diablo 3

Diablo 3 - Pierwsza osoba ukończyła Normalny poziom trudności

Dodał: CoNaObiad, 15.05.2012 20:25, Kategoria: Diablo 3

Jak podaje serwis IncGamers, są już zgłaszane pierwsze przypadki ukończenia Normalnego poziomu trudności. Osiągnięciem tym może pochwalić się pewien gracz z Azji, a więcej informacji na ten temat znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Jak głoszą plotki, "Normal" jako pierwszy ukończył gracz z Azji z nickiem Yoshichan. Ukończył on go swoim Barbarzyńcą w 12 godzin i 29 minut. Niestety na potwierdzenie nie ma nic poza dwoma opublikowanymi screenami:





Oczywiście nie można wierzyć wszystkiemu, co ukazuje się w internecie - równie dobrze powyższe zdjęcia mogły być sfałszowane. Jak historia nas nauczyła, ludzie są w stanie wiele zrobić dla "sławy", pięciu minut. Niemniej jednak jest to niewątpliwie ważne wydarzenie. Daje przy okazji ogólne pojęcie ile mogłoby zająć przejście całej gry.

Co sądzicie o wyczynie azjatyckiego gracza? Czy uważacie, że ukończenie pierwszego poziomu trudności rzeczywiście mogłoby tyle zająć? A może znacie kogoś, kto dokonał podobnego czynu na europejskim serwerze? Zapraszam do dyskusji. .

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
zico77

Dodał: zico77, 17.05.2012 12:10

Acha bo myślalem ,że na PC i kurde takie gały zrobiłem.No ale i tak dawno temu grałem,że nawet gdyby były, to mogłbym je nie pamietać...
Psy jednak zawsze się kojarzą z MoHem xD i stąd ten żart .

Edit.MoH kojarzy sie z psami xD

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 17.05.2012 12:16

Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 17.05.2012 12:02

@ zico77
http://www.youtube.com/watch?v=aw9f5N_mtMQ
Było to na PSX - taka kiszka na koniec.

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.

ag941

Dodał: ag941, 17.05.2012 11:39

japonce i koreance juz hell skonczyly xd

zico77

Dodał: zico77, 17.05.2012 09:46

Lol Maste jakie psy, tzn jakie psy z karabinami oO. Bo chyba coś przegapiłem.

Swoją drogą wy uważacie krowy za element klimatyczny?? xDDD

Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 17.05.2012 08:27

No śliczny pony level..Tylko po co się mścić za petycje - mogli wrzucić surowe lochy z jedynki aby nas zadowolić lol. Pamiętam jak grałem w Medal of Honor - fajny klimacik, fajne oddanie wojny..tylko na końcu zrobili psy z karabinami z 100% celnością...Niby żart ale zepsuło to zabawę i do tej pory w ocenach jest to synonimem spieprzenia klimatu w tej grze.
@Szerant - właśnie dobrze że widziałeś co będzie, będziesz mógł to gówno omijać z daleka aby nie wdepnąć ( pony level oczywiście).

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.

Szeranf

Dodał: Szeranf, 17.05.2012 07:02

@Flamaster - w opcjach gry jest tzw "Elective Mode", który pozwala bardziej zaawansowanym graczom obejść to ograniczenie. To po prostu jedno z wielu ułatwień, żeby gracze nie mający styczności z serią, albo kiedyś po przerobieniu D3 na konsole nie było problemu z ułatwieniem sterowania.

Flamaster

Dodał: Flamaster, 17.05.2012 01:55

witam! nie wiem czy ktos zwrócił uwagę na skille tego barba, ale czemu amok i rozpłatanie są pod obydwoma przyciskami myszy skoro obydwa te skille są przypisane pod lewy przycisk myszy i można wybrać jeden z nich.. ale nie obydwa.. tak samo skok, sprint oraz przezwyciężenie bólu są przypisane pod klawisz nr 1.. i mozna wybrac pod ten klawisz tylko 1 z nich.. da sie to jakos zmienic aby wygladalo tak jak na screenie wyzej?

sonor

Dodał: sonor, 17.05.2012 01:21

okej poziom normal ukonczony w 12,5h smile (dodam z obrysowywaniem map, zagladniem wszedzie tam gdzie sie da itd.) smile

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 17.05.2012 01:29

Timber_Wolf

Dodał: Timber_Wolf, 17.05.2012 00:41

Zamiast krów My Little Pony... Co za fail.

