diablo 3

Informacje na temat Patcha 1.13 oraz resetu laddera

Dodał: haxite, 13.06.2009 22:22, Kategoria: Diablo 2

Community Manager Blizzarda, Bashiok wypowiedział się na oficjalnym forum Battle.Net na temat łatki 1.13 oraz resetu laddera. Oto co napisał:

Użytkownik forum:
Bashiok, czy jesteś w posiadaniu jakichkolwiek nowych szczegółów na temat nadchodzącej łatki 1.13?

Bashiok: Nie za bardzo. Prace nad łatką zostały na chwile wstrzymane ze względu na czynniki o wyższym priorytecie. Praca wkrótce zostanie wznowiona.


Bashiok także wypowiedział się na temat resetu laddera:

Bashiok: W razie gdyby ktokolwiek wciąż był ciekawy tego, dlaczego ogłosiliśmy potencjalny reset laddera, który jeszcze nie miał miejsca, wyjaśniłem tą kwestię do pewnego stopnia około miesiąc temu [link].

Bashiok: Staramy się, aby każdy gracz wiedział o resecie laddera przynajmniej dwa tygodnie wcześniej. Kiedy stało się oczywiste, że patch mógł potencjalnie zostać wprowadzony, na wszelki wypadek wydajemy ogłoszenie dotyczące resetu.

Teraz, pomimo tego, że żadne obietnice nie zostały złożone, możecie mieć nadzieję, że patch wyjdzie ale tylko tyle możemy ogłosić, aby spełnić oczekiwania graczy i podać informację, którą powinni posiadać.

Zapraszamy na nasze forum gdzie toczy się rozmowa, na temat wypowiedzi Bashioka w sprawie patcha 1.13 [link].

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Burbon

Dodał: Burbon, 02.02.2010 19:32

z kad mam wziasc tego patcha jak gram na singlu?

killermaxi

Dodał: killermaxi, 03.08.2009 14:24

wyrolowali graczy do damskiej toalety i tyle mi do tego rotfl.

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 03.08.2009 14:24

__________________
po to żyjesz że by być kocim żarciem,czujesz się fajnie bo taka jest wola chausa.

Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 30.06.2009 08:42

Che che przeciągają termin wydania celowo...Będzie to ostatni patch pewnie i chcą aby przytrzymał graczy przy D2 do premiery D3, a nie chcą aby ten ladder trwał zbyt długo...Oby zmiany były sensowne to sobie w międzyczasie jeszcze popykam w D2.

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.

ilas

Dodał: ilas, 17.06.2009 19:12

Dali by tego reska , już mam Barba na 99 lvl dalej nie poleci smile, a szkoda pwnt

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 17.06.2009 19:12

VooYa

Dodał: VooYa, 16.06.2009 21:01

to najpierw czytaj, później pisz, a nie odwrotnie...

Naruto91

Dodał: Naruto91, 16.06.2009 08:56

O co chodzi?galsses
Nie no myślałem ze juz cos Blizzard moze napisal co bedzie nowego w 1.13...

__________________
Druid 50lvl

Haxite

Dodał: Haxite, 15.06.2009 21:27

Naruto91, będziesz o tym poinformowany w tym serwisie gdy patch 1.13 wyjdzie.

Valdek

Dodał: Valdek, 15.06.2009 19:02

Naruto91, orientuj sie troche bigsmilebigsmile

__________________
Ahhhh... Fresh flesh!

Naruto91

Dodał: Naruto91, 15.06.2009 18:47

Wiadomo wogole co bedzie "dodawac" 1.13?

__________________
Druid 50lvl

VooYa

Dodał: VooYa, 15.06.2009 11:53

ja tam się uśmiałem czytając tego newsa. uśmiałem z ludzi, którzy:
a) błędnie zrozumieli, że reset będzie w kwietniu, a nie najwcześniej pod jego koniec, a co za tym idzie
b) rozdali/sprzedali swoje postacie, nierzadko drogie i teraz narzekają... (sry, jesli kogoś uraziłem).
jakoś od początku byłem sceptycznie nastawiony do terminu resetu i mam czym grać, chociaż z drugiej strony nie gram już za wiele. i również nie mogę się doczekać resetu - trochę monotonii wkradło się w (moje) rozgrywki w d2. chyba nawet bardziej liczę na patcha niż d3

Alekskaj_Glider

Dodał: Alekskaj_Glider, 15.06.2009 06:31

A ja słysząc o nowym patchu zrobiłem szybko 3 postacie i spokojnie czekam co on wniesie pwnt czy coś się u mnie zmieni czy nie bigsmile Byle mniej niż 3 miesiące bo konto wygaśnie jak o nim zapomnę wink

Mendel

Dodał: Mendel, 14.06.2009 23:15

to trzeba nam czekać..
ile jeszcze ;( ?? rotfl

vrix

Dodał: vrix, 14.06.2009 22:49

Jak zwykle Blizzard ma w głębokim poważaniu terminy i jak zwykle i tak gracze im to wybaczą...smile2smile2smile2

Pablo600

Dodał: Pablo600, 14.06.2009 22:38

Liczą się intencję pwnt

Ems

Dodał: Ems, 14.06.2009 22:05

Tu nie chodzi o to kto zrobi to szybciej. Po prostu nie zaprasza się znajomych na frytki jak się nie ma ziemniaków...

