diablo 3

Imperium Diablo - Konkurs z Karczmą Ajantisa

Dodał: Szeranf, 23.11.2012 17:15, Kategoria: Imperium Diablo

17 października 2012 roku minęło równe 10 lat od pojawienia się Imperium Diablo na scenie polskich stron fanowskich poświęconych fenomenalnej serii gier Blizzard Entertainment. Z tej okazji wraz z zaprzyjaźnionym serwisem - Karczmą Ajantisa - zapraszamy do udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

Konkurs Diablo 3
Wszystko co musicie zrobić, to odpowiedzieć nam na następujące pytanie konkursowe:

Jeśli spotkałbyś jednego z deweloperów Diablo 3 i mógł przedstawić mu jeden ze swoich pomysłów na ulepszenie gry, mając 100% pewność, że będzie on zrealizowany, to co by to było?


Pamiętajcie, by Wasz pomysł był niekonwencjonalny - to pod tym względem spośród zgłoszeń zostaną wyłonieni laureaci. Nieważne, że będzie to pomysł, którego szansę na realizacje są bliskie, bądź równe zero - po to są konkursy i strony fanowskie, by puszczać wodzę fantazji i kreować własną rzeczywistość. Darujcie więc sobie banalne pomysły typu "pvp", albo "piąty akt" - zaskoczcie nas czymś, zszokujcie, wprawcie w refleksję, cokolwiek, bylebyście przykuli naszą uwagę!

Oto zasady konkursu:

1. Odpowiedz na pytanie konkursowe przedstawione w ramce powyżej. Pamiętaj, by być oryginalnym, oraz by Twoja odpowiedź nie była zbyt długa (nie więcej niż 5 zdań).

2. Swoje zgłoszenie wraz z odpowiedzią na zadanie konkursowe prześlij na mail morfi@phx.pl. Konkurs trwa od dnia 13 listopada (czyli od jutra) do dnia 27 listopada (włącznie). Jedna osoba może przesłać tylko jedno zgłoszenie, zgłoszenia nadesłane po wcześniej określonym terminie nie będą brane pod uwagę.

3. Z konkursu wyłączeni są wszyscy Redaktorzy Wortalu Phoenix, oraz Ajantis. W skład komisji, która wyłoni laureatów wchodzą redaktorzy Imperium Diablo, oraz Ajantis z Karczmy Ajantisa.

4. Laureatów konkursu będzie 4 i zostaną oni wyłonieni poprzez komisję spośród osób, które nadeślą poprawne zgłoszenia. Po zakończeniu konkursu i wyłonieniu laureatów skontaktujemy się z nimi w ciągu kilku dni drogą mailową. W przypadku gdy laureat nie odpowie na maila z informacją o wygranej w przeciągu 14 dni od jego wysłania, wówczas nagroda przepada na rzecz kolejnego uczestnika na pierwszym miejscu nienagrodzonym.

5. Nagrodami w konkursie są cztery plakaty wykonane na płótnie o następujących wzorach:

6. Redakcja Imperium Diablo zastrzega sobie możliwość zmian w niniejszym regulaminie.

Zapraszamy do dzielenia się z nami swoimi pomysłami na udoskonalenie Diablo 3 - może któryś z tych pomysłów dotrze kiedyś do samego Jaya Wilsona. ;) .

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
CoNaObiad

Dodał: CoNaObiad, 20.11.2012 16:16

Ja jeszcze dodam, że na pierwszym plakacie (górny lewy) znajduje się to samo zdjęcie, które jest na górze Imperium Diablo na czarnej, domyślnej skórce. Ot, tak jakby ktoś chciał o nas pamiętać ;].

__________________
Fapałke i Nubałke ;(

Szeranf

Dodał: Szeranf, 20.11.2012 14:41

Podbijam newsa i nadal zachęcam do wysyłania nam zgłoszeń. Jesteśmy już na półmetku, ale nadal liczymy, że jeszcze niejedno ambitne zgłoszenie do nas trafi. Warto spróbować swoich sił, bo plakaty naprawdę są cudowne. smile2

l3fY15

Dodał: l3fY15, 12.11.2012 22:30

Mnie również podoba się pytanie konkursowe. Już mam kilka pomysłów ale niestety zawalczyć mogę tylko jednym. Czas zacząć zdecydować który! smile

__________________
Kabooom!

Szeranf

Dodał: Szeranf, 12.11.2012 19:14

Myślę, że fajne nam to pytanie konkursowe wyszło z Ajantisem, nagrody też są warte zaangażowania. Gdybym mógł to pewnie też bym coś wykombinował i podesłał, a tak to pozazdroszczę laureatom.

Powodzenia wszystkim życzę - te plakaty z pewnością świetnie się będą prezentowały nad komputerem. wink

CoNaObiad

Dodał: CoNaObiad, 12.11.2012 16:20

No, to myśleć, myśleć! Ja osobiście mam pewien pomysł, ale zdradzić - nie zdradzę smile2.

__________________
Fapałke i Nubałke ;(
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.