diablo 3

Imperium Diablo - Nowe działy w sekcji Diablo 3

Dodał: Szeranf, 22.01.2013 10:10, Kategoria: Diablo 3

W ostatnich tygodniach pracowaliśmy między innymi nad kilkoma nowymi działami, zarówno bardziej obszernymi, jak i mniejszymi, choć równie ważnymi - dziś jesteśmy już gotowi, by pochwalić się czterema z nich. Od teraz nasi czytelnicy będą mogli zasięgnąć fachowych informacji w działach takich jak Kaprysowo, Siła Potworów, Infernalna Machina oraz Tryb Hardkorowy.

W przypadku tego ostatniego działu, postanowiliśmy rozszerzyć go również na płaszczyźnie naszego forum. By ośmielić graczy Trybu Permanentnej Śmierci pozwoliliśmy sobie założyć trzy nowe tematy: Rady Doświadczonych Hardkorowców, gdzie będziecie mogli dzielić się swoimi doświadczeniami; Kompan Poszukiwany - Żywy lub... Tylko Żywy, gdzie będziecie mogli się integrować i szukać kompanów do rozgrywki w tym trybie; Hala Poległych Hardkorowców, gdzie będziecie mogli poinformować innych hardkorowców na naszym forum, że Wasza postać zginęła. Mamy nadzieję, że inicjatywa przypadnie Wam do gustu - jeśli pojawi się zainteresowanie nic nie będzie stało na przeszkodzie, by założyć osobną sekcję dotyczącą HC, a nawet utworzyć grupę graczy grających w tym trybie - taki rozwój wydarzeń bardzo by nas ucieszył.

Jeśli macie jakieś sugestie, pomysły, co moglibyśmy zrobić by Imperium było jeszcze lepsze, co wprowadzić, a co zmienić to dajcie nam znać. A tymczasem zapraszam do komentowania zawartości, którą dziś dodaliśmy, podpowiedzcie też, jaki dział chcielibyście zobaczyć jako następny na łamach naszego serwisu.

PS. Zareklamuję jeszcze temat Jeśli zostałbyś Game Directorem Diablo 3, to... .

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
xywa11

Dodał: xywa11, 24.01.2013 17:04

Artykoly bardzo fajne. Przeczytalem wszystko, procz sily potworow. rotfl

__________________
Nekromanta.

Szeranf

Dodał: Szeranf, 23.01.2013 16:37

@PvPforFun - dzięki za cynk w takiej formie, bo widzę, że CNO poprawił dziś jakąś literówkę, a ja jak zobaczyłem Twój koment to też poprawiłem wczoraj jakąś ("po" na "do" przed "złota"smile2. Nie wiem, czy poprawiliśmy dwie? ;P

@Shiva_PL - co do dzienników mogę uchylić rąbka tajemnicy, że są od jakiegoś czasu na warsztacie.

Co do działu z przedmiotami, to fakt - trzeba będzie jakieś info ogólne wykombinować, bo wyszukiwarka przedmiotów nie jest wystarczająca.

CoNaObiad

Dodał: CoNaObiad, 23.01.2013 16:05

Literówka poprawiona.

Dział z przedmiotami jako taki już jest. Co dokładnie masz na myśli?

Potwory to tzw. WIP - Work In Progress ;].

__________________
Fapałke i Nubałke ;(

sonor

Dodał: sonor, 23.01.2013 13:26

moze jakas wieksza aktualizacja działu z potworami i przedmiotami ? ;>

PvPforFun

Dodał: PvPforFun, 22.01.2013 21:47

Przejrzałem nowe działy i znalazłem poważny błąd. W dziale Siła Potworów, w podrozdziale Bonusy i Utrudnienia Siły Potworów jest literówka smile

Shiva_PL

Dodał: Shiva_PL, 22.01.2013 16:27

Świetnie, że pojawiły się nowe działy, zbierające informacje, które w sieci są zazwyczaj niepełne i porozrzucane.
Myślę, że dobrym pomysłem (choć oczywiście wymagającym dużego nakładu pracy) byłoby zaktualizowanie działu "Lokacje" o coś podobnego jak w przypadku działu o DII z zaznaczeniem jakie eventy losowe występują w danej lokacji, jakie losowe podziemia etc. Może dział z informacjami o miejscach występowania dzienników?
Tak czy inaczej - dzięki za nowy materiał smile2

CoNaObiad

Dodał: CoNaObiad, 22.01.2013 16:08

No to tego, mamy nadzieję że się spodoba ;]. Czeka Was obszerna lektura, na cały wieczór, a może i dłużej.