diablo 3

Dziennik Cain'a w wersji graficznej

Dodał: Wanderer, 25.07.2008 01:14, Kategoria: Diablo 3

W dziale Dziennik Cain'a od dziś, prócz wersji tekstowej, znajduje się także wersja graficzna. Można ją ujrzeć pod tym linkiem.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Myrkul

Dodał: Myrkul, 06.08.2008 13:08

Ciekawe to nawet. Widze że poprawiono błędy

__________________
Do you fear death?

LordXman

Dodał: LordXman, 28.07.2008 11:57

Zróbcie jakiegoś nowego newsa rotfl.

__________________
www.egodota.blogspot.com (E - Gates of: Defense of the Ancients) - mój DotA'owy blog, zapraszam!

V

Dodał: V, 26.07.2008 15:05

na zmianę numeracji stron nie ma co liczyć ? pwnt

__________________
What if I say I'm not like the others? /// BLIZZARD Fanatic * Team

BARTAS37

Dodał: BARTAS37, 26.07.2008 12:10

Przecież to są obrazki, jak chcecie sobie przycisnąć play to se na stronkę blizzarda wejdźcie.rotflpwnt

Jedrush

Dodał: Jedrush, 25.07.2008 22:28

Sluchajcie, jak juz wylapujecie bledy, to wskazcie gdzie sa, zeby dalo sie to poprawic. Jak bedziemy tak robic, tylko przysluzymy sie stroncegalsses Dzieki

Pozdr.

Jedrush

__________________
It's good to be bad

Dawid_Wojdanowicz

Dodał: Dawid_Wojdanowicz, 25.07.2008 19:12

@jaro sam bys tego lepiej nie zrobile wiec sie nie udzielahj

__________________
WYSKOCZ KTOS W WOWIE NA DUEL Z MOIM SZAMANEM~!

Jaro-Czarodziej

Dodał: Jaro-Czarodziej, 25.07.2008 19:04

jaro powida wam ; moze byc ale play ni dziala i znalazlem blendy

__________________
piwo, kobiety, browar, laski, browiec, płeć przeciwna

Bozar

Dodał: Bozar, 25.07.2008 16:26

Jeden błąd wyłapalem, ale ogólnie dobra robota.

Trang_Oul

Dodał: Trang_Oul, 25.07.2008 13:11

Dobra robota, ale: [url="http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629618"]Apostrof'y w język'u polski'm[/url].

__________________
Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

Szewczak00

Dodał: Szewczak00, 25.07.2008 08:51

Na stronie 14:
"... i nie będą oni więcej sprawiać nam" I po słowie "nam" nic nie ma pwnt Gdybym mógł, to sam bym to poprawił, ale nie mogę z oczywistych względów.

SiLver

Dodał: SiLver, 25.07.2008 08:45

elegancko...

V

Dodał: V, 25.07.2008 02:57

1:30h zajęło ci tworzenie tego niusa xD hehe dużo tekstu nie ma wink
wszystko fajnie tylko..
dlaczego ostatnie strony są na początku pwnt i numeracja, oryginalna lepsza bo strony pokazuje, a są w rogach numerki to lepiej tak jak oni tam zrobili.

i jakoś 'play' się nie da wcisnąć lol ^^ nie no, nie potrzeba tego jest dobrze, to wystarczy, tylko te małe poprawki jeśli można smile2

__________________
What if I say I'm not like the others? /// BLIZZARD Fanatic * Team




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0