diablo 3

Imperium MMORPG

Dodał: Przemo, 21.12.2005 22:20, Kategoria: Diablo 2

News archiwalny
Dziś z okazji zbliżających się Świąt mamy dla Was coś specjalnego, tekstową grę rpg :) Akcja gry osadzona została w uniwersum Vallheru, lekko przeze mnie zmodyfikowanego. Świat ten nie ma nic wspólnego z Diablo, aczkolwiek można dopatrzyć się w nim licznych nawiązań do Diablo w postaci nazw występujących w grze. W Imperium MMORPG gracz wciela się w bohatera, który walczy z potworami, innymi graczami, zarządza własną strażnicą, wykonuje zadania czy też zarabia pieniądze na własnej kopalni bądź wraz z innymi graczami tworzy własny klan. Gra z początku może wydać się trudna, za sprawą sporej ilości opcji i braku szaty graficznej, ale po zagłębieniu się w niej staje się bardzo grywalna (moim zdaniem ;). Jeśli Imperium MMORPG spodoba się Wam, gra będzie nadal rozwijana (nowe questy, przeciwnicy, jakieś elementy graficzne, itp.). I na koniec adres gry: www.diablo.phx.pl/imperium/.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.