diablo 3

Diablo 3 - Start 3 sezonu rankingowego w Reaper of Souls

Dodał: Anubin, 10.04.2015 11:54, Kategoria: Diablo 3

Patch 2.1.2


Przypominamy, że dziś (10-04-2015) o godzinie 18.00 wystartuje nowy sezon w Diablo 3 - Reaper of Souls. To dobra okazja, żeby wrócić do gry, przetestować nowe przedmioty i zestawy (o których pisaliśmy w poprzednim newsie), oraz zdobyć sezonowe osiągnięcia. Jeśli jesteście ciekawi co Was czeka w nowym sezonie, to zapraszamy do rozwinięcia newsa.

Oto, rzezy, które wprowadzi Blizzard do Diablo w sezonie 3.
Lista zmian


Oprócz 10 nowych i odświeżonych zestawów, które pojawią się w grze wraz z wprowadzeniem aktualizacji, gracze sezonowi mogą się spodziewać licznych nowych nagród przeznaczonych wyłącznie dla nich. 

Podobnie jak miało to miejsce w przypadku poprzednich sezonów, nefalemowie, którzy wystawią na próbę swe męstwo w sezonie trzecim, będą mogli jako pierwsi wypróbować nowe bądź odświeżone przedmioty legendarne, uzyskają dostęp do ostatnich elementów zestawu Zdobywcy do transmogryfikacji oraz dokonają nowych podbojów. A teraz przejdźmy do rzeczy!

Spis treści:

Season03-Preview-SeasonSplash_D3_JP_960x480 - Small.png


Nowe przedmioty legendarne

Jednym z najbardziej ekscytujących aspektów sezonu trzeciego będą nowe przedmioty legendarne, które pozostaną przedmiotami wyłącznie sezonowymi przez cały czas jego trwania. Poniżej możecie podziwiać kilka z nich, jak na przykład legendarne klejnoty Lodowy Błysk oraz Odkalecznik, jak również odświeżony Obsydianowy Pierścień Zodiaku oraz nowo wprowadzoną do gry, legendarną Bezdenną Miksturę Pokrzepienia, która wspomaga leczenie.

Oprócz wymienionych powyżej przedmiotów w grze pojawią się następujące – nowe bądź odświeżone – elementy ekwipunku, które będą dostępne w pierwszej kolejności dla uczestników sezonu trzeciego:

 • Dziedzictwo Zmarłego
  • „Wielostrzał” trafia dwukrotnie przeciwników, którzy mają mniej niż 50%-60% życia.
 • Przerażające Żelazo
  • „Tąpnięcie” wywołuje „Lawinę”.
 • Pierścień Nagel
  • Co 12 sek. przywołuje opętańca upadłych, który będzie walczył u twego boku.
 • Obsydianowy Pierścień Zodiaku
  • Pierwsze trafienie ataku wykorzystującego zasoby skraca pozostały czas odnowienia jednej z umiejętności postaci o 1 sek.
 • Łaska Haulla
  • „Sprawiedliwość” powoduje przywołanie „Błogosławionego Młota” przy trafieniu przeciwnika.
 • Szaleństwo Ranslora
  • „Tornado Energii” co jakiś czas przyciąga przeciwników znajdujących się w promieniu 30 metrów.
 • Palec Małego Człowieka
  • „Monstrum” powoduje przyzwanie trzech mniejszych Monstrów, z których każde jest potężniejsze od pierwowzoru.
 • Strażnicy Ducha
  • Generatory siły duchowej postaci zmniejszają odnoszone przez nią obrażenia o 30%-40% przez 3 sek.

Season03-Preview-Gems_D3_JP_960x480 - Small.png

Season03-Preview-Legendaries_D3_JP_960x480 - Small.jpg


Nowe podboje i osiągnięcia

W sezonie trzecim powracają również podboje. Pojawią się ulubieńcy graczy, jak na przykład Sprinter / Wyścigowiec oraz Skąpstwo / Skąpnica, a także nowości. Dobra dniówka wymaga awansowania sześciu legendarnych klejnotów na poziom 40, zaś podbój Klątwy! wymaga zabicia 300 lub więcej potworów na poziomie trudności Udręka VI, podczas wydarzenia związanego z przeklętymi skrzyniami, grając postacią na poziomie 70. Podobnie jak w przypadku podbojów w poprzednich sezonach, będziecie mogli porównać swoje wyniki z innymi graczami na tablicach wyników.

