diablo 3

Diablo 3 - Otwarty świat oraz bezużyteczne itemy

Dodał: xywa11, 25.06.2013 23:02, Kategoria: Diablo 3

Blizzard niedawno uraczył nas informacjami na temat białych (a nawet niebieskich) przedmiotów, bezużytecznych w opinii wielu graczy, a także poruszona została kwestia otwartego świata Sanktuarium. Oba tematy wydają się ciekawe.

Zapraszamy do rozwinięcia newsa, by dowiedzieć się co myślą o tym Niebiescy.

Otwarty świat w Diablo III


Wyatt Cheng mówił już trochę w swoim wywiadzie o stworzeniu świata Sanktuarium bardziej otwartego, ale jest zbyt wcześnie na podanie detali jak to mogłoby działać. Myślę, że wszystko sprowadza się do posiadania więcej możliwości wyboru w treści gry.


W wspomnianym wywiadzie dla ArchonTheWizard Cheng mówił, iż Blizzard nie ma czasu na "wtłaczanie" wielu modyfikacji do gry jednocześnie. Mówił także, że zespół musi wybrać sto rzeczy, które może zrobić i wziąć z nich tylko te, które chce. Jeśli na przykład Niebiescy, zajmujący się Diabełkiem zaczną pracować nad otwartym światem, mogą oni nie dać rady zająć się tworzeniem alternatywnych potworów dla danego obszaru.

Bezużyteczne itemy

Całkowicie zgadzamy się, że białe itemy muszą być użyteczne, ponieważ nie ma żadnego powodu, by trzymać je w grze, jeśli one nie są podstawowym typem przedmiotów dla potężnych magicznych właściwości, co jest także ciekawym pomysłem. Nic jeszcze nie zostało postanowione, więc chcemy wiedzieć, co Wy proponujecie, by białe itemy stały się bardziej ciekawe.


Oczywiście Blizzard bardzo zainteresowany jest słowami runicznymi/runami z poprzedniej części gry, aczkolwiek Niebiescy przypominają, że i tak bardzo dużo białych itemów pozostaje za ziemi.

Niebiescy objaśniają wszystko jak zwykle lakonicznie i nieszczegółowo. Co jednak myślicie o opcji poszerzenia świata (nieskończone zabiijanie piekielnych sługusów, brak ograniczeń powierchni ziemi, no cóż niekiedy trzeba dać się ponieść fantazji :). Czy macie jakieś pomysły w sprawie bezużytecznych przedmiotów w Diablo 3

Zapraszamy do komentowania!

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
xywa11

Dodał: xywa11, 26.06.2013 13:42

Ja bym też chciał, by te wszystkie białe plamy itemów po runie były podnoszone, a nie tylko... tak zostawiane bez celu. W D2 było to nieco lepiej pomyślane. Chodzi mi tu runy właśnie. W trzeciej części muszą to jak najszybciej naprawić.

__________________
Nekromanta.

zbayno

Dodał: zbayno, 26.06.2013 00:51

Mam takie małe marzenie, żeby runy znów były walutąsmile wszystko fajnie, ale Niebiescy wymyślają coraz to nowe rzeczy, a przecież jeszcze nie wdrożyli poprzednich pomysłów. Jest tyle zmian do wprowadzenia, ze możemy sie ich nie doczekaćsmile

__________________
Nie widać, nie słychać.

skrecu

Dodał: skrecu, 25.06.2013 23:58

mi wystarszczy randomizacja map

i oczywiście powrót do gamblingu na białych przedmiotach, oraz RW (warunek: zwiększenie liczby soxów na białych)

na forum bn jest ciekawa dyskuska o propozycjach zman w afixach elit, w której też brałem udział, polecam

__________________
http://www.diabloprogress.com/player/skrecu-2705
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.