diablo 3

GamesCom 2010 - Podsumowanie weekendu

Dodał: Haxite, 23.08.2010 21:37, Kategoria: Blizzard

Targi GamesCom 2010, które odbyły się w Kolonii (w Niemczech) już za nami. Jak Blizzard oświadczył: "(...)przyniosły nam mnóstwo szybkiej akcji w postaci ekscytujących raidów na żywo, emocjonujących turniejów na naszej scenie głównej oraz zapierających dech w piersiach meczów pokazowych StarCraft II".

Na tegorocznych targach można było obejrzeć dwie z najlepszych gildii For the Horde i Refuge odbywające wyprawy do cytadeli Króla Lisza. W sobotę można było oglądać rozgrywkę na bardzo wysokim poziomie gry StarCraft 2 dwóch czołowych europejskich graczy; WhiteRa i Strelok'a. W niedzielę rozgrywkę toczyło dwóch innych graczy SC2.
Artosis i Huk dorównali sobotnim wyczynom na polu bitwy SC2, ich gra przez cały czas trzymała zgromadzonych w napięciu.

Przy stoisku Blizzarda setki fanów brało udział w różnych konkursach, a osoby, które odwiedziły "Zamieć" w Kolonii, mogły wypróbować nowe gry firmy Blizzard Entertainment, np World of Warcraft: Cataclysm czy długo oczekiwaną grę Diablo 3.

"Chcemy podziękować wszystkim, którzy zatrzymali się na stoisku Blizzard na targach GameScom 2010 i mamy nadzieję, że zobaczymy was znowu w przyszłym roku!"

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
AACK

Dodał: AACK, 26.08.2010 23:56

Kiedy BlizzCon? galsses

__________________
"They should pray for the mercy of a swift death..."

Haxite

Dodał: Haxite, 24.08.2010 22:43

Chodzi mi o to, że jeżeli gra nie zostanie ogłoszona to jedynie dadzą informacje na temat kolejnej postaci.
Jeśli zawiadomią publicznie na imprezie, że D3 jest skończone to będzie imo wielki szok! To jest tylko i wyłącznie moje imo, nic poza tym smile2
Zobaczymy jak to będzie.

SiLver

Dodał: SiLver, 24.08.2010 08:30

Mam nadzieję, że i jedno i drugie, choć co do drugiego nie jestem pewien.

Haxite jeżeli ogłoszą grę to także łącznie z tym powinni zaprezentować nową postać(oczywiście mogę się mylić) więc nie rozumiem tego "albo" w twojej wypowiedzi smile

Haxite

Dodał: Haxite, 24.08.2010 05:43

Tak jak napisałaś Agako i tak jak rozmawialiśmy na GG. Moim zdaniem na BlizzConie albo pojawi się nowa postać albo ogłoszą grę :p

Agako

Dodał: Agako, 24.08.2010 01:23

Zostaje czekać na BlizzCona.. wink i ostatnią klasę postaci!
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.