diablo 3

Diablo 3 - O umiejętności Haunt

Dodał: Wanderer, 04.09.2010 13:41, Kategoria: Diablo 3

W kolejnym dziś newsie, Bashiok - Community Manager Blizzarda - za pośrednictwem oficjalnego Twittera Diablo postanowił wyjawić postępy w pracach nad jedną z umiejętności Witch Doctora: Haunt. Zapraszamy do lektury.


Kilka słów wstępu: W maju tego roku pewien użytkownik oficjalnego forum Battle.net wypatrzył na filmie z gameplay'u Monka jedną z umiejętności Witch Doctora - Haunt - która, jak to określił, wyglądała kiepsko. Bashiok w odpowiedzi zawarł sposób jej działania, jednak pominął kwestie wizualne.

Przy używaniu tego skilla Witch Doctor pochylał się i wydychał coś w rodzaju bardzo długiej, dymiącej wici. Leciała ona w linii prostej, uderzając pierwszy napotkany cel, zatapiając i owijając się wokół niego szarymi podmuchami pary. Gdy potwór został już nią dotknięty, otrzymywał obrażenia od stałego niczym trucizna wysysania życia.

Cztery dni później Bashiok podzielił się informacjami na temat tej umiejętności od Juliana Love - Głównego Artysty Technicznego Diablo 3:

Cytat:
Julian, notoryczny masochista, kontynuuje czytanie for i stron fanowskich oraz dostarczanie większej ilości informacji o umiejętnościach i efektach.

Odp: [Julian Love] chciał przekazać, że efekt wizualny tej umiejętności był “najbardziej absurdalną tymczasową grafiką wszech czasów”. Nie miała być nigdy ukazana w stanie, w jakim się znajdowała, więc jest to odrobinę krępujące. Ale nie bójcie się, gdyż ta umiejętność przechodzi odnowę (techniczną i wizualną), aby lepiej ukazać pomysł bycia nawiedzonym.Natomiast dzisiaj na Twitterze ukazały się następujące wpisy:

Cytat:
Nowy efekt Haunt Witch Doctora wygląda na bardziej… nawiedzony. - Diablo

Czy to ten z ogromnym, przerażającym tułowiem? Mam nadzieję, że go zostawiliście. [Użytkownikowi prawdopodobnie chodziło o umiejętność Horrify] - flashdim

Haunt jest czarem typu “odpal i zapomnij” zadającym obrażenia w danym przedziale czasu, który przeskakuje z celu na cel, gdy umierają. - Diablo

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Cody

Dodał: Cody, 04.09.2010 19:54

"nawiedziony" ? chyba powinno być nawiedzony galsses
Widzę że blizz zaś przejmuje się duperelami.
Założę się, że w D3 będzie można kopiować przedmioty smile w końcu to tradycja.

Tkanek

Dodał: Tkanek, 04.09.2010 15:20

I dobrze jak już coś robić to porządniexD
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.