diablo 3

Diablo 3 - Tristram Artwork

Dodał: dizelsky, 03.09.2012 19:03, Kategoria: Diablo 3

Witajcie Userzy! Jako iż wiemy, że jesteście spragnieni nowych FanArtów i niecierpliwie czekacie na kolejne prace, wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Kolejna pochodzi, a jakże, z forum IncGamers.com, znajdziecie ją w treści długiej newsa i na forum. Jest dziełem dwóch panów: Petera Lee aka Drawgoon oraz Marka Gibbonsa aka Red Knuckle, a dotyczy Tristram.

Zanim przedstawię omawianego arta, zapodam Wam linki do innych prac Drawgoon'a oraz Red Knuckle'a. Myślę, że im również warto się przyjrzeć. Jak widać, artyści mają na koncie już całkiem sporo artworków, z resztą, ich kunszt bardzo dobrze przedstawia wizja Tristram:


Nie można temu artowi odmówić rozmachu. Artystycznie rozmazane, w ciemnej kolorystyce, czyli tak, jak najbardziej lubią maniacy Diablo 3. Nie ma mowy o cukierkowatości. Jedyne, co mógłbym zarzucić, to mała szczegółowość, ale to już się czepiam; wygląda niczym pejzaż dobrego malarza impresjonisty, a te szczegóły to naprawdę szczegół :). Perspektywa jest dość daleka, więc to pewnie stąd. Poza tym - patrz wyżej - można to zinterpretować jako celowy zabieg wykonawcy.

Dodatkowo, Blizzard najwyraźniej zmienił koncepcję co do rozkładu poszczególnych budynków, bo w 2006 roku, z którego ten art pochodzi, wyglądało to nieco inaczej, niż dziś mamy przyjemność obserwować w grze. Ale to tak na marginesie, gdyż co bystrzejsi userzy pewnie sami wychwycą różnice :)

Zapraszamy do komentowania, tutaj lub na forum. Wieszajcie psy, wychwalajcie, ale nie pozostawajcie bierni... :) .

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
HAN

Dodał: HAN, 04.09.2012 19:25

CZYSTY PEJZARZ śREDNIOWIECZNY KLIMAT ..... PIĘKNIE

rmx65

Dodał: rmx65, 04.09.2012 16:17

Niezłe. Klimat troche jak z Doków Kurast w DII... dużo zieleni i te mosty.

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 04.09.2012 16:17

Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 04.09.2012 16:16

Unkle ...Ech...no tak..tak.. to jest oksymoron...rotfl

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.

Unkle

Dodał: Unkle, 03.09.2012 22:25

Interesujacy art, ale to co bardziej przykuło mą uwage to tekst a dokładniej, cytuję: "Artystycznie rozmazane, w ciemnej kolorystyce, czyli tak, jak najbardziej lubią maniacy Diablo 3."
Jakże wysublimowana ironia bigsmile
Brawo!

__________________
Belief is a force. It's a weak force, by comparison with gravity; when it comes to moving mountains, gravity wins every time.

Req-Nux

Dodał: Req-Nux, 03.09.2012 20:15

CNO, krypta była w jedynce, ale w trochę bardziej na północny-wschód.

rafikozor

Dodał: rafikozor, 03.09.2012 19:29

Gapię się, gapię... i wcale mnie to nie nudzi.
Chyba najbardziej zielona koncepcja Trist.

CoNaObiad

Dodał: CoNaObiad, 03.09.2012 19:25

No cóż, nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko zachęcać fanów świata Diablo do założenia konta na ID ;].

Tristram przedstawione na artworku rzeczywiście przypomina to z gry - zarówno z D2 jak i D3. Twórcy chyba jednak z czegoś zrezygnowali, tej małej krypty po prawej nie kojarzę.

__________________
Fapałke i Nubałke ;(

Szeranf

Dodał: Szeranf, 03.09.2012 19:19

Hehe - niezły tekst newsa smile2, choć zamiast userzy bardziej pasowałoby czytelnicy - niektórzy się wstydzą i nie zakładają kont pozostając biernymi właśnie. Trochę szkoda, że pomimo sporej liczby wyświetleń newsów komentarzy nie liczymy w setkach - wystarczyłoby krótkie "fajny artwork" hey

Artwork fajny, no i strona Sons of the Storm też niezła - nie wiedziałem o jej istnieniu.
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.