__________________
Lewicowość jest czymś w rodzaju fantazji masturbacyjnej, dla której świat faktów nie ma najmniejszego znaczenia. ~ George Orwell

Szeranf

Dodał: Szeranf, 16.05.2012 23:29

@andi9310 - dzięki za info, ale raczej to jest gruby spoiler na temat tego, co się znajduje w grze. Nie jest odpowiedni czas teraz, gdy wiele osób nie grało jeszcze w grę, by umieszczać takie informacje. Mi na przykład jest ciężko się powstrzymać przed zaglądaniem w tego typu linki, a później trochę mi szkoda, że się nie powstrzymałem. Inni też mogą sobie może nie zniszczyć, ale zmniejszyć przyjemność z odkrywania gry, trafiając na tego typu informacje. Jak to się mówi - ciekawość pierwszym stopniem do piekła - lepiej więc nie dawać ku temu okazji. Co innego jest poinformować, że ktoś już przeszedł całą grę i nie zdradzać szczegółów gry. smile2

Nie mniej jednak fajnie, że poziom znalazł się w grze i jest dość, hmm... specyficzny. Pewnie chcieli się odegrać za te petycje w sprawie grafiki. rotfl

andi9310

Dodał: andi9310, 16.05.2012 23:13

Macie ten słynny sekrety Cow Level- tylko tu jest troche... inny....
http://youtu.be/JeQzJC-vS40

zico77

Dodał: zico77, 16.05.2012 22:36

Tja pamietam sytuacje żeby w sklepie jednym zabrakło,ale we wszystkich? Jest to zawsze jakaś nowość.Jednak tym co chcą pograć,a jeszcze nie kupili, to nie jest do śmiechu...

Szeranf tu jest taka sytuacja że nigdzie ich nie i to jest problem.Jeżeli np spytałeś w tesco czy bedą mieli D3 ,a nie wiedzieli kiedy premiera to ciul.Diablo jest drobnym produktem dla takiej firmy.CDP musiało jednak coś przysnąć,ale dowodów nie mam.Jednak szukałbym przy samej górze ,może nie na samej ,ale jednak...

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 16.05.2012 22:39

Szeranf

Dodał: Szeranf, 16.05.2012 21:04

@szpocio - no masz rację, cyrk jest z dostępnością produktu. Myślę, że to nie wina Blizzarda, no ale dystrybutora też raczej nie. Większe markety działają w dość specyficzny sposób: Dystrybutor przeznacza jakąś część towaru dla podrzędnych większych dostawców, takich jak hurtownie, większe sklepy internetowe i na sieciówki ogólnie. Z hurtowni idzie do prywatnych, mniejszych sklepów, a sieciówki rozdzielają egzemplarze pomiędzy swoje sklepy.

Chaos jest ogromny - sklepy w sieciówkach nie wiedziały czy dostaną towar nawet o godzinie 12 dnia 14 maja. Gdy pytałem, to tłumaczyli się, że to "gdzieś na górze" jest ustalane, do których sklepów co trafi - to nie jest ważne, że w jednym markecie o grę pytało 100 osób a w drugim 1000, bo i tak oba dostaną po 500 egzemplarzy. Dla jednych więc braknie, a inni będą mieć aż za dużo - cóż poradzić. Chaos jest do tego stopnia nie do ogarnięcia, że pytając kilka dni przed premierą czy będą mieli d3, zapytano mnie kiedy BYŁA premiera.

Myślę wiec, że wina leży gdzieś w środku łańcucha dostaw, ani nie po stronie CDP, ani po stronie jednostkowych marketów. Osobiście jestem jeszcze w gorszej sytuacji, bo w swojej głupocie liczę, że kupię gdzieś jeszcze kolekcjonerkę, no ale to już mój problem.

Gdy dzwoniłem do jednej z sieciówek w dość małej miejscowości to powiedziano mi, że będą w czerwcu kolejne dostawy, w innej powiedzieli mi, że za 2 tygodnie. Niestety nie ważne jest dla nikogo to, że ja, Ty, czy wiele innych osób jest skłonnych im za ten towar zapłacić od ręki - nie będzie, bo ktoś się na tym nie zna i nie umie rozplanować nakładu na całą Polskę. Niestety...

