diablo 3

Diablo 3 - Zamówienie przedpremierowe = bonusy i dodatki. Ale jakie?

Dodał: xywa11, 11.06.2013 19:06, Kategoria: Diablo 3

Nie dalej jak szóstego czerwca zapodaliśmy Wam info odnośnie wydania Diablo 3 na Xbox 360 oraz PS3. Dzisiaj naszym oczom na oficjalnej stronie Blizzarda ukazała się lista wszystkich itemów-bonusów, które możemy otrzymać po złożeniu zamówienia przedpremierowego na Diabełka.

Zapraszamy do rozwinięcia newsa po więcej szczegółów!

Upewnijcie się, że wasza kanapa jest wystarczająco wygodna, zgromadźcie zapasy i zabarykadujcie się w salonie, bo już 3 września piekło rozpęta się na konsolach PlayStation® 3 i Xbox 360®! Zapobiegliwość popłaca zawsze - tym bardziej w walce z zastępami Płonących Piekieł - więc zamówcie swój egzemplarz Diablo® III na konsolę PS3â„¢ lub Xbox 360 już dziś, a otrzymacie wyjątkową zawartość dodatkową w grze.

Diablo 1 Diablo 2 Diablo 3


Dodatki specjalne za zamówienie przedpremierowe gry na konsole Xbox 360® i PS3â„¢

Premią za zamówienie przedpremierowe Diablo® III w wersji na konsole Xbox 360 oraz PS3â„¢ będą następujące diabelsko kuszące przedmioty, z których korzystać może cała piątka śmiertelnych bohaterów Sanktuarium - szaman, barbarzyńca, czarownica, łowczyni demonów i mnich (ci z was, którzy na bieżąco śledzą wiadomości o wersji na konsole, z pewnością zauważą, że łup za złożenie zamówienia przedpremierowego jest teraz bogatszy):
  • Infernalny Hełm – przedmiot dostępny wyłącznie dla posiadaczy konsolowej wersji gry; można go założyć już od pierwszego poziomu; zapewnia postaciom premię do zdobywanego doświadczenia, dzięki czemu konsolowi bohaterowie szybciej nabiorą muskułów, przedzierając się przez piekielne hordy
  • Anielskie skrzydła – zadrwij sobie z sług Zła, rozwijając w walce jaśniejące niebiańskim blaskiem skrzydła
  • Chmura w butelce – ten lekki jak obłok barwnik nada pancerzowi boski odcień bieli
  • Dym w butelce – ten kłębiący się posępnie barwnik nada pancerzowi odcień czerni rodem z najgłębszych kazamat, gdzie nigdy nie dociera światło
Przedmioty dostępne wyłącznie na PS3â„¢

Gracze, którzy zakupią egzemplarz Diablo® III na konsolę PS3â„¢ otrzymają dodatkowo pięć wyjątkowych przedmiotów:  • Podróż Bohatera – legendarny naramiennik, którego elementem jest szal inspirowany grą Podróż
  • Amulet Drake'a – legendarny amulet, łudząco podobny do pierścienia noszonego na szyi przez Drake’a - bohatera serii Uncharted
  • Rękawice Leoryka – te legendarne rękawice przyzywają widmowy szkielet, który stanie do walki u twego boku
  • Karmazynowe anielskie skrzydła – rozwiń skrzydła w gustownym odcieniu czerwieni
  • Pierścień Lei – legendarny pierścień, który Lea otrzymała w prezencie od swego wuja - Deckarda Caina; wymaga 60 poziomu doświadczenia i zapewnia premie do znajdowania magicznych przedmiotów i złota, szybkości poruszania się oraz obrony 
Pragniemy nadmienić, że wszystkie przemioty z grafikami przedstawiającymi 57 lub wyższy lvl są nieaktualne. Lvl'e tych przedmiotów to 1 (red.)!

Prosimy pamiętać, że dodatki specjalne oraz przedmioty dostępne wyłącznie na konsolę PS3 nie mogą zostać przeniesione na inne platformy; w celu ich pobrania konieczne jest połączenie z siecią Xbox LIVE® lub PlayStation® Network - w zależności od typu konsoli.

Los Sanktuarium spoczywa w waszych rękach! Pamiętajcie, Diablo® III na konsole PlayStation® 3 i Xbox 360 ukaże się jeszcze tego lata, więc złóżcie zamówienie w przedsprzedaży już dziś!

