diablo 3

Imperium Diablo w sieci

Dodał: Morfi, 18.06.2011 21:19, Kategoria: Imperium Diablo

W związku z coraz większym znaczeniem portali społecznościowych w życiu internauty serwis Imperium Diablo postanowił wyruszyć na podbój internetu ;)
Z dniem dzisiejszym rusza oficjalnie FanPage na Facebooku oraz oficjalna grupa na nk.pl, a już niedługo postaramy się podbić i inne portale społecznościowe.
W związku z tym powstał specjalny dział "ID w sieci" w którym zawsze będziecie mogli znaleźć adresy wszelkich miejsc, w których możecie w internecie znaleźć nasz serwis, oraz kontakt do administratorów FanPage'ów.
Zapraszamy do klikania "Lubię to" oraz dołączania do grupy na nk ;)
(Likeboxy znajdują się w w/w dziale oraz w rozszerzeniu newsa)



 

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 28.06.2011 10:23

Czego nie moge kliknąć "lubie to" na FB?

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

cossi

Dodał: cossi, 20.06.2011 23:16

No nie teraz to mnie zagieliscie.... dzieki poraz pierwszy daje MINUS tej stronce scilence : sad wrr

__________________
Jestem prostym, wesołym chłopcem. Dobrze się napić, dobrze się naćpać i dobrze podymać - czyż świat może zaoferować coś więcej niż tylko zajebistą scenografię do tych trzech rzeczy?

Ush

Dodał: Ush, 20.06.2011 01:30

ale sweetaśnie bigsmile

dałem lubię to

Komentarz został edytowany 3 razy, ostatnio: 20.06.2011 01:30

__________________
out of life

Orson

Dodał: Orson, 19.06.2011 18:04

Chciałoby się zawołać za klasykiem: "Imperium Diablo!, Sabo! nie idźcie tą drogą!"
No ale cóż; może ja się nie znam? Tzw. portale społecznościowe to wspaniałe bazy danych dla służb wszelakich, oszustów i innych niecnych typów. Wolałbym żeby Wasz rozwój poszedł jednak w innym kierunku.
Mimo to i tak będę tu dalej zaglądał, bo w temacie diablo jest tu chyba wszystko.

Agako

Dodał: Agako, 18.06.2011 23:02

@sukip66 - "wiedz, że coś się dzieje" smile2

sir_kristoff

Dodał: sir_kristoff, 18.06.2011 22:27

NK już umarło, ale z fejsbuka może coś będzie

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 18.06.2011 22:27

sukip66

Dodał: sukip66, 18.06.2011 22:25

@Kret111 wiesz co? W takim razie jest nas dwóch. Ja także nie mam kont na tych portalach. Jednak fajnie że coś się dzieje.

__________________
Kto nie podejmuje ryzyka nie popełnia błędów. Kto nie popełnia błędów niczego się nie nauczy.

Kret111

Dodał: Kret111, 18.06.2011 21:31

Może zabrzmi to trochę dziwnie, ale... Nie mam Nk, ani Facebooka! Ale i tak fajnie że ID się rozwija.




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0