diablo 3

Diablo 3 - Możliwość barwienia przedmiotów Legendarnych

Dodał: CoNaObiad, 19.01.2013 10:46, Kategoria: Diablo 3

Blizzard po licznych namowach fanów ogłosił, że będzie można farbować przedmioty Legendarne. Z powodów technicznych na razie obejmie to tylko Znikający Barwnik. Więcej szczegółów znajduje się w rozwinięciu newsa.

Dodanie nowych kolorów do modeli przedmiotów Legendarnych to nie taka prosta sprawa jak mogłoby się wydawać. Nasi artyści musieliby wrócić i przerobić wszystkie tekstury. Proces ten z pewnością zajmie trochę czasu, więc by chociaż trochę się zreflektować udostępniamy Znikający Barwnik. Vanishing Dye będzie można stosować od patcha 1.0.7. Pozostałe barwniki na pewno pojawią się w przyszłości.


Co o tym sądzicie? Czy Wy też nie mogliście znieść koloru bądź wyglądu jakiegoś przedmiotu, ale nosiliście go ze względu na lepsze statystyki? Zapraszamy do dyskusji. .

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Cody

Dodał: Cody, 19.01.2013 17:34

Mają problemy z tak prostą sprawą ? pamiętam jak robiłem moda do Titan Questa i dodawałem barwniki do ubranek to zajęło mi to ze 30min.

Nakago

Dodał: Nakago, 19.01.2013 17:06

Hmmm, ciekawe zdanie: "Nasi artyści musieliby wrócić (...)". Czy to znaczy, że zostali wcześniej zwolnieni? To by tłumaczyło parę kwestii... lol

__________________
We all make choices but in the end our choices make us...

Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 19.01.2013 16:35

No niby nie komentowali w Diablo 2 - ale zawsze uważałem że np;zestaw Tal Rasha ktoś złośliwie pomalował. Wiele było przedmiotów wyglądających okropnie. Niby pierdółka ale miło dodać postaci odrobinę wyjątkowości, dopasowywać przedmioty do własnego konceptu. Miłe.

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.

xywa11

Dodał: xywa11, 19.01.2013 14:51

WoooooW! Jaka super informacja. W DII bylo "nieestetycznie" i wszyscy zyli, nie narzekali... wrr

__________________
Nekromanta.

anubin

Dodał: anubin, 19.01.2013 13:18

Nareszcie będę mógł biegać Mniszką "nago" bigsmile

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 19.01.2013 13:20

__________________
Odwiedź mój blog: http://anubin.wordpress.com

Zathroth

Dodał: Zathroth, 19.01.2013 11:32

Bardzo mnie cieszy ta wiadomość, bo zbroja IK w połączeniu z Rakami i Obliczem Andariel wołała o pomstę do nieba.

__________________
Baptised in fire

Qwiker

Dodał: Qwiker, 19.01.2013 11:31

Dobry pomysł. Mnie od początku gry denerwuje mempho :/ Tak samo jak mój barb, czarna zbroja ik, czarne spodnie blackthorna i... błękitne raki ^^




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0