diablo 3

Gry Blizzarda nie na konsole

Dodał: Przemo, 06.12.2007 01:20, Kategoria: Blizzard

Po ogłoszeniu fuzji Vivendi Games z Activision (o tym fakcie możecie przeczytać w jednym z poprzednich newsów), prezes Blizzarda Mike Morhaime wziął udział w telefonicznej konferencji z zachodnimi dziennikarzami. Poruszona została kwestia stosunku Blizzarda do tworzenia gier na konsole.

"Obecnie nie mamy żadnych planów co do konsol. Blizzard skupia się na rynku PC. (...) W tej chwili nie ma żadnych planów wydania jakiejkolwiek gry Blizzarda na konsole." - wyznał Morhaime.

Tak więc żadna z dotychczasowych gier "Zamieci", nie doczeka się w najbliższym czasie wersji na Xboksa 360, PS3 czy Wii. Powyższa informacja jest ważna także w kontekście ogłoszeń o pracę Blizzarda dla specjalistów od gier z gatunku Next-Gen MMO. Ogłoszenia takowe od kilku miesięcy ukazują się na stronie firmy (nasze newsy na ten temat: #1, #2, #3). Zagadką pozostawało znaczenie zwrotu Next-Gen. Dziś możemy wywnioskować, że nie chodzi o grę MMO na konsole nowej generacji, a o projekt MMO następnej generacji na PC.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Valcklor

Dodał: Valcklor, 11.12.2007 12:25

Nie podejmę tematu PC vs Konsole bo to niema sensu, ale powiem wam że czytając różne news'y o Blizzardzie Nie zauważyłemnajmniejszej wzmianki ani plotki o takim połączeniu... A wy?

__________________
www.sesionrpg.mojeforum.net www.imp-diablo.myminicity.com www.diablo.phx.pl/imperium

Ziomuśśśś

Dodał: Ziomuśśśś, 07.12.2007 21:18

no i dobrze, Pc-ty są lepsze od konsol do gier które tworzy blizzard (na gamepadzie sobie raczej nie pograsz w np. takiego D2,W3). Można się tylko cieszyć rotfl

__________________
http://youtube.com/user/exitess

Trang_Oul

Dodał: Trang_Oul, 06.12.2007 21:09

I dobrze, nie chcemy nowej wersji WoWa.

__________________
Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

Valcklor

Dodał: Valcklor, 06.12.2007 20:37

Pożyjemy zobaczymy... Skoro Next-Gen to szykują coś (r)ewolucyjnego. Coś jak W2 czy Starcraft a nawet WoW... Czyli jest na co czekać...

__________________
www.sesionrpg.mojeforum.net www.imp-diablo.myminicity.com www.diablo.phx.pl/imperium

Maćkovy

Dodał: Maćkovy, 06.12.2007 15:29

No i dobrze, że Blizzard nie zrobi gier na konsole, bo wtedy bardziej zajęliby się przenoszeniem gier z PC na PS albo Wii. Przynajmniej Blizzard pozostanie nadal starym dobrym Blizzardem.

__________________
Moje postacie na CBN: Runicfighter, Mackovy-PL

nightwolf19

Dodał: nightwolf19, 06.12.2007 15:18

no i dobrze, niech pozostaną przy grach na PC-ty, znają się na tej robocie więc po co przechodzić, czy dzielić pracę na gry na konsole

cossi

Dodał: cossi, 06.12.2007 13:16

eee tam nie znacie sie ja bym se w wowa popykal na xboxa ;p bo na xboxie sie sie fajnie gra no ale kidys gralem w d1 na pleja1 i bylo calkiem niezle... ale nie wiem czy to byl zrobiony przez fanow czy terz przez blizka... ale bylo fajnie bo sie we 2 gralo ;]] galssesgalssesgalssesgalsses

__________________
Jestem prostym, wesołym chłopcem. Dobrze się napić, dobrze się naćpać i dobrze podymać - czyż świat może zaoferować coś więcej niż tylko zajebistą scenografię do tych trzech rzeczy?

Haxite

Dodał: Haxite, 06.12.2007 10:13

no ciekawe co to będzie za MMO gra , wiadomo jest to że zrobi furorę niczym WoW ( mój kumpel prawie sie uzależnił bigsmile ) i paru innych wciągnęła bardzo.. btw. bardzo dobrze ze Blizzard nie będzie robił gier na konsole, tak jak napisał V - " Blizzardowskie gierki kompletnie się nienadają na konsole ;] " tymi słowami kończę tego komenta. bigsmile

V

Dodał: V, 06.12.2007 02:53

yeah! i dobrze to słyszeć, znaczy się czytać xD
już wystarczy że RockStar totalnie olewają PeCetki
poza tym Blizzardowskie gierki kompletnie się nienadają na konsole wink
oj będzie Diabełek, super ekstra pro nowa generacja MMO galsses hehe
a może jednak coś całkiem nowego smile2

__________________
What if I say I'm not like the others? /// BLIZZARD Fanatic * Team




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0