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 16.05.2012 21:09

sprezyna

Dodał: sprezyna, 16.05.2012 21:03

Będzie teraz druga wrzutka na rynek. Np. we Wrocku w jednym sklepie sprzedali 600 szt. na nocnej premierze (tyle ile dostali).

zico77

Dodał: zico77, 16.05.2012 21:02

GoRo oni przeszli w 4 i pół h nie w 12 smile2

Szpocio nie mało wypuścili tylko ludzie dużo chcieli smile2

szpocio

Dodał: szpocio, 16.05.2012 18:55

Nie wiecie czemu tak mało sztuk gry wypuścili do sklepów? Wczoraj byłem zakupić w Empiku w Krakowie a tam posucha. Sprzedawca powiedział że do południa sprzedali 180szt bo tylko tyle mieli i teraz nie wiadomo kiedy dowiozą. W sklepach internetowych też wszystko wyprzedane. Dla mnie to falstart firmy sprzedającej tę grę na polskim rynku. Wiecie kiedy będzie druga fala sprzedaży?

GoRo

Dodał: GoRo, 16.05.2012 15:37

Ja pierwszy akt ukończyłem w 7 h ;p a on całą w 12h .....cos sie nie chce wierzyć.

Komentarz został edytowany 6 razy, ostatnio: 17.05.2012 07:42

zico77

Dodał: zico77, 16.05.2012 13:21

Oczywiście,wiem o co ci chodziło smile2 W końcu jak ktoś mnie pyta ile grałeś w D2 to mówię "przegrałęm masę czasu " heh.
Ja tam jakoś też nie czekałem na tą grę, tfu no niby nie ,ale zamowilem EK preorder i inne gadżety ,no i jak czas pozwoli to bedę pewnie grał sporo -_-.Nie denerwowała mnie np oddalajaca sie premiera-poprostu uznałem że jak wyjdzie to kupię.Od czasu prezentacji newsa o powstawaniu gry nie wyrywam sobie włosów.Chyba że widziałem durne wypowiedzi "zawodowców"wrrdzieci/piratów to wtedy występowało u mnie lekkie zdenerwowanie(związane w sumie z D3).

Komentarz został edytowany 2 razy, ostatnio: 16.05.2012 13:34

CoNaObiad

Dodał: CoNaObiad, 16.05.2012 13:20

Jeżeli komuś nie podoba się informacja z newsa - przepraszam, nie moja wina, że ktoś podał fałszywe informacje ;]. Szeranf już doskonale uzasadnił co i dlaczego.

Jeszcze przez kilka dni będę trochę mniej zaglądał na ID, bo chcę pobyć w końcu w samej grze, a nie na portalu ;>.

__________________
Fapałke i Nubałke ;(

Szeranf

Dodał: Szeranf, 16.05.2012 13:10

Przegranie życie w tym konkretnym kontekście można rozumieć jako "spędzenie życia przy grach" i bardziej o to mi chodziło - jak ktoś hula, to może "przehulać" życie. Takie "przegrywanie" można właśnie uznać za faktyczne przegranie swojego czasu, zamiast podchodzić do tego jak do rozrywki mające uprzyjemnić czas - czasem w większym, czasem mniejszym wymiarze godzin. Wiadomo, że teraz i w najbliższych miesiącach będzie wielu grających po 12 godzin, a nawet więcej dziennie. Rozumiem fanów, bo też bardzo lubię tę grę. Ale żeby przygotowywać się do tego aż tyle czasu? Tego nie rozumiem.

zico77

Dodał: zico77, 16.05.2012 13:02

No tak ale jednak gry netowe to jest rywalizacja nawet podświadoma smile2Wiesz Szeranf ciężko powiedzieć co można nazwać przegrywaniem życia smile2
Oczywiście jak wspomniałeś osoby co ukończyły gre w kilka godzin napewno poświęcili masę czasu na przygotowanie,ale jednak przeszli to szybko xDDDDDD a np wolno przechodzący nolifer traci wiecej z życia...
Chociaż fakt że nawet przez te przygotowania są oni noliferami smile2
Ja tam nie neguje tych koreańczyków, bo niby za co?

