diablo 3

Film Diablo potwierdzony? (Uaktualniono)

Dodał: Przemo, 18.06.2007 19:18, Kategoria: Diablo 2

News archiwalny
Przed kilkoma tygodniami poinformowaliśmy o ekranizacji Diablo, tworzonej przez amerykańską wytwórnię filmową Legendary Pictures w porozumieniu z firmą Blizzard Entertainment. Informacje te były efektem wycieku i nie zostały wówczas potwierdzone ani przez Blizzard, ani przez Legendary Pictures.

Pierwszą stroną porozumienia, która potwierdziła, iż trwają prace nad filmem w uniwersum Diablo jest Legendary Pictures. Na oficjalnej stronie tejże wytwórni filmowej w sekcji "W produkcji" pojawił się tytuł "Diablo". Niestety nie podano żadnych informacji na temat filmu. Według wieści sprzed kilku tygodni, autorem scenariusza ma być Gary Whitta. Więcej w naszym archiwalnym newsie, pod tym linkiem.
Teraz, gdy Legendary Pictures potwierdziło, iż trwają prace nad filmem "Diablo", pozostaje nam czekać na oficjalne oświadczenie Blizzarda w tej sprawie. Być może pojawi się ono dopiero podczas konwentu BlizzCon 2007, 3-4 sierpnia.


UPDATE 19.06.07, 14:06: Legendary Pictures usunęło z sekcji filmów w produkcji tytuł "Diablo". Zagadką jest czemu wytwórnia tak postąpiła, można jedynie snuć przypuszczenia. Być może Legendary Pictures zamieściło tytuł "Diablo" na liście, bez konsultacji z Blizzardem. W końcu na stronie "Zamieci" nie było jeszcze żadnego oświadczenia o filmie "Diablo", w związku z tym Blizzard mógł nakazać wytwórni wstrzymanie się z deklaracją, iż takowy film powstaje. Na pewno posunięcie Legendary Pictures wprowadziło sporą dezorientację w internecie, największe zagraniczne serwisy o grach (np. BlizzPlanet, ShackNews, PlanetDiablo) opublikowały informację, iż na oficjalnej stronie wytwórni, w sekcji "W produkcji" pojawił się tytuł "Diablo", a potem tytuł zniknął z owej listy...
Należy zaznaczyć, że to, iż tytuł "Diablo" został usunięty z działu "W produkcji" nie oznacza wcale, że takowy film nie powstaje. Oznacza to jedynie tyle, że Blizzard i Legendary Pictures, chcą zaczekać z oficjalną deklaracją w tej sprawie, być może na jakąś specjalną okazję, np. wyżej wspomniany BlizzCon 2007. Informacje sprzed kilku tygodni oraz to, że tytuł był przez pewien czas wymieniony na oficjalnej stronie Legendary Pictures, świadczą o tym, że film "Diablo" powstaje, niestety nadal musimy czekać na oficjalne oświadczenie.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Lola1239

Dodał: Lola1239, 30.04.2014 18:18

Już minęło 7 lat i nic wrr Nie wiem czy w końcu będzie ten film ;c Obawiam się, że nie. A tak bardzo chciałabym go obejrzeć...

dawidxdq

Dodał: dawidxdq, 10.07.2010 20:02

NIE MOGE SIE DOCZEKAC NA TEN FILM DIABLO JESLI BEDZIE MOZE KTOS WIE CZY BEDA JEGO JAKIES ZWIASTUNY..

__________________
dawidxdq

dawidxdq

Dodał: dawidxdq, 10.07.2010 19:59

Bardzo Wyrypiście było by gdyby stwożyli film DIABLO Potem DIABLO II NA KONCU DIABLO III..

__________________
dawidxdq

Kiler_SX

Dodał: Kiler_SX, 26.05.2010 10:45

Mam nadzieje że będzie to film na miarę popularności gry diablo IIxD

__________________
Zabijam szybko i bezboleśnie.

Mydlak14

Dodał: Mydlak14, 05.08.2009 17:53

JA PIERDACZE PODALI BY CHOCIAŻ DATE!!!

JA SIĘ JUŻ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ lollollollol

__________________
Mydlak14

ffffffggg

Dodał: ffffffggg, 26.01.2008 16:20

bedzie w 2110 roku :/ a tak na powaznie bigsmilebigsmile to nie mog e sie doczekac

__________________
Kiedy ***** bedzie Diablo 3??

bartez

Dodał: bartez, 22.01.2008 16:30

no to sobir poczekamypwntpwntpwntsupprisedale moze

kucyk3

Dodał: kucyk3, 11.12.2007 08:52

ciekawe kiedy bedzie

__________________
Bóg, Honor, Ojczyzna...
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.