diablo 3

Diablo 3 - Nowe informacje z Twittera

Dodał: Astolus, 29.07.2010 18:20, Kategoria: Diablo 3

Na koncie Diablo 3 Twitter użytkownicy zadają wiele pytań, jednak tylko szczęśliwcy dostają odpowiedź. W ostatnim czasie na Twitterze poruszono temat wyglądu postaci i rodzajów broni. Oto szczegóły.

P:Czy możliwa będzie zmiana wyglądu postaci? (włosy,twarz, kolor skóry itp)

Diablo: Bardziej skupiamy się na modyfikacji w wyglądzie poprzez przedmioty, które są lepiej widzialne z kamery oddalonej dość daleko od postaci.


P:Jak na razie widzieliśmy bronie typu: topór, młot i bronie naręczne. Pytanie brzmi – czy będzie więcej broni białej?

Diablo: Włócznia.Sztylet. Broń drzewcowa. Myślę że jeszcze te.

P:Dzięki za odpowiedź na moje pytanie. Teraz czekanie jest bardziej znośne. Ale co do broni na dystans…:P

Diablo: Dlaczego uważasz, że piąta klasa postaci nie będzie z nich korzystać? ;)

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 04.08.2010 15:55

No i z Baldurs Gate, Icewind Dale itp...Teraz przejrzałem na oczy - klonem tych gier jest D3 a nie czymś nowym.....Z tym że nie łatwo zrobić coś ultra nowego tworząc 3 część gry i nie zawieśc fanów serii - Przykład seria Fallout, a w natłoku gier nie sposób nie znaleźć podobieństwa do jakiejś wcześniejszej produkcji . TEPES30 - qruwka za mnie Ci odpowiedział - a widzę że do napisania "ciętej riposty" słownik był użyty - takie bogactwo wyrazów w porównaniu do 1 posta...

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.

qruwka

Dodał: qruwka, 04.08.2010 13:43

W sumie racja, zapomniałem o tym ;]

Ulver

Dodał: Ulver, 04.08.2010 13:34

qruwka , monk powinien ci się jeszcze kojarzyć z Hellfire. hey

__________________
Nie lubię cię.

rmx65

Dodał: rmx65, 04.08.2010 13:29

Racja ludzie są dziwni.... a co do poprzedniej wypowiedzi to nie wiem jak Wy ale ja lubie wybuchy/eksplozje itd.bigsmile (sory za interpunkcje ale mi przecinek nie działa bigsmile)

qruwka

Dodał: qruwka, 04.08.2010 08:40

Prędzej ujrzycie demonicznego łowce aniołów aniżeli elfa... Grałem w obie gry na tyle długo, że śmiało mogę powiedzieć iż te gry łączy jedynie nazwa jednej z postaci D3(co mi zresztą nie przeszkadza). D2 ocierało się o świat Warcrafta? Przejdźcie go, poczytajcie, i powiedźcie co wam się ociera. TEPES30, mówisz, że Mastemoth nie podał żadnych argumentów, ale powiedz mi dlaczego miał je podawać skoro sam konkretnie nie napisałeś co ci się "ociera"? Jeśli na siłę szukacie podobieństw to ja wam powiem, że D3 jest podobne do Tibii, bo jedyne z czym kojarzy mi się Monk to właśnie tą grą(i serialem, ale to inna bajka). Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ludzie narzekają a potem i tak kupują grę. Ludzie są dziwni...

Ulver

Dodał: Ulver, 04.08.2010 00:04

Nie przesadzajmy. WoW w założeniu zawsze był bardziej bajkowy aniżeli świat sanktuarium więc raczej nie ma co obawiać się "zelfienia" D3.

A to, że D3 będzie zapewne inne od dwójki, która zarazem ma inny klimat niż jedynka nie jest niczym niezwykłym. To po prostu postęp. Gdyby zrobili klona D1 w 3d to ludzie rzucaliby się, że "gra jest wtórna", "Blizz poszedł na łatwiznę" itd... Tworząc nowe i ciekawe rozwiązania od razu rozgniewali wszelkich malkontentów mówiących, że "grafa jak z wowa", "To już nie Diablo"... Jak widać wszystkim i tak nie dogodzą.

Co do grafy to naprawdę trzeba popuścić wodze wyobraźni aby kojarzyła się ona z WoWem... Sam styl grafy jest ok, może ciut za dużo podczas walki tych wszystkich eksplozji/refleksów ale to już sprawdzimy w praniu.