To nie wszystko! Całkowicie przeprojektowaliśmy poprzednie osiągnięcia sezonowe, tak aby skoncentrować się bardziej na wyzwaniach, z którymi gracze są w stanie zmierzyć się w czasie trwania sezonu. Ogółem mamy 100 nowych osiągnięć w trybach normalnym oraz hardkorowym, które możecie zdobyć w trzecim sezonie.

Jak zawsze podczas tworzenia osiągnięć przyświecała nam idea, że ich zdobycie powinno wymagać wkładu czasu i wysiłku. Podboje oraz osiągnięcia sezonowe dostępne w sezonie trzecim w pełni odzwierciedlają tę myśl przewodnią. Niektórych z nich można dokonać w ramach normalnej rozgrywki, ale zdobycie części wymaga kreatywności i sporej dozy determinacji!

Season03-Preview-Conquests_D3_JP_960x480 - Small.png


Nowe nagrody – elementy ozdobne

Jeśli będziecie sumiennie zdobywać osiągnięcia w sezonie trzecim, zostaniecie nagrodzeni specjalnym, sezonowym proporcem (zostanie odblokowany po zdobyciu 100 punktów osiągnięć sezonowych) oraz sezonową ramką portretu (zostanie odblokowana po zdobyciu 400 punktów osiągnięć sezonowych). Oczywiście nie zabraknie również ostatnich elementów zestawu Zdobywcy do transmogryfikacji – będą one dostępne wyłącznie dla graczy sezonowych, którzy w trzecim sezonie awansują co najmniej jedną postać na poziom 70.

Season03-Preview-Transmog_D3_JP_960x480 - Small.png


Najczęściej zadawane pytania

Kiedy rozpocznie się trzeci sezon?

Sezon trzeci rozpocznie się o tej samej porze we wszystkich regionach o tej samej porze: w piątek 10 kwietnia o godz. 18:00 czasu lokalnego.

Jak długo będzie trwał trzeci sezon?

W tym momencie nie mamy jeszcze ustalonych konkretnych ram czasowych dla sezonu trzeciego, ale nadal zbieramy opinie i sugestie graczy dotyczące długości sezonów i zamierzamy wziąć je pod uwagę, kiedy będziemy dopracowywać te kwestie.

Kiedy zostaną zresetowane tablice wyników sezonu drugiego?

Tablice wyników zostaną wyczyszczone, gdy zakończy się sezon drugi. Choć tablice zostaną zresetowane, wyniki zostaną zachowane zarówno w grze, jak i na naszej stronie, aby można było przeglądać swoje rekordy z tego okresu.

Kiedy zostaną zresetowane tablice wyników postaci niesezonowych?

Wyniki postaci niesezonowych są powiązane z tzw. „erami”. Obecnie zakładamy, że reset wyników zbiegnie się w czasie z nadchodzącą zmianą sezonów, choć może to ulec zmianie w przyszłości.

Czy sezony pojawią się również na konsolach?

Niektóre funkcje konsoli zaprojektowano specjalnie z myślą o tej platformie. Podobnie jest z PC. Dużą częścią frajdy związanej z trybem sezonowym jest fakt, że cała społeczność tworzy nowych bohaterów i rywalizuje w tym samym czasie. Specyfika konsoli nie sprzyja pewnym aspektom tego typu rozgrywki. Dlatego też obecnie nie myślimy o wprowadzeniu trybu sezonowego na konsole.


Gotowi na nowe wyzwania?

Mamy nadzieję, że podobała się wam zapowiedź tego, czego możecie się spodziewać w sezonie trzecim. Z niecierpliwością będziemy was oczekiwać u bram Nowego Tristram, nefalemowie.

Skoro już o tym mowa, dzielni bohaterowie Sanktuarium

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.