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 16.05.2012 13:04

Szeranf

Dodał: Szeranf, 16.05.2012 12:29

@Puchacz - "Rywalizacja jest w sporcie, nie w grach komputerowych" - po części się zgodzę, po części nie. Po to jest pvp, żeby rywalizować, po to są przedmioty, żeby mieć je lepsze od innych. Tą całą sytuację można porównać do choćby sytuacji, kiedy jakiś nowy obiekt sportowy jest otwarty - jakaś bieżnia, stadion, czy co tam jeszcze - osoba która pierwsza przebiegnie/strzeli gola na takim obiekcie zapisze się trwale na kartach historii tego czegoś.

Ale fakt, to nie jest sport, który może być dla kogoś w życiu rzeczą najważniejszą, dla której chce poświęcić swoje życie, by zabłysnąć tą jedną chwilą. Gry to już inna sprawa. Ja zawsze będę czuł, że po części marnuję przy nich czas, tracąc możliwość na spożytkowanie tych cennych chwil w realnym życiu. Osoba, która skończyła grę jako pierwsza nie była z pewnością kimś pierwszym lepszym - pewnie grał po 20 godzin na dobę w Betę, od samego jej początku, co przez okres jej trwania musiało dać ogromną ilość godzin "przegranych" dla chwili sławy. Może dla kogoś to jest bardzo ważne, by jego nick - który raczej nie będzie nigdy kojarzony z jego osobą, bo to w końcu jest pseudonim - zyskał rozgłos. Osobiście widzę takie coś jak przegrywanie życia.

Inną sprawą jest wartość gry pod względem ceny. Nie chciałbym przejść jej w kilka godzin, nie znając nawet jej fabuły. Po takim szybkim graniu umknie na prawdę wiele ważnych dialogów, które kiedyś z pewnością będą kultowe tak jak "zostań na chwilę i posłuchaj". A później pojawiają się komentarze, że gry są zbyt krótkie. Pewnie żeby przejść całą grę po raz pierwszy będę musiał poświęcić około miesiąca (jeszcze nie zakupiłem nawet). Diablo nie jest najtańsze, to trzeba przyznać, nie biorąc pod uwagę stosunku cena/jakość i zamierzam jak najbardziej rozdzielić tę cenę, na każdą godzinę, minutę, sekundę frajdy, a później miesiące, lata i dekady smile2

Mastermoth bardzo dobrze przedstawił sytuację porównując 12 lat oczekiwania do kilku godzin grania. Mam na ten temat identyczne zdanie.

@andi9310 - niby taka negatywna opinia, a pomimo to przemyciłeś komplement hey - tak, to największy serwis, bo są tutaj informacje o wszystkich częściach gry, ale nie wymagaj, by newswriterzy siedzieli na stu stronach śledząc wydarzenia. Oczywistą sprawą jest, że każdy serwis ma swoje źródła informacji, akurat polskie strony bazują na zagranicznych, nazwijmy je centralnymi, serwisach. Nie wymagaj byśmy śledzili co się dzieje na każdym streamie, bo jest ich bardzo, bardzo, bardzo wiele. Niektórzy wolą śledzić poczynania użytkowników naszego forum, którzy też nagrywają i zachęcają do wspólnego oglądania.

Na YT też ciężko coś wyłapać, bo teraz filmików jest tam od zatrzęsienia. Jak znaleźć coś wartościowego w pladze filmików, które pokazują jak ktoś znalazł pierwszy item, albo podniósł 100 szt złota. Zrozum też, że my też jesteśmy fanami i chcemy czerpać przyjemność z rozgrywki (ja na przykład jeszcze nie zacząłem) - gdy wpisałem Diablo 3 na YT i chciałem zobaczyć co tam wrzucili gracze ostatnio, to byłem zasypany spoilerami. Identycznie mam szukając na tym serwisie różnych wydarzeń sportowych - nienawidzę, gdy po wpisaniu nazwy jakiejś gali sportów walki widzę klatkę filmiku gdy osoba mająca walczyć o tytuł, trzyma tenże jako zwycięzca.

Inną sprawą jest to, że niektórzy redaktorzy, nie tylko tego serwisu, ale również zagranicznych ostro cisną w grze, przez co nie mają czasu śledzić informacji cały czas. Jeśli jest coś ważnego, to z pewnością zostanie to opublikowane w postaci newsa, ale uszanuj prywatność redaktorów i chęć zabawy z innymi. Pojawił się u nas news o pierwszej osobie, która ukończyła normal, w większości konkurencyjnych portali na polskiej scenie nic takiego się nie pojawiło.

