diablo 3

Diablo 3 (konsole) - Zbiór informacji + edycja kolekcjonerska

Dodał: xywa11, 26.06.2013 11:10, Kategoria: Diablo 3

Z sanktuaryjnego świata konsol nieprzerwanym strumieniem napływają coraz to nowe informacje. Jak na Blizzarda przystało są one bardzo... zwięzłe. Tym razem jednak możemy powiedzieć, że mamy na czym stać. Niebiescy podali niedawno kilka naprawdę ciekawych faktów, między innymi na temat edycji kolekcjonerskiej Diablo 3 oraz dokładnie "pięcio-punktowy" spis konsolowych informacji o grze.

I choć ten cytat nie nastraja pozytywnie, zapraszamy do rozwinięcia newsa!

Nie mamy żadnych szczegółów dotyczących wersji Diablo 3 na PS4.


Diablo 3 na konsole i edycja kolekcjonerska. EK nie będzie!


Nie będziemy oferować osobnej Edycji Kolekcjonerskiej Diablo 3 na PS3, czy Xbox 360, ale mamy różne bonusy związane z preorderem dla tych, którzy podejmują walkę dla Sanktuarium na konsolach.


Obiecane we wstępie gorące informacje z konsolowego świata Diablo:


  • Jeśli będziemy grać singleplayer lub multiplayer offline i otworzymy ekwipunek/ekran rozdawania zaklęć gra zostanie wstrzymana. Jeśli gramy online gra w takiej sytuacji się nie zatrzyma.

  • Jeśli jesteś zalogowany na swoim własnym koncie w grze offline multiplayer masz dostęp do swojego sprzętu i nie musisz się nim dzielić.

  • W geameplayu R3 odpowiada za zapalenie światła nad głową postaci. Jest to szczególnie przydatne w multiplayer, jako sposób pokazania Tutaj! dla reszty grupy.

  • L3 w geameplayu nie ma żadnej specjalnej funkcji. Czuliśmy, że nie byłoby wygodne używanie go, gdy chcemy się przemieszczać.

  • Naciśnięcie krzyżaka w grze "w górę" pozwala nam na szybki podgląd/zmienienie/wyrzucenie danych itemów. Naciśnięcie krzyżaka w prawo będzie otwierało portal do miasta, a "w dół" - będzie odpowiadało za mapę pełnoekranową.

  • Jeśli gramy offline (nawet multiplayer - red.) gra zostanie wstrzymana, kiedy naciśniemy przycisk START lub kiedy otworzymy ekrany ekwipunku/zaklęć. Jeśli w grze są obecni "obcy gracze" (jeśli gramy online - red.) gra się nie wstrzyma.


Dowiedzieliśmy się, iż dla konsol nie będzie EK (a także bety, co dla niektórych może być niemałym zaskoczeniem. Blizzard dużo faktów wyjaśnił nam także publikując listę informacji o grze na konsole. Rozwiązało to na pewno wiele niedomówień i ukróciło niektóre "pokątne" dyskusje na ten temat.

Co Wy sądzicie o braku Edycji Kolekcjonerskiej oraz informacjach zawartych w ostatnim niebieskim cytacie? Czekamy na Wasze komentarze!

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Zathroth

Dodał: Zathroth, 26.06.2013 22:17

IMO kolekcjonerka ma ten plus, że przeważnie pudło ładnie prezentuje się na szafce. Jak nazwa wskazuje, jest dla osób, które zbierają takie rzeczy. I może jej brak, to błąd Blizza.
Przeładowany bonusami preorder ma na celu jednorazowo zapewnić przypływ zielonych. Tym bardziej, że pewnie wyjdzie to drożej niż kupno po premierze. W paru sklepach zaraz po premierze na pc widziałem d3 za 140-150zł, gdzie wszędzie było po 200. Później były też inne promocje. Jednak w grze bez konkretnego rankingu gra od samego początku nie ma wielkiego wpływu. Pytanie jeszcze, czy wpychają nam te dodatki, ponieważ bez nich gra nie miała by wielkiego zbytu? Osobiście tej gry na konsolę (nawet, gdybym takową posiadał) bym nie kupił.
Plusem tego preorderu i jego bonusów (bo przynajmniej mnie z EK PC interesowały wyłącznie skrzydła) jest dość niska cena za te gadżety.

__________________
Baptised in fire
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.