diablo 3

Diablo 3 - Ukryty poziom to nie jedyny żart w grze

Dodał: Szeranf, 22.05.2012 11:40, Kategoria: Diablo 3

Od jakiegoś czasu w sieci zaczęło pojawiać się coraz więcej smaczków z Diablo 3. Wielu graczy obawiało się o lokalizację tego tytułu, a tutaj proszę - tłumacze w kilku miejscach puścili oczko do fanów. Możemy spotkać w grze Mięsnego Jeża, zdobyć osiągnięcie "Co Ja Pacze", a nawet pokonać hordy demonów przy użyciu Pastorału Nathanka! Kilka śmiesznych screenów znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Raczej każdy słyszał o osławionym Mięsnym Jeżu, o którym zrobiło się głośno za sprawą pewnego paradokumentalnego serialu emitowanego na antenie jednej z rodzimych stacji telewizyjnych. Nie zabrakło go również w grze, oto on:



Niemożliwym jest, by nie spotkać paczącego kota, podczas przeglądania Internetu. Stał się on na tyle popularny, że możemy pochwalić się teraz osiągnięciem "Co Ja Pacze". A wygląda ono tak:



Każdy fan Diabolo i Dagones Drang słyszał zapewne o pewnym polskim duchownym, który zasłynął kazaniem o okultyzmie. To właśnie ten ksiądz zrobił darmową reklamę grze Blizzarda na naszym rodzimym rynku. Sytuacja obróciła się przeciwko niemu - jego przestroga została zinterpretowana jako swoisty znak jakości. Twórcy odwdzięczyli się duchownemu na stale zapisując jego wkład w swojej produkcji. Oto pastorał Nathanka:



Domyślamy się, że to i tak nie są wszystkie easter eggi z Diablo 3 - jest to stosunkowo nowa gra i odkrycie wszystkich jej tajemnic zajmie z pewnością sporo czasu. Jeśli znaleźlibyście coś ciekawego również dajcie nam znać w komentarzach.
.

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Jafo

Dodał: Jafo, 01.06.2012 22:44

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 09.12.2012 01:52

Antifa

Dodał: Antifa, 25.05.2012 21:59

Kolego Timber Wolf Faszyzm jest w Polsce zakazany a wy tylko tutaj jesteście w celu propagowania zakazanych idei.
Oto lektora prawdziwego Nacjonalisty i katolika
http://radioislam.org/historia/hitler/mkampf/pdf/pol.pdf
A co do tego kostura pomysł bombowy, ale zabrakło jakiegoś pastorału Rydzyka który by dawał dużą ilość kasy, szansy na magiczne przedmioty oraz wysysającego życie i ogłuszającego wrogów.
Nacjonalizm ma sie tak patriotyzmu jak wiara do fanatyzmu
Zbigniew Herbert

Komentarz został edytowany 3 razy, ostatnio: 25.05.2012 22:06

__________________
Good night white pride

phobos229

Dodał: phobos229, 24.05.2012 00:31

Bardzo dobrze smile

__________________
Prawicowość jest jak chleb ze smalcem. - Paulo Coelho

Timber_Wolf

Dodał: Timber_Wolf, 23.05.2012 18:39

Jak dla mnie to lekka żenua ale to moja opinia.

__________________
Lewicowość jest czymś w rodzaju fantazji masturbacyjnej, dla której świat faktów nie ma najmniejszego znaczenia. ~ George Orwell

Egzorcystka_Sara

Dodał: Egzorcystka_Sara, 23.05.2012 14:37

"Jeżeli gwiazda spada z nieba, to wiedz, że coś się dzieje"rotfl

__________________
Sara

bpower22

Dodał: bpower22, 23.05.2012 00:35

Dziś w starym tristram w studni zauważyłem, że zombie mają Imię i nazwisko a pod paskiem HP pozycje ( nie wiem czy to dokładnie twórcy gry ale ktoś przyczniony się do stworzenia gry)

Qwiker

Dodał: Qwiker, 22.05.2012 20:48

Mi się osobiście podoba osiągnięcie:

"Zrób krzywdę Bashiokowi przy pomocy miecza Rakaniszu" bigsmile

Ush

Dodał: Ush, 22.05.2012 19:16

Blizzard trolluje, a kidy rozpaczają, że nie ma klimatu.