Przygotujcie kontrolery i trenujcie refleks - armie Piekieł stoją u bram!Co myślicie o dodatkach proponowanych przez Niebieskich? Uważacie, że zachęcają do kupna Diablo 3 w wersji na Xboxa 360 lub PS3? A może jednak nie widzicie żadnych plusów w tych itemach? Bez względu na wszystko zapraszamy do komentowania!

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Hellstein

Dodał: Hellstein, 12.06.2013 10:19

Serio...? Kiedyś uważałem, że Blizzard to szczególna firma, w której pasja wciąż góruje nad finansistami. Ale jak to dobrze ujął kapitan Barbossa: "You know the problem with being the last of anything, by and by there be none left at all."
No i cóż, dostajemy potwierdzenie co krok, że nie został już nikt. Nie chodzi nawet o to, że to tani ruch i niejako policzek dla tych, którzy kupili grę w innych okolicznościach. Takie sztuczne bonusy zupełnie zabijają imersję. No, zabijałyby, gdyby nie wszechobecne elementy, które wciąż przypominają, ze jet to tylko gra, a my sterujemy tylko kupą pikseli. Achievementy, bonusy do XP za rozwalanie umeblowania (serio???), nienaturalne fajerwerki i wodotryski... Można wyliczać i wyliczać. Wczoraj pograłem sobie trochę w zmodowane D1 i rozgrywkę można było poczuć sto razy lepiej.
Wyobraźcie sobie, że gracie w Gothica albo Morrowinda i nagle wyskakuje wam wielki, świecący napis "ACHIEVEMENT ODBLOKOWANY: ZBIERZ 10 JABŁEK". Zupełny moodkiller. Czemu gry poszły w tę stronę? Nie wiem. Ale nie bez powodu gram ciągle i ciągle w te same, stare tytuły.

Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 12.06.2013 07:55

„Zapobiegliwość popłaca zawsze.....więc zamówcie swój egzemplarz Diablo® III na konsolę PS3â„¢ lub Xbox 360 już dziś...” - i przepłaćcie dwukrotnie za naszego mnożącego zielone gniota to dostaniecie śmieszne dodatki dla 6-cio latków na start.. IIIIHHHHHAAAAAA. Zielone znowu popłyną jak gluty z nosów dzieciaków na widok hello kitty.
Większość ludzi co kupiła przedpremierowe obłędnie chore kolekcjonerki pluje sobie w twarz i sprzedaje gadżety z zestawu aby odbić straty materialne...
nawiasem mówiąc - piękny szkielet - godny konsol next gen....Taka jakość była już na Playstation 1......

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.

xywa11

Dodał: xywa11, 11.06.2013 23:52

Uśmiałem się jak koń do paszy jak zobaczyłem ich niespodziankę. Panowie, Prymaprylis już była! Szkoda, że nie mogą przyciągnąć graczy... nie wiem... rumakami, tak znanymi z WoWa lub dodatkiem tylko na konsole. Ale z tym zbyt wiele roboty.

__________________
Nekromanta.

Zathroth

Dodał: Zathroth, 11.06.2013 21:49

Te itemki od 57lvla -hahaha, upadli na głowę xD Wątpię by to był bug, bo kop 1k do pancerza na samym starcie gry (jakkolwiek niepotrzebny) to dużo. Mimo wszystko te przedmioty (nawet, jeśli będą dostępne od początku gry) stracą swoją wartość już na koszmarze, bo zabijanie mobów będzie za długo trwało. Ciekawi mnie pierścień i amulet, jednak są to tak drastyczne źródła dpsu postaci, że wątpie, by byli w stanie dać nam coś ciekawego.

Jednak tyle itemków, widać jak bardzo chcą przyciągnąć graczy do kupna. Jestem całkowicie pewien, że gra będzie pełna niedociągnięć, podobnie jak wersja pc z maja.

Co innego skrzydła, te podobają mi się do tego stopnia, że byłem gotów dać stówę więcej za kolekcjonerkę- jednak tych zabrakło. Oby kiedyś dało się je jakoś dostać do wersji pc. A ich czerwony odcień idealnie pasowałby do otoczenia, gdyby gra była trochę bardziej mroczna. Marzy mi się dh ze skrzydełkami i mocą cienia smile

__________________
Baptised in fire
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.