__________________
www.diablo1.pl www.klan-asylum.yoyo.pl

Pablo600

Dodał: Pablo600, 14.06.2009 21:44

Dajcie im święty spokój, odwalają tam dobrą robotę, mają pewnie w cholere rzeczy do robienia, bo nie tylko patchami do d2 się tam zajmują, a nie tylko narzekanie "ja bym to zrobił szybciej" mocni w gębach, to sobie sam zrób a i tak będziemy cię mieć głeboko w poważaniu.

northerr

Dodał: northerr, 14.06.2009 21:36

Dziady jedne, mogliby już zrobić ten reset a nad patchem sobie pracować dalej... Grr :/

__________________
Dead Eyes See No Future

Detrytus

Dodał: Detrytus, 14.06.2009 20:25

Dajcie sobie już z Diablo II spokój, ileż w to można grać? Ja grę kupiłem zaraz po premierze w 2001 roku. Od około 3 lat już jej nie tykałem.

__________________
Na głupotę ludzką lekarstwa nie ma...

Krex

Dodał: Krex, 14.06.2009 20:08

Heh ceny spadły to se chociaż cos kupic moge ale patch i reset juz mógłby być :/ Spaprali sprawe chłopaki z Blizz'a

Valdek

Dodał: Valdek, 14.06.2009 17:11

Jak dla mnie to trochę kaszanka wyszła... Heh, nie spodziewałem się tego po Blizzie (po wszystkich, ale nie po tej firmie). Wiadomo, że mogą być jakieś opóźnienia, ale, żeby były ważniejsze rzeczy? Więc jaki jest skład teamu? Nie ma ludzi zajmujących się jedynie D2 w Blizzie? I do czego zostali teraz przerzuceni? Patcha do WoWa czy D3?

__________________
Ahhhh... Fresh flesh!

Ems

Dodał: Ems, 14.06.2009 17:04

Jak się mówi "A" to się mówi i "B" a nie sra ludziom do wanny. To nie są studenci 1 roku informatyki tylko profesjonaliści. Jak można ogłaszać coś co okazuje się być w proszku. Jak dla mnie FAIL.

__________________
www.diablo1.pl www.klan-asylum.yoyo.pl

$liwa

Dodał: $liwa, 14.06.2009 15:23

Bezduszny, łatwo jest krytykować, tylko że Blizzard ogłosił, że patch wyjdzie i że reset może być pod koniec kwietnia, ale tylko że może być. Widocznie mają teraz jakieś ważniejsze problemy, możliwe że poprawka nie przeszła betatestów, więc trochę wyrozumiałości i cierpliwości. Oni chcą wydać poprawkę czy grę która zachwyci a nie gniota, jak niektóre wytwórnie, które robią wielkie halo dotyczące gry, a okazuje się, po 3 godzinach grania, że ta gra nie ma grywalności. Dajcie im czas, to co już pisałem, nie pierwszy rok tworzą gry...

bezduszny

Dodał: bezduszny, 14.06.2009 14:55

Ja sam bym wydał wcześniej tego patcha niż te wszystkie chłopki z zamieci...wrr Taka prawda jakby się postarali to by już wydali tydzień po zapowiedzi patcha 1.13

Komentarz został edytowany 3 razy, ostatnio: 14.06.2009 14:57

__________________
Litości jest zbrodnią

ilas

Dodał: ilas, 14.06.2009 14:11

Kurde , ja przedmioty porozdawałem(noobki się cieszyły), a tu znowu przesunięcie w czasie resa verysad , grać się odechciewa

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 14.06.2009 14:12

Cody

Dodał: Cody, 14.06.2009 11:30

Mam nadzieje że w te wakacje pogram na nowym patchu

Daniel02121I

Dodał: Daniel02121I, 14.06.2009 09:58

;O żal mi ich... Pierwsze dali komunikat o resecie na początku kwietnia, teraz że resetu moze nie byc nawet w czerwcu... Niedlugo sie okaze ze resetu wogule nie bedzie bo beda pracowac nad diablo 3. Nzlazlem tez taka wypowiedz na jakiejs stronce, wiec daje wam tu zebyscie tez przeczytali ;].Pozdro all

Konqer

Dodał: Konqer, 14.06.2009 01:32

Ja już się nawet nie denerwuje jak czytam jego wypowiedzi. On właśnie na to liczy. smile

Uther

Dodał: Uther, 14.06.2009 00:53

Mam nadzieje tylko że nie będzie tyle botow i bedzie wiecej słow runicznych dobrych ... smile

__________________
Uważaj na słowa bo wyłapiesz w zęby młotek , odwijam oO

Ulver

Dodał: Ulver, 13.06.2009 23:30

Jeżeli będzie mała rewolucja w grze to im łaskawie wybaczę.

__________________
Nie lubię cię.

grynio

Dodał: grynio, 13.06.2009 23:21

myślę, że szykują coś na miarę 1.10...

RoY

Dodał: RoY, 13.06.2009 23:14

Miałem nadzieje na coś grubego ale po tej wypowiedzi to myślę że patch wyjdzie i będzie podobny do 1.12

__________________
O W N E D

Ulver

Dodał: Ulver, 13.06.2009 22:59

Krętacze verysad. Zwyczajnie wyrolowali graczy i tyle.

__________________
Nie lubię cię.




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0