diablo 3

Diablo 3 - Nowy dział: Konsole

Dodał: Szeranf, 27.03.2013 18:00, Kategoria: Diablo 3

Nowy dział o konsolowej wersji Diablo 3

Jak wiecie w ostatnich dniach tematem numer jeden w półświatku Diablo jest wersja konsolowa najnowszej odsłony serii. Wszędzie pojawiają się szczątkowe informacje w postaci wypunktowanych lakonicznie zmian, bez żadnych cytatów i ogólnie tak biednie to jest zabrane w jedną całość. Postanowiliśmy więc, że stworzymy dla Was, naszych czytelników, osobny dział poświęcony właśnie konsolowej wersji Diablo 3. Znajdziecie tam nie tylko bieżące informacje typu screeny i filmy, ale również wiele wypowiedzi pracowników Blizzarda - zarówno te z ostatnich dni, jak i starsze. Postaramy się również przybliżyć Wam historię powstawania wersji konsolowej, pokażemy jak zmieniało się stanowisko Blizzarda dotyczące tej właśnie kwestii - no ogólnie chcemy, żebyście dowiedzieli się z tego działu wszystkiego.


Informacji jest dużo, a pewnie z biegiem czasu będzie ich coraz więcej - będziemy się starali na bieżąco informować Was nie tylko w newsach o postępach na arenie konsolowej, ale również aktualizować ten dział. Mamy nadzieję, że Blizzard nie poskąpi nam nowinek i że nasza nowa sekcja urośnie na tyle, że będziemy musieli podzielić ją na mniejsze części. Pamiętajcie, że jeśli wyszperalibyście gdzieś w sieci jakieś nowe ciekawe informacje na temat konsol, to możecie podzielić się tym z nami w komentarzach, albo najlepiej w tym temacie na naszym forum do udzielania się w którym bardzo serdecznie zapraszamy - mamy nadzieję poznać Wasze zdania na temat każdego aspektu konsolowego Diablo 3!

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
xywa11

Dodał: xywa11, 28.03.2013 10:52

no tak, na samym końcu ^^

__________________
Nekromanta.

Szeranf

Dodał: Szeranf, 28.03.2013 10:49

Jest tam już coś wspomniane o tym, że Diablo 1 było na konsole. Nie ma jednak sensu opisywać tego jako ciekawostki, jeśli w sekcji Diablo 1 mamy cały dział również o konsolowej wersji - dałem więc na końcu tego nowego działu odnośnik do tamtego. bigsmile

xywa11

Dodał: xywa11, 28.03.2013 10:28

Teraz mi do głowy wpadło, że jako ciekawostkę można podać to, iż Diabełek cz. 1. też była wydana na konsole ^^.

__________________
Nekromanta.

xywa11

Dodał: xywa11, 27.03.2013 22:56

Fajnie, że newsy nie sa tylko o Diablo, ale też o zmianach na ID smile

__________________
Nekromanta.

CoNaObiad

Dodał: CoNaObiad, 27.03.2013 19:37

Co tu dużo mówić - zapraszamy! Taka autoreklama, ale tylu informacji co w powyższym dziale próżno szukać gdzie indziej ;].

__________________
Fapałke i Nubałke ;(
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.