diablo 3

Diablo 3 - System ladderowy wielce prawdopodobny

Dodał: Szeranf, 19.03.2014 20:50, Kategoria: Diablo 3

Kilka dni temu Josh Mosqueira wrzucił na swojego Twittera zdjęcie, na którym wraz z kolegami z zespołu developerskiego Diablo 3 dokładnie przyglądają się drabinom. Zdjęcie opatrzone było komentarzem "Projektanci systemu pracujący nad ladderami... Taa, wspinanie się to niezła zabawa". Raczej mało prawdopodobne, że Blizzard zdecydowałby się na trolling tego kalibru, kiedy na różnych forach nie trudno znaleźć fanów systemu drabinki chcących zobaczyć go w Diablo 3.


Dziś natomiast kwestię rankingów starał się uwiarygodnić dataminer DanK udostępniając filmik ze swojej wycieczki po bebechach gry, w których znalazł wiele wzmianek o systemie. Filmik znajduje się w rozwinięciu newsa.

Tutaj screen z powyższego filmiku, który autor udostępnił osobno na twitterze:A tutaj dla przypomnienia zdjęcie zespołu developerskiego przy drabinach:
Co myślicie o powyższych informacjach? Czy system ladderowy faktycznie pojawi się w najbliższym czasie w grze i czy chcielibyście tego? Komentujcie!

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Szeranf

Dodał: Szeranf, 19.03.2014 19:59

Imo to szukają Jayowi jakiejś dobrej drabiny, żeby mógł trenować na testy sprawnościowe do straży pożarnej, bo w branży gier po tym co zrobił jest już skończony xD

A tak na serio, to jeśli to prawda, to gratuluję twórcom refleksu. Po dwóch latach od premiery Diablo 3 odkryli Amerykę jako trzeci - najpierw diablofani ladderowali w dwójce, a potem za ladder w Diablo 3 robiła strona diablopogress. Jakim trzeba być ignorantem, żeby gracze musieli korzystać z zewnętrznych źródeł, kiedy wdrożenie takiego systemu bezpośrednio do gry powinno zająć zawodowcom znacznie mniej czasu niż amatorom, którzy nierzadko dają lepiej radę niż Blizz. sad

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 19.03.2014 20:14
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.