Oczywiście jeśli znajdziesz jakiś ciekawy link, to podrzucaj w komentarzu, albo przez prywatną wiadomość do kogoś, kto pisze newsy - nikt się nie obrazi. Tak, robili użytkownicy choćby gdy CoNaObiad publikował jako jeden z pierwszych polskich newswriterów filmiki o postaciach, odblokowywane co tydzień na stronie promocyjnej. Gdy pojawiły się polskie wersje, użytkownicy podrzucali w komentarzach linki, a newsy były momentalnie aktualizowane. Pozdrawiam!

Edit:
OMG - ale ta wypowiedź wyszła długa supprised rozpisałem się chyba

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 16.05.2012 12:31

jamjamski

Dodał: jamjamski, 16.05.2012 12:21

Szukam ekipy do gry - zaglądanie pod każdy kamień i tak dalej. Obecnie gram WD na koszmarze (Akt I), ale spokojnie mogę zacząć od początku.
Jakby co to piszcie JamJamski#1963

Puchacz

Dodał: Puchacz, 16.05.2012 10:26

Jedyne gry w jakie grałem w życiu na PC to D1 oraz D2. Przede mną zapewne D3, jeszcze nie zakupiłem. Dla mnie gra komputerowa to prosta przyjemność sama w sobie, relaks po pracy i oderwanie się od rzeczywistości na jakiś czas. To nie powinna być żadna rywalizacja, lecz niestety w rzeczywistości jest inaczej. Jeśli ktoś chce poważnie rywalizować to niech zabierze się za uprawnianie jakichś sportów. Polecam wyczynowe kolarstwo szosowe. Tam można wykazać się prawdziwą wytrzymałością, siłą, charakterem i prędkością. Nie wprowadzajmy rywalizacji do gier, bo zabijamy w ten sposób ich prawdziwy urok oraz prostą przyjemność z gry płynącą. Rywalizacja jest w sporcie, nie w grach komputerowych. Pozdrawiam wszystkich "normalnych" graczy, którzy wiedzą, na czym polega zwykła przyjemność i zabawa. smile2

zico77

Dodał: zico77, 16.05.2012 08:55

Hehe dokładnie.Gdyby np ja czy ty musielibyśmy przechodzić speedruna to nie byłoby za fajnie.Jednak wiesz, są ludzie co sie na to nastawiają,zresztą ktoś musi być pierwszy.W końcu w D3 gra miliony osób smile2,a i zawsze to jakaś sława...

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 16.05.2012 10:08

northerr

Dodał: northerr, 16.05.2012 08:54

UWAGA SPOJLER:

Tutaj screen z ubicia Diablo: http://i.imgur.com/OS90W.jpg

__________________
Dead Eyes See No Future

Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 16.05.2012 08:40

@andi9310 - obejrzałem ten filmik i nie wiem z czego się ci debile cieszą??? Z tego że w Diablo 3 na które czekali 12 lat max poziom wbijają w kilkanaście godzin??? To trzeba płakać bo jest to wyzwanie dla 6 latków.
4 -5 godzin normal....Ludzie dłużej stali w kolejkach aby kupić grę za 200 zł rotfl - Takie komentarze są na porządku dziennym:
"dzięki Bogu dziś sie wyśpię kurier przywiózł mi d3 o 17:00 jeszcze idę coś zjeść i przed północą powinienem być już w łużku po przejściu gry.."
w dobie kryzysu blizzard entertament zadbało o graczy...nie potrzebujesz juz setek litrów kawy,redbulli,coli i tony chipsów....teraz by przejść diablo 3 wystarczy 1 cola w puszce i kanapka..smile
nie możesz zasnąć??...przejdź Diablo 3...jeszcze tego samego dnia zaśniesz jak dziecko i wyspany pójdziesz rano do pracy!!
Diablo 3 dba o małżeństwa...juz nigdy żona nie będzie mogła Ci zarzucić, że spędzasz całe noce przed monitorem...
"całe szczęście, że dziś w pracy nie ma szefa...przejdę sobie Diablo 3 i bedę miał wolne popołudnie...
"gdyby diablo 3 poszło by na moim laptopie to przeszedł bym je stojąc w korku"
A pamiętacie ile trzeba było wbijać 50 LV w Diablo 1 ......?

