diablo 3

Diablo 3 - Podsumowanie umiejętności Demon Huntera

Dodał: DarkBolo, 07.08.2011 16:36, Kategoria: Diablo 3

Tak jak zapowiedzieliśmy, prezentujemy film podsumowujący umiejętności Demon Huntera.
Wideo znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Poniższe wideo przedstawia wszystkie znane nam umiejętności Demon Huntera.
Jest to piąty i ostatni klip wideo, dzięki któremu możemy zobaczyć wszystkie przedstawione do tej pory skille postaci w Diablo 3.



Mamy nadzieję, że filmy wam się podobały i być może pomogły wam zdecydować, którą postacią zagracie jako pierwszą.
Jak zwykle zachęcamy do komentowania.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
diablo2lord12

Dodał: diablo2lord12, 22.08.2011 15:02

zajefajne byly kule ogniste

__________________
(...) Ciemność Zawsze Powraca..

bogusz

Dodał: bogusz, 16.08.2011 07:57

lepsza postać z itemami - w każdej grze tak jest

Pavlo

Dodał: Pavlo, 15.08.2011 23:17

grey70, chyba chce powiedzieć, że teraz będzie jeszcze więcej "kupionych" postaci ;p taki krok blizzardu, dla tych którzy grają bez specjalnych udogodnień (a wiadomo że nie każdy 2 dni po założeniu postaci może mieć gosu eq)

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 15.08.2011 23:17

cossi

Dodał: cossi, 15.08.2011 21:28

eeeeeeee w diablo zawsze wylatywała tona złomu... i chyba o to chodzi nie?? wiec nie wiem co wam po głowie chodzi z tymi itemami... grey70...

__________________
Jestem prostym, wesołym chłopcem. Dobrze się napić, dobrze się naćpać i dobrze podymać - czyż świat może zaoferować coś więcej niż tylko zajebistą scenografię do tych trzech rzeczy?

zico77

Dodał: zico77, 15.08.2011 20:42

Grey70- Dokładnie! Ta sama postac z itemami bedzie lepsza niż bez itemów smile2

Buzdygan

Dodał: Buzdygan, 15.08.2011 16:44

grey70 - czy mógłbyś przedstawić argumenty do swojej hipotezy? Dziękuje i pozdrawiam.

grey70

Dodał: grey70, 15.08.2011 15:02

i tak pewnie wszystko będzie zależało od eq

R1

Dodał: R1, 14.08.2011 11:14

Dla mnie, na ten moment, istnieje tylko Monk. Wędrujący sam jak palec przez świat sanktuarium. Liczący tylko na siłę swojego umysłu i umiejętności walki wręcz. Nie ma na sobie nic, jak tylko szatę i kijek. Wydaje się być taki zagubiony... Samotne biedaczysko. Chyba go "przygarne" pod swój dach smile
Mastemoth: Nie komentowałem poprzedniego info, ale odniosę się do Twojego tekstu o różowym punkciku między nogami murzynki smile Błyskotliwie mistrzowskie porównanie. Gratuluję i czekam na kolejną pikanterię!

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 14.08.2011 11:19

Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 09.08.2011 21:43

No nie wiem Ush czy ten żart nie jest proroczy. Czytając błyskotliwy debiut kilka postów poniżej myślę że jesteś baaaardzo bliski prawdy rotfl

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.

Ush

Dodał: Ush, 09.08.2011 13:36

Wizardem będą grać neokidy rotfl

zart oczywiscie, ale nie da się ukryć, że jest najbardziej sweet i najmniej przemyślany. WEEE blizz dau nam hydre i tp jakież to klimatyczne xD

__________________
out of life

Kret111

Dodał: Kret111, 09.08.2011 13:09

Osobiście z oceną postaci wstrzymam się do czasu aż każdą zagram, ale póki co największe wrażenie robią na mnie WD i DH, z kolei Wizard mi się nie podoba, ale zobaczymy po premierze.

markos15

Dodał: markos15, 09.08.2011 11:42

1.Monk
2.Demon Hunter
3.Barb
4.With Doctor
5.Wizard

Fisio98xd

Dodał: Fisio98xd, 09.08.2011 10:26

No Wydaje mi się że skille DH są bardzo nowoczesne ale i tak są fajne, może nie koniecznie w stylu D2.
Postacie według mnie:
DH,
Barb,
Wizard,
Monk,
WD.
Każdy ma inny gust..
Zawsze lubiłem grać amazonką smile

Komentarz został edytowany 2 razy, ostatnio: 09.08.2011 10:27

cossi

Dodał: cossi, 09.08.2011 05:59

a oprócz NAS to jeszcze tych co to czytają ;D galssesgalsses

__________________
Jestem prostym, wesołym chłopcem. Dobrze się napić, dobrze się naćpać i dobrze podymać - czyż świat może zaoferować coś więcej niż tylko zajebistą scenografię do tych trzech rzeczy?

