diablo 3

Figurka Barbarzyńcy z Diablo 3

Dodał: Jedrush, 28.07.2008 20:16, Kategoria: Diablo 3

Na Comic Conie, odbywającej się w San Diego imprezie poświęconej komiksom i podobnym formom sztuki, firma Sideshow Collectibles wraz z Blizzard Entertainment zaprezentowały niemal półmetrową figurkę Barbarzyńcy z Diablo 3.

Figurka zbudowana jest z materiału Polystone, przedstawia wojownika w ogniu bitwy, dzierżącego podwójne topory. Każdy element jest wykonany ręcznie, indywidualnie wykończony oraz ręcznie pomalowany. Wszystkie figurki mają również własny numer seryjny, wybity na spodzie. Będą dwie wersje figurki: normalna oraz wersja ekskluzywna. Wersja ekskluzywna zawierać będzie dodatkowo wymienialny hełm.

Teraz trochę faktów:

Cena: 299,99$
Materiał: Polystone
Wielkość: 18" Wys.(457.2mm) x 12.5" Szer. (317.5mm) x 13" Głęb.(330.2mm)
Waga: 15.00 lbs (6.8 kg)

Zamówienia przedpremierowe na figurkę można składać pod tym adresem.

Na koniec, garść obrazków przedstawiających statuetkę Barbarzyńcy:


Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Myrkul

Dodał: Myrkul, 06.08.2008 13:02

Śmieszne to. Nie opłaca się wydawać na to tyle kasy. Już wole kupić sobie za to ileśtam cukierków za 10 groszy.

__________________
Do you fear death?

Trang_Oul

Dodał: Trang_Oul, 01.08.2008 03:12

Taniej by wyszło, gdyby kupić 2 topory i samemu zdemolować mieszkanie albo poexpić na sąsiadach bigsmile .

__________________
Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

rixin

Dodał: rixin, 30.07.2008 22:18

Nawet ładna... ale coś takiego nie jest warte 300$

__________________
Hello my friend, stay a while and listen...

V

Dodał: V, 30.07.2008 17:42

nie chce mi się szukać pwnt gdzie można zobaczyć finalny produkt? wink

__________________
What if I say I'm not like the others? /// BLIZZARD Fanatic * Team

eps

Dodał: eps, 29.07.2008 22:21

Na takie figurki, to snoby sobie pozwolą dla których wydanie 300 dolarów to tak jak Dla nas kupienie gumy do żucia rotfl rotfl

wolf1986

Dodał: wolf1986, 29.07.2008 15:42

300 $ za taki shit.Nawet jako maniak nie wydał bym tyle kasy za to już wolał bym na allegro hr kupić lol rotfl

__________________
ASSA best way in D II.REAL MADRYT best football team!

V

Dodał: V, 29.07.2008 15:11

całkowicie nie podoba mi się to wrr
już lepiej mogli zrobić jakiegoś monsterka wrr2

__________________
What if I say I'm not like the others? /// BLIZZARD Fanatic * Team

charlie86

Dodał: charlie86, 29.07.2008 10:02

Jak dla mnie za duże i za drogie smile
Jednak małe jest piękne (i praktyczne)

Ush

Dodał: Ush, 28.07.2008 22:07

może zrobią plastykową podróbkę za 20 zeta rotfl

__________________
out of life

nightwolf19

Dodał: nightwolf19, 28.07.2008 21:44

konkretna figurka, ale nie za 300 zielonych, przecież to więcej niż wszystkie części Diablo razem wzięte smile

Trang_Oul

Dodał: Trang_Oul, 28.07.2008 21:05

Fajny gadżet, ale nie za taką cenę... Pewnie kupią go tylko najwięksi maniacy.

__________________
Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0