Boże jak śmiesznie XD

__________________
out of life

Szeranf

Dodał: Szeranf, 22.05.2012 18:45

Dobra - zrobiłem Wam tą przyjemność i poprawiłem to, chociaż dalej uważam, że nie zrobiłem aż tak rażącego błędu. Mam nadzieję, że zakończy to niepotrzebną dyskusję w temacie, a kolejne tego tupu uwagi proszę kierować raczej na pw, choć mam nadzieję, że nie będzie to konieczne.

Komentarz został edytowany 2 razy, ostatnio: 22.05.2012 20:45

andi9310

Dodał: andi9310, 22.05.2012 18:18

Szeranf - ale w gimnazjum to tego uczyli.

Nagor

Dodał: Nagor, 22.05.2012 17:12

Jest jeszcze przecież hamburger horadrimów czy coś takiego, oraz achievement z serialu how i met your mother - "Legen - wait for it - dary"

Atiesh

Dodał: Atiesh, 22.05.2012 14:59

Jest jeszcze kurzy poziom gdzieś na pustyniach bigsmile. Jest tam pełno kurczaków i można zabić bodajże świnie z której wypadają jakieś przedmioty pwnt. Ogólnie to żartów w tej grze jest bardzo dużo.

slash

Dodał: slash, 22.05.2012 14:40

To, że multum ludzi używa takiego zwrotu jeszcze o niczym nie świadczy. Na przykład takie "wziąść" też można często zobaczyć. smile2
Kolega Zielarz ma rację.
PS.Przydałby mi się taki pastorał Nathanka. smile2

AlieNation

Dodał: AlieNation, 22.05.2012 14:08

powiem jedno doszedlem do piekla 2 postaciami i dziekuje ja sie nagralem w d3 wracam do d2 bo poprostu d3 nie ma podjazdu z gamplayem do trojki "nie mowie o grafice bo oczywiste ze 3 ladniejsze" ale daleko jej do clasyka

Szeranf

Dodał: Szeranf, 22.05.2012 12:16

Tak, zobowiązuje, dlatego w oficjalnie pisanych tekstach tj. newsy, działy, to staram się pisać tak, by nie było niejasności. Wypowiedź w komentarzach jest bardziej prywatna - nie takie byki się popełniało. smile2 Forma "bardziej poważniejszych" chyba nie jest niepoprawna - wystarczy wpisać w wyszukiwarce i multum ludzi tego używa. Niektórzy uważają, że "pisze" zamiast "jest napisane" to błąd, podczas gdy językoznawcy uznali ponoć tę formę. "Bardziej" obrazuje dodatkowy nacisk na słowo "poważniejszych", i jest w wymowie "bardziej" akcentowane - "BARDZIEJ akcentowane" - jest takim wyrazem posiłkująco-podkreslajacym. Także myślę, że nie jest jeszcze aż tak źle, choć polonistą nie jestem.

Zielarz

Dodał: Zielarz, 22.05.2012 11:56

Nie żebym koniecznie chciał się przychrzanić, ale pozycja redaktora zobowiązuje: albo "bardziej poważnych", albo "poważniejszych", nigdy "bardziej poważniejszych"
~
A co do żarcików - to pewnie jeszcze i tak nie wszystko...

Szeranf

Dodał: Szeranf, 22.05.2012 11:43

Trochę spóźniony news, ale byłem zajęty dodawaniem TYCH POWAŻNIEJSZYCH. Dopiero teraz znalazłem chwilkę czasu, by napisać o rzeczach z przymrużeniem oka.

Jeśli macie jeszcze coś ciekawego, to piszcie w komentarzach!

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 22.05.2012 18:29




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0