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 09.08.2011 00:17

Nas???????

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

psycho_dad19

Dodał: psycho_dad19, 08.08.2011 23:35

Ciekaw jestem kogo obchodzi wasz casting pdt ,, Moja najfajowniejsza postać w Diablo 3 '' ?

rmx65

Dodał: rmx65, 08.08.2011 21:44

U mnie:
1.MONKbigsmile
2.DH.
3.WD.
4.Barb.
5.Wizard.

luk1230

Dodał: luk1230, 08.08.2011 18:29

Ja tam i tak zagram barbem jako pierwszą postacią smile

Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 08.08.2011 17:15

Granaty, wybuchowe strzały, moździerze i lasery z rąk czyli krótko mówiąc nowy rewolucyjny klimat Diablo 3.
Mnie - oczywiście jak ściągnięty do testów egzemplarz nie odstraszy...pozostali:
Monk
Barbarzyńca
Reszta jakaś taka wyjeb....w kosmos.
Jako przedstawiciel Starej daty mam nadzieje że w praniu okaże się to Diablo2012 bardzo dobrą grą bo większość elementów jest naprawdę świetnie rozwiązana.
Jak tak patrzę na tą bezmyślną siekę to tęsknię za rozwiązaniem z Diablo 1 i Baldursów gdzie czary obszarowe raniły nie tylko potwory ale i sprzymierzeńców - walka od razu przestała by być zwykłym klikaniem jak w Diablo 2 no i jak widzimy tu.

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.

cossi

Dodał: cossi, 08.08.2011 09:06

nieźle nieźle, nigdy nie lubiłem łuczników (kuszników) wiec u mnie dh wylądował na 4 miejscu. z demon huntera najbardziej podobał mi się trailer xd

Wizard
WD
Monk
DH
barb smile2
galssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalsses

__________________
Jestem prostym, wesołym chłopcem. Dobrze się napić, dobrze się naćpać i dobrze podymać - czyż świat może zaoferować coś więcej niż tylko zajebistą scenografię do tych trzech rzeczy?

Buzdygan

Dodał: Buzdygan, 07.08.2011 20:21

Mój ranking postaci, którymi pierwszymi zagram:
1. Barbarian.
2. Witch Doctor.
3. Monk.
4. Demon Hunter.
5. Wizard. (po części za ten mangowy styl)

mathius007

Dodał: mathius007, 07.08.2011 20:10

E ja pozostaję przy swojej ulubionej parze -> Barb + Nec (w pzypadku neca będzie to Witch Doctor) bigsmile

__________________
Czas wprowadzić chaos!!

Unkle

Dodał: Unkle, 07.08.2011 19:50

Jak dla mnie bombo no i klimat jak z diablo III rotfl

tak czy siak kazdy bedzie w to naparzac dniem i noca.......nawet ci co teraz marudzą

__________________
Belief is a force. It's a weak force, by comparison with gravity; when it comes to moving mountains, gravity wins every time.

rmx65

Dodał: rmx65, 07.08.2011 19:13

I to jest moja druga postać!Tylko Multishot powinien sie nazywać 1000-Arrowshot bigsmilebigsmile

Pavlo

Dodał: Pavlo, 07.08.2011 18:56

Kret111 granaty w ala średniowiecznym klimacie dodają tylko smaku!

Kret111

Dodał: Kret111, 07.08.2011 18:49

Mi się podoba D3 i nie uważam że zniszczyli klimat. Jest on inny, ale dobry. Nie obchodzi mnie co myślicie, bo i tak D3 kupię. Co do Demon Huntera, to świetna postać, druga najfajniejsza postać w D3(moim zdaniem).

Buzdygan

Dodał: Buzdygan, 07.08.2011 18:14

sukip66 - nie mówiłem o Demon Hunterze, ale o klimacie tejże gry. A co do postaci - ten, którą lubi najbardziej jest jego indywidualną sprawą.

sukip66

Dodał: sukip66, 07.08.2011 18:09

Buzdygan muszę Ciebie zmartwić. Demon Hunter zdaje się być (przynajmniej na chwilę obecną) najciekawszą postacią z całej piątki jakie mieliśmy okazję podziwiać.

Komentarz został edytowany 2 razy, ostatnio: 07.08.2011 18:10

__________________
Kto nie podejmuje ryzyka nie popełnia błędów. Kto nie popełnia błędów niczego się nie nauczy.

Buzdygan

Dodał: Buzdygan, 07.08.2011 17:16

Pewnie zaraz posypią się komentarze, że to shit, itd. Oczywiście są wyjątki, którym ta gra się podoba. Skille zajebiste.

Miki900BoD

Dodał: Miki900BoD, 07.08.2011 17:06

wzruszylem sie

__________________
Moje acc d2 > MiKi900[BoD] > Lighting_BoD > 98lvl > ADMIN* CLAN BoD*




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0