diablo 3

Diablo 3 - Nominacje do nagród Game Developers Choice Online Awards

Dodał: Szeranf, 27.07.2012 12:00, Kategoria: Diablo 3

Najnowsza gra Blizzard Entertainment - Diablo 3 została nominowana do nagrody w dwóch kategoriach trzeciej edycji Game Developers Choice Online Awards. Do jakich i za co? Odpowiedź w rozwinięciu newsa.

Game Developers Choice Online Awards wyróżnia najlepsze gry online w kilku kategoriach. Pod uwagę przy nominacjach brane są wszystkie gry działające w trybie online - od ogromnych MMO, po niezależne produkcje. Wśród nominowanych znalazła się najnowsza część serii Diablo. Oto w jakich kategoriach ma szansę na nagrodę:


Best Online Technology

Do nagrody Best Online Technology bierze się pod uwagę doskonałość całokształtu technologii w grze online. Na tą doskonałość składa się złożoność infrastruktury sieciowej, kodowanie świata, technika graficzna, sztuczna inteligencja, oraz wszystkie inne istotne elementy.

Konkurentami Diablo 3 w tej kategorii są: Star Wars: The Old Republic, Indiana Jones Adventure World, Tera, oraz The Sims Social.


Best Audio for an Online Game

Do nagrody Best Audio for an Online Game bierze się pod uwagę doskonałość całokształtu udźwiękowienia w grze online, na co składają się efekty dźwiękowe, kompozycje muzyczne, oraz wszystkie inne istotne elementy audio.

Konkurentami Diablo 3 w tej kategorii są: Star Wars: The Old Republic, Tribes: Ascend, Marvel: Avengers Alliance, Indiana Jones Adventure World.

Do nagrody Best Community Relations została nominowana również inna produkcja Blizzarda - World of Warcraft. Wszystkie kategorie, oraz wszystkich nominowanych możecie zobaczyć na oficjalnej stronie Game Developers Choice Online Awards. Laureaci nagród zostaną ogłoszeni 10 października 2012 roku.

Co sądzicie o nominacji Diablo 3 do powyższych kategorii? Są one według Was zasłużone, czy też nie? A może widzielibyście najnowszą grę Blizzarda jeszcze w którejś innej kategorii? Mamy nadzieję, że podzielicie się z nami swoimi spostrzeżeniami w komentarzach.
.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
xywa11

Dodał: xywa11, 04.08.2012 18:49

Moglibyście mi polecić jakąś dobrą stronę do pobierania gier za darmo (bez żadnych opłat pieniężnych). O adres proszę smile

Moglibyście na "privie".

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 04.08.2012 18:51

__________________
Nekromanta.

Szeranf

Dodał: Szeranf, 28.07.2012 21:27

@Materac - Cóż, będę musiał kiedyś odpalić tę jedynkę i pooglądać wszelakie gameplaye TL2 i PoE. Co do TL, to pewnie nie opłaca się od razu biec do sklepu, bo pewnie skończy podobnie jak poprzedniczka na coverze CDA za mniej niż 20 zł. PoE również mnie ciekawi - z tego co przeglądałem, to dość ciekawe klasy są w tej grze i w ogóle wiele osób wypowiada się pozytywnie na jej temat. Dużo tego w tym roku i mam nadzieję, że jak pogracie w diablopodbne gry z 2012 to podzielicie się wrażeniami na forum, której warto poświęcić uwagę. smile2

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 28.07.2012 21:28

materac

Dodał: materac, 28.07.2012 17:09

mało coś jak na takiego giganta :S

@Szeranf
Co do TL2 to radzę jednak wziąć tę płytę z TL1, grałem trochę w betę i dwójka nie różni się praktycznie niczym poza tym, że świat jest bardziej zróżnicowany, a nie same podziemia. TL1 niezbyt mi się podoba i tak jest również z 2. Beta PoE wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie i zapewne odpuszczę sobie TL2 bo będą to pieniądze wyrzucone w błoto, nie miałem nawet ochoty na dokończenie bety :S

Kabal

Dodał: Kabal, 28.07.2012 01:52

Szeranf - Ja grałem w Torchlight 1 i bardzo mi się spodobało, zwłaszcza, że nastawiony byłem sceptycznie do tego tytułu, bo wydawało się być, skierowane bardziej dla młodszych fanów H&S, ale kumpel mi polecił, że fajne i warte zagrania, potem zasiedziało się dość długie dnie, przy tym tytule smile ale nie było możliwości multi sad więc zabawa skończyła się na singlu tylko smile Co do TL2 myślę, że dobrze, że przesunęli premierę, już nie obawiając się samego diabełka, a bardziej, wyciągając wnioski z niedociągnięć jakie Blizz popełnił, względem graczy oraz jaką frustracje sprawił też... lepiej później wydać, a dobrą grę, bez powielania błędów innych... smile w końcu robią ją ludziska ze starego Blizz Northa, więc będzie dobra gra smile2

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 28.07.2012 01:53

Szeranf

Dodał: Szeranf, 27.07.2012 21:39

Kabal - sam jestem ciekaw, czy Torchlight II przyniesie jakiś wielki exodus graczy ze świata Sanktuarium. Runic Games trochę zawaliło, że przesunęło swoją premierę aż tak bardzo - myślę, że niepotrzebnie się przestraszyli Blizza, bo mogliby zebrać od nich wielu niezadowolonych graczy. Jestem bardzo ciekawy jak wypadnie TL2, choć nie grałem w 1 (leży na półce z CDA, ale jakoś chęci nie było). Jeśli trafi się okazja by kupić tę grę, to raczej skorzystam - 70zł to rozsądna cena, a pewnie gdy zorganizuję sobie więcej czasu, to jeszcze bardziej stanieje. Bardzo ciekawe, czy który z h&s będzie w tym roku bardziej Diablopodobny, jak to się ostatnio mówi. smile2

Kabal

Dodał: Kabal, 27.07.2012 19:10

Hmm... Diablo 3 za audio, to tak wyróżnił bym smile ale za resztę "no coments" Zresztą ja i tak nie przejmuję się Diabełkiem już, ponieważ teraz moje nadzieje, niesie Torchlight II ^^

mathius007

Dodał: mathius007, 27.07.2012 16:50

Co by nie mówić złego o D3, to ścieżka dźwiękowa akurat mi się podoba smile

__________________
Czas wprowadzić chaos!!

CoNaObiad

Dodał: CoNaObiad, 27.07.2012 12:33

Ludzie pewnie podzielą się na dwa obozy. Jeden to ci pseudofani, którzy będą hejcić i mówić jakim to crapem jest D3. Drudzy to fanboje Trójki, którzy będą wychwalać grę ponad wszystko.

Hmmm, ja jestem gdzieś pomiędzy nimi ;].

__________________
Fapałke i Nubałke ;(

Szeranf

Dodał: Szeranf, 27.07.2012 12:23

Ciekawe jak odniesie się do tego społeczność graczy. Czy aż tak znienawidzili Diablo 3 za wszelkie wpadki producenta, że uznają te nominacje za niesłuszne? Pewnie znajdzie się grono pseudofanów, którzy odmówiliby D3 nagrody za audio z racji tego iż grafika im się nie podoba.

Mnie tam osobiście cieszy, że diabełek został dostrzeżony - czy wygra? Zobaczymy. smile2




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0