diablo 3

Fan Arty Blizzarda #24

Dodał: haxite, 24.04.2008 17:13, Kategoria: Blizzard

Zbiór galerii fan artów Blizzarda poszerzył się o trzy nowe prace. Oto one: Outlands Hunter, Lich King oraz Death Knights. Pełna galeria dostępna jest tutaj.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
DARIUS

Dodał: DARIUS, 19.06.2008 11:19

LICH KING JEST WPORZĄDKU

__________________
DARIUS

Bosmanek97

Dodał: Bosmanek97, 27.04.2008 08:31

9/10 poniewaz ten 1 obrazek taki jakby z bajkihey

__________________
Elo,Elo 320

kucyk3

Dodał: kucyk3, 26.04.2008 18:23

1.
Wyceniam na 10/10
2.
Bardzo ładnie wykonany knight bigsmile 10/10
3.
Nic nowego 7/10

__________________
Bóg, Honor, Ojczyzna...

werewolf

Dodał: werewolf, 26.04.2008 12:46

Pomimo tego, że świetne wykonanie to death knights powinni wyglądać bardziej "nieludzko" wyglądają zbyt "słodko" powinni być zgnili i nie tak "sexy" jak ta po lewej.. rotfl
1-wszy ma swój klimacik, a drugi jest świetny ^^

__________________
My rabbies/fury nld > u

K9N_Neo

Dodał: K9N_Neo, 25.04.2008 22:26

Mi się 2 i 3 najbardziej podobają.

BTW. Dawno mnie tu nie było.

__________________
D2 LoD 1.11b battle.net

Haxite

Dodał: Haxite, 25.04.2008 20:42

Naturalnie w dziale Artykuły -> http://diablo.phx.pl/czytaj/artykuly/. Na PW wysłałem ci linki do artykułów.
Proszę pisać na temat bigsmile

Marshal

Dodał: Marshal, 25.04.2008 14:04

Fajne fajne, mam pytanie gdzie znajdę te projekty blizza które nie zostały wprowadzone, ten artykuł o flagach z UT które nic nie dają itd. ?

nightwolf19

Dodał: nightwolf19, 25.04.2008 11:46

dokładnie tak, 2 i 3 wymiatają lol a co do pierwszego to ma po prostu inny styl niż dwa następne smile

DG_Devil

Dodał: DG_Devil, 25.04.2008 08:08

LOL pierwszy jest zaje fajnysmile2 naprawde mi sie podobalol

__________________
Diablo is back

Ziomuśśśś

Dodał: Ziomuśśśś, 24.04.2008 21:11

2i 3 mi się bardzo podobają : D gozu wykonanie graficzne efekty, i ładnie zachowane wszystko - pr0
1 z tym orkiem też ładny ale gorszy niż reszta pwnt
Szkoda że z naszego forum nikt nie wysyła do blizza, a byliby tacy...

__________________
http://youtube.com/user/exitess




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0