diablo 3

Diablo 3 - Ogłoszono nowy tryb gry "Be a Nephalem"

Dodał: Anubin, 01.04.2017 13:56, Kategoria: Diablo 3[Niniejszy post był żartem na Prima Aprilis] W Diablo 3 pojawi się nowy tryb "Be a Nephalem". Niedługo każdy z nas będzie mógł zostać Nefalemem, dosłownie! Dzisiaj Blizzard ogłosił, że od dawna pracuje nad kolejnym rozszerzeniem do Diablo 3. Dodatek ma być dostarczony w formie cyfrowej, podobnie jak "Przebudzenie Nekromantów". Więcej w rozwinięciu newsa!

"Wiemy jak bardzo kochacie Diablo, a w tym roku seria obchodzi swoje dwudziestolecie. Chcieliśmy dać Wam coś niepowtarzalnego, prawdziwie epickie i jedyne w swoim rodzaju doświadczenie" - Wypowiada się Travis Day, główny projektant gry.

"To było jedno z największych wyzwań jakich musiałem podjąć się w swojej karierze, ale zdaję sobie sprawę, że pracuję w gronie kreatywnych i niesamowicie uzdolnionych osób." - Wtóruje mu Julian Love, specjalista od grafiki w Diablo 3.

Okazuje się, że nowy tryb ma być punktem wyjścia do rozwoju gry w całkowicie nowym kierunku. Czego więc możemy oczekiwać?

- Gracze będą mogli utworzyć całkowicie spersonalizowanego avatara, który odwzoruje dosłownie każdą ich cechę. Pomoże w tym specjalny system suwaków i siatki modelu, która może być dowolnie modelowana i kształtowana.
- Przed rozpoczęciem nowego trybu rozgrywki specjalnie przygotowany system oceny zada graczowi serię trudnych pytań wymagających zdefiniowania swoich preferencji, postawy moralnej i wielu innych cech charakteru.
- Tak przygotowana postać zostanie odpowiednio przypisana do świata Sanktuarium, oddając Twój los w Twoje własne ręce. Na podstawie wyglądu, cech charakteru i wielu innych skomplikowanych czynników proceduralnie generowane środowisko skieruje Cię do klasztoru Mnichów w którym odbędziesz serię profesjonalnych szkoleń, lub uczyni z Ciebie światłego Krzyżowca, któremu mistrz przekazuje swój korbacz i tarczę.
- W dodatku duży nacisk zostanie położony na element RPG, oraz budowę otwartego, proceduralnie generowanego świata.
- Pakiet będzie dostępny również w wersji "Streamer Plus". To zaawansowana nowa technologia Blizzarda wykorzystująca szczegółowe skanowanie twarzy, oraz późniejsze nakładanie jej na model wewnątrz gry. Sprawi to, że widzowie, którzy Was śledzą - będą teraz oglądać Was dosłownie, wewnątrz świata gry. Szczególnie istotne będzie to w trybie Hardcore. Wasze przywiązanie do ulubionych streamerów jeszcze nigdy nie było tak silne!

"Włożyłem wiele godzin pracy w to, aby modele były generowane idealnie. Twarze postaci dopasowywane za pomocą skanowania to cud technologii, który udało nam się opanować i okiełznać" - Ekscytuje się ponownie Julian Love.

"Nad projektem zaczęliśmy pracować jeszcze w poprzednim zespole, a zaczęło się od prostego pomysłu. Chcieliśmy wcielić w życie fabułę trylogii "Wojna Grzechu" i uczyniliśmy Uldyzjana głównym bohaterem. Gracze zaczynali swoją przygodę na farmie, by docelowo, pod wpływem wielu wydarzeń i doświadczeń, przebudzić w ludziach uśpione moce Nefalemów. Jakie było nasze zdziwienie, gdy wielu z naszych testerów pozostawało zwyczajnymi farmerami nie popychając tym samym fabuły do przodu i nieświadomie, nieumyślnie doprowadzając ostatecznie do unicestwienia Sanktuarium. W tym przypadku farmienie nabrało dla nas nowego znaczenia. A co, gdyby oddać ludziom pełną dowolność i każdy mógłby pokierować losami własnej postaci dokładnie tak jak chce? Tryb Be a Nephalem teraz Wam to umożliwi! To unikalne doświadczenie jeszcze bardziej pozwoli Wam odczuć esencję tego, czym jest seria Diablo. Fakt, ze to nie my rozdajemy w tej grze karty, a jesteśmy jedynie pionkami na planszy szachownicy, gdzie trwa wieczna rozgrywka między Wysokimi Niebiosami, a Płonącym Piekłem" - Wspomina Josh Mosqueira, były główny projektant gry.

"Dodatek zostanie wydany wtedy, kiedy dopracujemy go w każdym, najmniejszym nawet szczególe. Jesteśmy przekonani, że spełni on wymagania nawet najbardziej zagorzałych miłośników RPG z otwartym światem, a jednocześnie będzie zawierać wszystkie zalety mechaniki Diablo" - Kwituje główny dyrektor i producent gry Rob Foote.

A Wy co myślicie o nowym dodatku? Ja jestem nim niesamowicie podekscytowany! I swoją drogą jest to dla mnie zastanawiające, ze Blizzard ogłasza wielkie zmiany w Diablo zawsze 1 kwietnia ;)

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
zamocny

Dodał: zamocny, 30.05.2017 12:15

Polecam artykuł, trochę odmienny niż ton tego topicu jednak zdecydowanie bardziej "na czasie" i zawierający masę ciekawych informacji

https://odealo.com/articles/diablo-3-necromancer-legendaries-and-builds

__________________
Odealo - Najbezpieczniejsza Platforma Handlowa Dla Graczy

anubin

Dodał: anubin, 09.04.2017 11:54

Czasami coś wrzucę, a dla rozrywki jako żart zawsze coś wymyślam...zwłaszcza, że Blizz o Diablo w tym roku chyba nic nie ogarnął.

__________________
Odwiedź mój blog: http://anubin.wordpress.com

Pawonielas

Dodał: Pawonielas, 07.04.2017 08:08

Biorąc pod uwagę jak wybiórczo umieszczacie tu informacje dotyczące Diablo 3, nie spodziewałem się żartu z okazji Prima Aprilis smile

Szkoda tylko, że nawet taka wizja nie ma podstaw, żeby znaleźć się w obecnej grze... wymagałoby to raczej stworzenie całkiem nowego, bo nakład pracy byłby olbrzymi
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.