diablo 3

Imperium Diablo - Rekrutacja nowej załogi

Dodał: xywa11, 24.01.2014 19:25, Kategoria: Imperium Diablo

Dołącz do redakcji Imperium Diablo
Rekrutacja na Redaktora Imperium Diablo otwarta!

Imperium Diablo to jeden z najstarszych i największych serwisów poświęconych fenomenalnej serii gier Diablo na polskiej scenie. Ze względu na chęć i potrzebę dalszego spektakularnego rozwoju postanowiliśmy, jak można wywnioskować z powyższego obrazka, przeprowadzić otwartą rekrutację na stanowiska redaktorów. Jeśli chcesz nam pomóc, to zapoznaj się z dalszą częścią ogłoszenia, bo być może to TY staniesz się częścią naszej redakcji. Chcielibyśmy, by dołączyły do nas osoby, które objęłyby następujące funkcje:


• REDAKTOR SEKCYJNY/NEWSWRITER •
Będziemy potrzebowali osoby, która wesprze nas w doskonaleniu sekcji poświęconej jednej z odsłon serii diablo, oraz będzie informowała naszych czytelników o wszelakich nowinkach jej dotyczących (oczywiście można zająć się dwoma, a nawet trzema częściami serii). By sprawdzić się na tym stanowisku potrzebna jest znajomość gry, oraz języka angielskiego (inne też mile widziane), trzeba często przeglądać sieć w poszukiwaniu nowości, czyli być częstym gościem stron oficjalnych, fanowskich oraz większych for. Nie ukrywamy, że obecnie skupiamy się na Diablo 3, ale nie zapominamy również o poprzedniczkach - bardzo chętnie przyjmiemy jakiegoś znawcę Diablo 1.


•Korektor Działów Stałych•
Nie jesteśmy też obojętni na osoby, które poprzez maila, czy też nasze forum dadzą nam znać o różnorakich błędach w artykułach tworzonych przez Redaktorów Imperium. Nikt jednak nie jest nieomylny, dlatego niczym nadzwyczajnym są pomyłki ortograficzne, literówki itd. Nie możemy ukrywać, że przez kilka miesięcy, począwszy od końca wakacji, a skończywszy na początku grudnia mieliśmy dużą przerwę w działaniu serwisu. To także jest przyczyna polskich znaków, wyrazów.

UWAGA!

Powyższe stanowiska są tylko tymi, sugerowanymi przez nas. Jeśli widzisz się w naszym zespole jako ktoś inny, masz pomysł na ukierunkowanie swoich umiejętności, to również wtedy powitamy Cię z otwartymi rękoma. Nic też nie stoi na przeszkodzie, byś pełnił obie funkcje na raz. Pisz więc, bo być może to Ty pomożesz nam rozbudować Imperium o treści i funkcjonalności o których nawet nie pomyśleliśmy. 


Czekamy na zgłoszenia od osób, które są gotowe pomóc nam we wzbogaceniu Imperium Diablo o nowe treści - piszcie na piotr.bylica.no@gmail.com. W wiadomości przedstawcie siebie (jeśli macie konto u nas, to podajcie jego nazwę), napiszcie, dlaczego to wy nadajecie się na stanowisko Redaktora serwisu, oraz co chcielibyście robić w ramach tej funkcji. Określcie również, ile czasu moglibyście poświęcić tygodniowo dla dobra serwisu.

Do zobaczenia w Redakcji Imperium Diablo! :) 

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.