__________________
Nie lubię cię.

TEPES30

Dodał: TEPES30, 03.08.2010 23:48

Nudzi ci się Mastemoth czy wolnych słuchaczy i taniego poklasku szukasz, że takie głupoty wypisujesz. Chcesz dyskutować to naucz się argumentować merytorycznie. Dane techniczne w razie potrzeby sprawdzę na opakowaniu gry,ale twój 32-bitowy wątek miał być argumentem na poparcie jakiej tezy? Niech ci będzie - mój błąd. Nie Wow ale Świat Warcrafta w szerokim rozumieniu. I tak chodzi głównie o kolorki,ale nie tylko. Z pierwowzoru Diabla niewiele zostało w II i aż strach pomyśleć co będzie w III. Tylko czekać jak zaczną biegać po nim elfy

Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 03.08.2010 20:04

Niebezpiecznie ocierało się o WoWa....Dobre..Chyba jak się położyło pudełka z grą obok siebie.Prędzej można by porównać do starcrafta z racji daty wydania - jak słusznie wkłada to łopatą do głów ULVER D2 było wcześniej.Jeżeli 32 bitowa paleta kolorów jest domeną WoWa - to się zgodzę że D3 jest jego młodszą siostrą - tak jak wszystkie gry świata jakie wyszły po premierze WoWa..Blizz musi chyba wydać D3 czarn-obiałą aby w końcu WoWo-widzący dali sobie spokój.

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.

Ulver

Dodał: Ulver, 03.08.2010 18:09

Diablo 2 powstało znacznie wcześniej aniżeli WoW więc nie rozumiem jak diablo 2 ma być do WoWa podobne... wrr2

Komentarz został edytowany 2 razy, ostatnio: 03.08.2010 18:13

__________________
Nie lubię cię.

TEPES30

Dodał: TEPES30, 03.08.2010 16:56

W tym rzecz Ulver że już Diablo 2 niebezpiecznie ocierało się o WoW, a Diablo 3 zaczyna przypominać młodszą siostrę WoW-a.

skorpion001

Dodał: skorpion001, 03.08.2010 14:53

jak niema innych ras a upadli to są demony to też rasa khazry no może i trochę zwierze ale taki mutant pół człowiek a koza czy jakoś tak ale można przydzielić do innych ras są też inni choćby na przykład w dablo 2 byli koto ludzie xD więc niemów że niema innych ras chociaż sie zgadzam każda rasa inna od człowieka jest zła a poza tym w żadnej części niebyło nikogo z innych ras do pomocy smile więc na pewno człowiek.
rotfl

rmx65

Dodał: rmx65, 02.08.2010 13:11

Amazonka elf czy łowca nie wiadomo Blizz już cos wymyśli bigsmile

Ulver

Dodał: Ulver, 02.08.2010 11:15

No proszę, nie róbmy z Diablo WoWa bo się pochlastam... -_-

__________________
Nie lubię cię.

Sarevok92

Dodał: Sarevok92, 02.08.2010 10:25

Musi być to człowiek, bo w świecie Sanktuarium nie ma innych ras.

__________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Bartosz-Diablo

Dodał: Bartosz-Diablo, 01.08.2010 21:00

skorpion001 na 100% będzie to człowiek

__________________
DwaKamienie z diablo-slayers.pl

senkal

Dodał: senkal, 01.08.2010 18:57

@skorpion001
W sumie masz sporo racji. Chociaż na upartego jakieś skojarzenia z "człowiekiem" lasu ma Witch Doctor. Ale, że to będzie postać walcząca na dystans, to raczej pewne.

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 01.08.2010 18:58

skorpion001

Dodał: skorpion001, 01.08.2010 09:58

tyle że to raczej nie amazonka jedyna postać jakiej brakuje to nacja lasu a amazonka nie pasuje do lasu może elf albo człowiek łowca

Krex

Dodał: Krex, 30.07.2010 09:59

No to dowiedzieliśmy się już czegoś o ostatniej postaci bigsmile

Ulver

Dodał: Ulver, 30.07.2010 09:01

To oczywiste. Nie wyobrażam sobie Diablo bez dobrej postaci dystansowej.

Down: A kto powiedział, że amazonka? Oo

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 30.07.2010 09:02

__________________
Nie lubię cię.

senkal

Dodał: senkal, 30.07.2010 02:01

W sumie nic nowego się nie dowiedzieliśmy, przynajmniej przypuszczenia zostały potwierdzone. Tak chodzi o to, że 5 klasa to Amazonka ;p;p




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0