diablo 3

Diablo 3 - Przechodzenie kampanii w Trybie Sezonowym nie będzie obowiązkowe

Dodał: Anubin, 21.08.2014 13:57, Kategoria: Diablo 3

Publiczny Serwer Testowy PST Diablo 3 Reaper of Souls


Dla osób, które z niecierpliwością wyczekują Trybu Sezonowego w Diablo 3: Reaper of Souls mamy dobrą wiadomość. Polski community manager Blizzarda - Wuluxar potwierdził informację iż w trybie sezonowym nie będzie obowiązku przechodzenia kampanii, aby odblokować Tryb Przygodowy. Oznacza to, że będziemy mogli grać według własnych upodobań i nie będziemy do niczego zmuszani. Wypowiedź przeczytacie w rozwinięciu newsa.

Tryb przygody będzie odblokowany, ponieważ nie chcemy was zmuszać do przechodzenia kampanii na siłę wraz z początkiem każdego sezonu.

Powiem tak : jesli ma byc od zera to powinno tak byc . Ladder jest a nie relaksem po pracowitym dniu

Absolutnie się nie zgadzam - gra jest formą rozrywki i czerpanie z niej przyjemności zależy od indywidualnego podejścia. Rywalizacja też jest dobrą rozrywką i dlatego ją wprowadzamy. Dostatecznym startem od zera jest brak złota i przedmiotów oraz postaci na 70. poziomie doświadczenia.

Inna sprawa jest taka, że na pewno dużo ludzi chciałoby ominąć przechodzenie kampanii, gdyby była obowiązkowa, poprzez granie na najłatwiejszym poziomie albo inne 'special tactics', więc wytworzona sytuacja nie byłaby zdrowa.

Sam z początkiem sezonu sobie przejdę akurat kampanię na czysto, bo nie zrobiłem tego od dłuższego czasu i nie widzę nic złego w tym, że inni zaczną od trybu przygody, ponieważ tą różnicę można szybko nadrobić. Początek sezonu to absolutnie idealny moment na purystyczny start od zera, ale nie każdy musi być takim purystą.

Osobiście uważam, że wolność wyboru jest tutaj ważniejsza, ale z chęcią posłucham waszych dalszych argumentów.


Zapraszamy do komentowania!

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.