diablo 3

Konkurs na zdjęcie z logo Imperium Diablo

Dodał: Przemo, 19.04.2008 01:46, Kategoria: Imperium Diablo

Zapraszamy wszystkich naszych gości do udziału w kolejnym konkursie organizowanym z okazji 3 rocznicy Forum Imperium Diablo. Tym razem zadanie konkursowe polega na zrobieniu zdjęcia, na którym specjalne logo Imperium Diablo będzie przedstawione w ciekawej, śmiesznej bądź nietypowej sytuacji lub miejscu. Na zdobywców trzech pierwszych miejsc czekają gry Legend: Hand of God, sponsorowane przez firmę Techland. Szczegółowe zasady konkursu znajdziecie pod tym adresem.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
DARIUS

Dodał: DARIUS, 19.06.2008 11:20

FAJNA PROMO!!!!!!

__________________
DARIUS

Haxite

Dodał: Haxite, 21.04.2008 08:23

Bardzo ciekawy pomysł na konkurs :p ludzie bierzcie sie do roboty bigsmile nie codziennie za fotke można dostać grę bigsmile
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.