diablo 3

Imperium Diablo - Nowe działy o Diablo 3

Dodał: Wanderer, 22.08.2011 11:52, Kategoria: Imperium Diablo

W sekcji materiałów o Diablo 3 w Imperium Diablo pojawiły się dziś cztery nowe działy: Domy aukcyjne, Runy umiejętności, Starcia PvM oraz Zwolennicy. Kolejne aktualizacje naszego bloku działów o Diablo 3 nastąpią już wkrótce.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Garrus

Dodał: Garrus, 23.08.2011 11:11

Dobra robota! smile A co do domow aukcyjnych to nie wiem czy Blizz zrobil dobrze, teraz ludzie nie beda grac w d3 dla przyjemnosci tylko, zeby zarobic na chleb i utrzymanie rodziny wrr2

__________________
N7

zico77

Dodał: zico77, 22.08.2011 20:39

No tutaj trzeba pochwalić .Tylko nie spocznijcie na laurach smile2.Zawsze jest cos do poprawienia ,uzupelnienia.Zreszta jak sie D3 już objawi to samo to spowoduje pojawienie sie nowych dzialów(np recenzje).Wiec moze być tylko lepiej!

Ulver

Dodał: Ulver, 22.08.2011 20:30

Kiedyś różnie z tym bywało ale teraz administracja się nie opieprza. bigsmile

Dział D3 wygląda już naprawdę profesjonalnie i gdy gra już wyjdzie to na pewno nikt nie obudzi się z ręką w nocniku. Brawo.

__________________
Nie lubię cię.

cossi

Dodał: cossi, 22.08.2011 18:45

Nooo brawo widać że się nie opierdalacie ;D ładnie opisane all

galssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalsses

__________________
Jestem prostym, wesołym chłopcem. Dobrze się napić, dobrze się naćpać i dobrze podymać - czyż świat może zaoferować coś więcej niż tylko zajebistą scenografię do tych trzech rzeczy?

Ush

Dodał: Ush, 22.08.2011 14:57

dobra robotahey

__________________
out of life

Buzdygan

Dodał: Buzdygan, 22.08.2011 13:16

Super artykuły, dziękówa!
No i chwała bo... kurde, zapomniałem, że nie jestem... jednak przemilczę. Chwała redakcji po trzykroć!!!

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 22.08.2011 13:32




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0