsłonięcia. Widoczna kula w rzeczywistości jest aktualną wizualizacją zasobu Barbarzyńcy, który wciąż może się zmienić.Wielu z was zapewne ciekawi, kto jest odpowiedzialny za zapiski Abd Al-Hazira na oficjalnej stronie Diablo 3. Bashiok pośpieszył z odpowiedzią.

Cytat:
Myślę, że Leonard [Boyarsky - główny projektant świata Diablo 3] napisał większość zapisków, ale wiem, że nasz kreatywny zespół produkcyjny miał swój wkład. Mike Chu [Projektant zadań Diablo 3] dodał wpis o Archiwiście. Mógł również napisać inne.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Alekskaj_Glider

Dodał: Alekskaj_Glider, 25.08.2010 15:16

Rzeczywiście ostatnio dużo informacji podali, nawet ciekawych, dzisiaj poczytałem i pod ostatnim newsem zbiorowo podpisuje pwnt
Bardzo cieszy fakt że wprowadziliście te ramki bo mimo wytłuszczania druku przy dłuższych wypowiedziach na pytania fanów można było się pogubić.
Pewnie do czasu BlizzConu niedługo znowu zapadnie cisza w eterze pwnt
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.