diablo 3

Diablo 3 - Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition na konsole już w sklepach!

Dodał: Anubin, 20.08.2014 13:32, Kategoria: Diablo 3

Premiera Diablo 3: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition na konsole


Długo wyczekiwana przez konsolowych graczy edycja Diablo 3: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition już trafiła do sklepów. Jeśli interesują was różnice pomiędzy wersją na konsole i PC, albo jesteście zainteresowani kupnem gry na jedną z konsol to serdecznie zapraszam do rozwinięcia newsa.

Żelazna pięść Maltaela zaciska się na gardłach mieszkańców Sanktuarium, a legion graczy konsolowych szykuje się do krucjaty przeciwko samej Śmierci. Diablo® III: Reaper of Souls™ – Ultimate Evil Edition™ jest już dostępne na konsolach PlayStation®3, PlayStation®4, Xbox 360® oraz Xbox One™!

Wydana wyłącznie na konsolach Ultimate Evil Edition jest wypełniona po brzegi akcją, przygodą i niesamowitymi łupami. Wersja ta zawiera wszystkie treści z oryginalnego wydania Diablo III, a także nowe funkcje i aktualizacje z cieszącego się uznaniem krytyków i graczy dodatku Reaper of Souls, w tym Akt V, klasę krzyżowca, tryb przygodowy, limit poziomów podniesiony do 70, nowe legendarne łupy, nowe opcje rzemieślnicze i nie tylko.

Ultimate Evil Edition udostępnia też graczom jeszcze więcej sposobów na przeżywanie wspólnych przygód i dzielenie się łupami: Tryb Ucznia sprawia, że tworzenie grup ze znajomymi jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej; System Nemezis wysyła do gier znajomych potwory, którym udało się pokonać postać gracza i pozwala znajomym pomścić jego śmierć; z kolei nowe systemy poczty i prezentów zapewniają graczom nowe sposoby dzielenia się łupami z sojusznikami – bo nic nie wyraża przyjaźni tak jak prezent w postaci niesamowitego skarbu.

Ponadto osoby, które walczyły z siłami zła, grając w podstawową wersję Diablo III na PS3™ lub Xbox 360, mogą kontynuować swoją krucjatę przeciwko Śmierci na wybranej konsoli nowej generacji. Więcej informacji o eksportowaniu postaci znajdziecie na stronie społecznościowej Diablo III oraz w poświęconym temu zagadnieniu artykule pomocy.

Anioł Śmierci opętał nową generację konsol – roześlijcie wici i skrzyknijcie znajomych, aby stawić mu czoła!Zapraszamy do komentowania!

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.