Komentarz został edytowany 2 razy, ostatnio: 16.05.2012 09:01

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.

zico77

Dodał: zico77, 16.05.2012 08:26

Oj no nie stresuj sie>jak coś to pomagaj tworzącym te informacje napewno sie nie obraża jak ich poprawisz...

andi9310

Dodał: andi9310, 16.05.2012 07:44

Normalnie az sie zarejestrowalem zeby skomentowac te brednie. POZIOM NORMALNY UDALO SIE PRZEJSC W 4-5 GODZIN. OBECNIE SĄ OSOBY KTORE MAJA JUZ POZIOM 59 CZEGO DOWODEM JEST TEN STREAM http://twitch.tv/thegdstudio. Wstyd, że niby najwiekszy polskie serwis o diablo i najwiekszy "fani" diablo mają takie świetne informacje. Edycja: Athene wbił 60lvl jeszcze w dniu premiery: http://youtu.be/Z1TrblyFltI .

Komentarz został edytowany 5 razy, ostatnio: 16.05.2012 07:48

tetkriss

Dodał: tetkriss, 16.05.2012 05:33

a niech sobie przechodzi skonsny w 12 godzin , przeszedl to niech wraca do obozu farmic gold bigsmile ja mam 24 lewel chodze sobie po drugim akcie gram sobie 14 godzine i wcale mi sie nie spieszy bigsmile

jamjamski

Dodał: jamjamski, 16.05.2012 01:36

Ja właśnie machnąłem normal WD w jakieś 13h - dokładnie nie wiem bo pograłem ponad godzinkę na koszmarze (mam 14h i 19 min). Frustrujące jest na razie znikanie postaci (grasz blankiem). Przez to nie zaliczyło mi ani jednego achievementa w 2 i 3 akcie... Udało mi się dopiero wymyślić na to sposób w ostatnim akcie - wchodzisz do gry blankiem, od razu z niej wychodzisz i powinna pojawić się prawidłowa postać.

Obecnie jeszcze jest bajzel z domem aukcyjnym.
Pozdrawiam i miłego grania!

zico77

Dodał: zico77, 15.05.2012 22:34

Hm to Blizzard powinien ogłosić kto przeszedł pierwszy(wtedy 100% pewności)
Ogolnie 12 i pół h to jest kupa czasu na tyle ludzi co gra smile2 komuś sie musiało udać.
Grupka obeznanych w H&S osób w miarę dobrze sie rozumiejących i można to szybko zrobić.

Sarevok92

Dodał: Sarevok92, 15.05.2012 21:53

vtch, oczywiście teraz są takie speedruny, ale D2 wszyscy znają już od ponad 10 lat.
Bardziej miałem na myśli pierwsze przejście ze zgraną ekipą.
Grając szybko i pomijając fabułę myślę, że by się dało w tyle przejść.

__________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

CoNaObiad

Dodał: CoNaObiad, 15.05.2012 21:28

> ASIANS <

rotfl

__________________
Fapałke i Nubałke ;(

Alekskaj_Glider

Dodał: Alekskaj_Glider, 15.05.2012 21:24

Ja w 7 godzin spokojnej singlowej gry zrobiłem pierwszy akt. Wątpię w to 12,5 godziny. Chociaż Azjaci swoje umieją pwnt

vtch

Dodał: vtch, 15.05.2012 21:22

Sarevok92, norma w D2 są speedruny po mniej niż godzine!

zbayno

Dodał: zbayno, 15.05.2012 21:13

Mój kumpel też już skończył, ale grał z lekka ponad 20 godzin, od wczoraj bez przerwy. Jak ktoś ma czas, to może skończyć.

__________________
Nie widać, nie słychać.

Robertgtdf

Dodał: Robertgtdf, 15.05.2012 21:03

Może mógłbym przejść to szybciej... gdybym się zalogował chociaż ; o

__________________
Sunshine sunshine Ladybugs awake Clap your hooves and Do a little Shake!

Sarevok92

Dodał: Sarevok92, 15.05.2012 21:02

Azjaci mnie niczym nie zaskoczą...
Myślę, że to może nie być fake. W D2 norma też dałoby się w tyle przejść.

Sam się o tym przekonam dopiero za kilka dni verysad

__________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0